Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Easye jak zwykle na forum pesa wyrzuca swoje żale a na forum Fify tak słodzi że aż mdli ;), a i tak pes zjada fifę gameplayem a dla prawdziwych wyjadaczy to się liczy a nie grafika czy FUT, i wątpię by na tym nowym silniku fifa17 była lepsza bo nowy silnik nowe bugi itp może za rok i dwa co jej nawet życzę bo nie mam problemu zagrać w grę lepszą i to powiedzieć, nie to co ty Izi, a co do pesa to redaktorki z IGN, Gamespot, gameradar czy Eurogamer są zachwyceni nowym pesem 2017 i piszą że gameplay jest wolniejszy bardziej dopracowany i nawet taki szczegół jak wibracje przy strzale robi wielką frajdę, pewnie online będzie słaby i mało trybów i bardzo ubolewam, ale i tak kupie na granie kanapowe czy turniejowe, i jeszcze raz napisze " w pesie zagram akcje z klepki tak jak w fifie ale w fifie nie zagram jak w pesie" chyba że nowy silnik da radę, walka o gracza znowu nabiera rumieńców ale proponuję je przenieść do kącika pes&Fifa.

Odnośnik do komentarza

Wojtas ale ja nawet dzis bym przebolał serio brak nazwisk na licencji. Tu chodzi o cos innego o ich pierd.olniete podejscie no kaman za 500 zl by im te aktualizacje jakis student z pl ogarnal. A tak leci na nich stos wyzwisk.

 

Ty grasz offline i spoko ale jestes w mniejszosci. Tak jak ktos pewno kupi bf dla singla. Online ta gra jest niewarta 20 zl nawet. Wybierasz np Ajax i grasz na Bayern. Sam powiedz czy oni nie sa pyerd.olnieci zdrowo?

 

Nie wierze w ta firme ona sie konczy. Ida w mobilki nawet pewniaka Silent Hill skasowali wywalili Koijime. Skoncza sie wykupione licencje w pes i pewno dadza sobie spokoj (gra sprzedaje sie slabo)

Edytowane przez Croc
Odnośnik do komentarza

Easye jak zwykle na forum pesa wyrzuca swoje żale a na forum Fify tak słodzi że aż mdli ;), a i tak pes zjada fifę gameplayem a dla prawdziwych wyjadaczy to się liczy a nie grafika czy FUT, i wątpię by na tym nowym silniku fifa17 była lepsza bo nowy silnik nowe bugi itp może za rok i dwa co jej nawet życzę bo nie mam problemu zagrać w grę lepszą i to powiedzieć, nie to co ty Izi, a co do pesa to redaktorki z IGN, Gamespot, gameradar czy Eurogamer są zachwyceni nowym pesem 2017 i piszą że gameplay jest wolniejszy bardziej dopracowany i nawet taki szczegół jak wibracje przy strzale robi wielką frajdę, pewnie online będzie słaby i mało trybów i bardzo ubolewam, ale i tak kupie na granie kanapowe czy turniejowe, i jeszcze raz napisze " w pesie zagram akcje z klepki tak jak w fifie ale w fifie nie zagram jak w pesie" chyba że nowy silnik da radę, walka o gracza znowu nabiera rumieńców ale proponuję je przenieść do kącika pes&Fifa.

Ocho - prawdziwy wyjadacz pilkarski - no widzialem na forumowym turnieju jak dostawales baty od ludzi, ktorzy od 6 lat grali wylacznie w FIFE xD

No i wrzuc te moje cytaty z tematu FIFA 17, ba - natrzepales wiecej znakow o FIFIE niz ja, na dodatek nie w tym temacie co trzeba ^^

No i sorry Wojtas - Ty co roku siedzisz w 1 wagoniku hypu, od lat - nie wazne jak bardzo (pipi)owej gry by nie zrobili, to wchodzi Wojtas i pisze, ile redaktorow jest zachwyconych nowym PESem, zaraz na E3 "zgarnie wszystkie nagrody dla sportowek" a pozniej wychodzi jak zwykle...  :rolleyes:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

To mega slabe ze wyciagasz ze z kims tam przegral.

hej ale przeciez od jakiegos czasu jest w pesie filtr na gwiazdki przeciez w online tylko ze w jednym trybie, musialbym odpalic i zobaczyc ale na bank cos takiego jest

gdzie niby? W 14 byl w 16 w dywizjach nie bylo

hej ale przeciez od jakiegos czasu jest w pesie filtr na gwiazdki przeciez w online tylko ze w jednym trybie, musialbym odpalic i zobaczyc ale na bank cos takiego jest

gdzie niby? W 14 byl w 16 w dywizjach nie bylo
Odnośnik do komentarza

Btw. Wyłączają serwery PES 15. Po dwóch latach. I cała waluta przepadnie.

