Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dopiero teraz zorientiwałem się, że sezon już wystartował. 4x01 to jeden z tych dość randomowych odcinków. Jest trochę chaotycznie i na skróty, więc trzeba darować sobie dociekanie skąd Morty wziął się na tej pustyni i dlaczego zmienił się w gigantyczne plazmodrzewo. Trzeba się skupić na świetnych patentach jak budzenie się w kolejnych faszystowskich uniwersach, nawiązanue do Akiry czy kolacja u wasposmithów.

Przy okazji dobrze wiedzieć, że Rick jest nieśmiertelny. Trochę naciągane to respawnowanie się w losowym uniwersum, w którym project phoenix jest kontynuowany, ale niech będzie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nadgoniłem. 2 ostatnie odcinki ze smokiem i kosmicznymi wężami jedne z najlepszych w historii serialu :dynia: Wiadomo kiedy druga część sezonu? Przy tych wszystkich dealach z netflixem i hbo go nie wierzę, że adult swim nie ma kasy na przyspieszenie produkcji. No chyba, że Roilamd po każdym sezonie musi udać się na roczny narkotrip żeby to wszystko wymyślać

 

W dniu 9.12.2019 o 10:28, krupek napisał:

Czasami mam wrażenie, że jest straszny chaos i nie wiadomo o co chodzi, ale generalnie serial na plus.

 

Czasami ilość pomysłów naładowanych do jednego odcinka rzeczywiście zaczyna przytłaczać i sprawia, że ciężko się to śledzi. Najlepszym przykładem premierowy odcinek drugiego sezonu z rozszczepieniem akcji na coraz większą liczbę alternatywnych rzeczywistości plus potrzebna znajomość zagadnienia kota schrodingera z zakresu fizyki kwantowej, żeby w pełni ogarnąć co się pod koniec dzieje. Na szczęście w tym i poprzednim sezonie raczej kontrolują bajerę i nie ma efektu zmęczenia natłokiem pomysłów.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie odcinki świetne

Spoiler

 

Hail Hydra

Spoiler

wxnlr495cn541.jpg


 

Rozwalił mnie ten odcinek. Nie chcę wiedzieć skąd czerpią pomysły na to wszystko :obama: D&D też pozamiatał, egzystencjalna podróż w ciche miejsce również, nawet Heist to typowy R&M. Wyśmienity ten sezon. Wincyj!

Ten sezon to mistrzostwo. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tylko 5 odcinków. Jak żyć? :( 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Znana jest chociaż przybliżona data premiery? Jak usiadłem kilka dni temu do pierwszego epa to nie spodziewałem się, że dziennie będę katował po kilka odcinków.

 

Po 5 czuję się jak ćpun na głodzie. :( 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...