Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

tak patrzac na Inieste i Rudego to moze i ovr taki sam ale w poszczegolnych statach to De Bruyne jest w (pipi) lepszy :P jedynie def ma slaby, ale grajac na ŚPO def nie jest potrzebny

paczając na reszte to fajnie ze Obama-Young jest wysoko oceniony bo z pewnoscia sobie zasluzyl sezonem, ale ocena Robbena (rym-hehe, dobre) jest dla mnie po prostu śmieszna

Edytowane przez Błachoo1950
Odnośnik do komentarza

Grał ktoś w jakąś betę ? Ciekawi mnie grafika, a dokladnie czy ten frosbite coś poprawił bo ostation odpalilem sobie 16 i smiechlem jak zobaczyłem te ryje i ogólne poruszanie się zawodników na powtorkach itp. Muszę powiedzieć, że Pes 17 wygląda obłędnie i ciekawi mnie jak właśnie fifa się prezentuje na chwilę obecną.

Odnośnik do komentarza

Chyba czekanie aż jakiś gimbus w fifie obejrzy sobie całą powtórkę i skończy się trzasc po swojej kwadratowej bramce doprowadza do bólu głowy. W pesie można spokojnie po meczu kultularnie jak człowiek obejrzeć każdą powtórkę. W Pes 16 online działało dobrze od pierwszego dnia i problemy były jedynie przez jakieś dwa tygodnie po wypuszczeniu Free myclub, to więcej awarii online miałem przez miesiąc grania w fife 16.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Chyba czekanie aż jakiś gimbus w fifie obejrzy sobie całą powtórkę i skończy się trzasc po swojej kwadratowej bramce doprowadza do bólu głowy. W pesie można spokojnie po meczu kultularnie jak człowiek obejrzeć każdą powtórkę. W Pes 16 online działało dobrze od pierwszego dnia i problemy były jedynie przez jakieś dwa tygodnie po wypuszczeniu Free myclub, to więcej awarii online miałem przez miesiąc grania w fife 16.

Mimo stawiania ostatnich PESów wyżej w hierarchii niż FIFA, to napiętnuję takie herezje. Nie wiem jak było w ostatnich częściach gier ze stajni EA, ale wcześniej ich online, to był cud miód i chyba nigdy mi przez myśl nie przeszło, że "o kurdę, ale ta gra laguje". Zwłaszcza, że była możliwość opuszczenia meczu w pierwszych minutach, jeżeli już taka sytuacja miała miejsce (ale z tego co pamiętam nigdy nie korzystałem z takiej możliwości). W ostatnich dwóch PESach brak laga to kwestia szczęścia (jesteś jedną z garstki osób, które nie mają laga kiedy łączy ich z graczem z drugiego końca świata). Online w PES2016 od początku był zrąbany, bo w MC bramkarze byli ustawieni na easy, a problem naprawiono gdzieś po 2-3 miesiącach (nie pamiętam dokładnie) po premierze. Paczek bonusowych punktów w ramach przeprosin za awarie dostałem jakiś bazylion. No ale, super działający online... Tak, to jest jedyna rzecz której zazdroszczę fanom FIFA i tylko dlatego podejdę do demka nowej gierki EA.

Odnośnik do komentarza

Grałem przed wczoraj fife w sezony i dwa razy na pięć meczy miałem lagi już nie wspomnę, że raz jakiś koleżka śpiewał jakieś arabskie piosenki ale to już nie wina ea, że akurat na takiego isis zioma trafiłem. Jeżeli chodzi o samą zawartość futa i trybów to fakt, że fifa jest do przodu ale z mojej perspektywy w pes 16 wszystko online śmigało aż miło i nie mówię, że konami ma lepsze serwery tylko, że nie ma co narzekać, a co do tego, że bramkarze ustawieni byli na easy (pewnie dalej są bo to kukiełki) to pikuś przy momentum w fifie ale to już skrypty od panów z ea i konami.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Może Fifa ma i dobry online ale jak przegram z chlopem w pesa,to wiem czemu a w fifie w większości przypadków to mam wrażenie, że gra mnie zwyczajnie robi w ciula, karne z dupy,bramkarz zawsze wypluje do napastnika, i wylewy obrońców.

Tak czy siak czekam na nową fife.

 

Sent from my C6903 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Grał ktoś w jakąś betę ? Ciekawi mnie grafika, a dokladnie czy ten frosbite coś poprawił bo ostation odpalilem sobie 16 i smiechlem jak zobaczyłem te ryje i ogólne poruszanie się zawodników na powtorkach itp. Muszę powiedzieć, że Pes 17 wygląda obłędnie i ciekawi mnie jak właśnie fifa się prezentuje na chwilę obecną.

PES 17 obłędnie to wygląda tylko jak pokazują stadion z lotu ptaka i ryje z 10 centymetrów, z poziomu meczu wygląda jak kreskówka ze ślizgającymi się gwiazdami łyżwiarstwa

 

 

ps. Lewy 90 w Fifa 17, no to czas zdobyć mistrzostwo w sezonach Polską reprą :D

Edytowane przez ścierpła mi noga
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...