 

 

 

 

 

Bez zaskoczenia patrząc na firmę

 

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

W fife tez zawsze wyłączają serwery edycjom dwa lata wstecz Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

nie bylo chyba - nawet w 15tce nie bylo i w dywizjach gralo sie z 2 druzynami na krzyz. xD

Croc - zoswiam temat "wyjadaczy" grajacych cale zycie w gre sportowa OFFLINE :dynia:

no ale to czy in dobrze gra nie odbiera mu prawa do lubienia gameplayu PESa badz jego nielubienia. To takie hmm dziecinne moglbys rownie dobrze poproaic by ci podal psn id by sprawdzic jak mu szlo w Fife :/
Odnośnik do komentarza

no gadam ze tylko w jednym trybie, w dywizjach nie ma filtra

 

mam tylko pes15 na dysku wlasnie odpalilem prosze:

 

match->quick match->wybierzesz swoj team-> matchmaking setting->team class restriction->same team class only

 

gdzies slyszalem, ze w dywizjach nie ma filtra bo konami swiadomie chcialo by za pokonanie lepszej druzyny dostawalo sie wiecej pkt potrzebnych do awansu

 

 

mimo wszystko od jakiegos czasu jest w pesach filtr na gwiazdki, w jednym trybie i to nierankingowym i jest to bez sensu ale jest :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Chciało...dobrze wywazona Fifa a wez Ajax na Real i masz ciezko. Fatalnie wywazony PES i podobny mecz nie ma sensu. Musi byc naprawde roznica 2 klas graczy by wygrac. Ja z PES 16 wytrzymalem tydzien a o dziwo szlo mi zaje.biscie o wiele lepiej niz w Fife. Gralem w koncu Bayernem a ma wyrafinowana taktyka opierala siecna ustawicznym praniu na dobieg na robena tudziez Lewusa.

 

Nikt nie potrafil tego blokowac zawsze cos przelecialo. Symulator? Wolne zarty arkejd jak ch.uj

Odnośnik do komentarza

no ale to czy in dobrze gra nie odbiera mu prawa do lubienia gameplayu PESa badz jego nielubienia. To takie hmm dziecinne moglbys rownie dobrze poproaic by ci podal psn id by sprawdzic jak mu szlo w Fife :/

To nie ja zaczynam jak zwykle argumentami z dupy, jakby dla mnie liczyla sie grafika czy FUT.  Nie ja zaczynam bezsensowne porownania do FIFY czy "wyjadaczy" futbolu. 

Co do FIFY 16 to 3/4 wyjadaczy PESa sie odbilo, bo byla po prostu za trudna...

bo nie mam problemu zagrać w grę lepszą i to powiedzieć, nie to co ty Izi

Pewnie dlatego chcialo mi sie organizowac turniej w PESa 2015, prowadzic i aktualizowac i przegrac 2 razy wiecej meczy niz w FIFE 15 ? 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Z tego co mówią gracze pesa,ci co robią streamy w PES 17 poprawili największe bolączki 16 czyli, ślepi sędziowie, strzały z r2 i spamowanie długich pił na Robena i innych lepszych skrzydłowych no i bramkarze którzy mają lepsze animacje i reakacje.

Odnośnik do komentarza

Nie będę Easye komentował tej twojej wypowiedzi bo słabe to było, jedynie mogę potwierdzić że tak znowu wygra pes 2017 z takim gigantem jak Fifa 17 po przez fun z gry bo tak odbierają to recenzenci którzy nie chcą grubych kopert a dobrej kopanki ;) a ty dalej będziesz molestował się fifą w wagoniku który podąża za pesem ;), nie irytuj się ale też nie fikaj bo to nie ten ✌pokój i piszcie jakieś newsy z gry,co można by poprawić a nie użalać się bo to męczące jest i nie przynosi nic do dyskusji a tylko śmieszną napinkę.

Edytowane przez Wojtas angol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...