Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, nie można liczyć na długą karierę w showbiznesie, kiedy jesteś obsesyjnym pedofilem i lubisz przemoc domową. Znak naszych czasów;/

 

Oczywiście frustraci w necie robią dym, bo jak to tak zwalniać z kreskówki za jakieś tam smski

 

Przeklęte woke kulture. To już nawet stary facet nie może sobie pomolestować małych dziewczynek? Mejmy całego świata łączcie się. Może jakaś petycja? 

 

Jebać. I tak oglądałem z polskim dubbingiem do kotleta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdyby nie faktycznie kiepsko wyglądająca sprawa z przetrzymywaniem jakiejś typiary w schowku na miotły, to pewnie by olali. I prawidłowo, bo od zawsze na zawsze beka z niewinnych nastek mizdrzących się do ludzi ze showbiznesu, które po pierwszym niestosownym komentarzu nie ucinają kontaktu i nie nagłaśniają od razu sprawy, tylko brną w dwuznaczne gadki, a gdy nie osiągną żadnych osobistych korzyści, to podłączają się do #metoo kiedy szambo wybija. 

 

Przynajmniej przypomniałem sobie, że mam 6 sezon do nadrobienia. 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie nadrabiam siódmy sezon. Podmiana głosów przeszła dość gładko. Rick od razu trafiony w punkt, nawet jeżeli nie kopiuje Roilanda w 100%, to i tak idealnie pasuje do postaci. Z Mortym miałem na początku trochę problemu. W pierwszych 3 mocno rickocentrycznych epach prawie go nie było, a jak się już pojawiał, to trochę kuł w uszy. Nie wiem czy się przyzwyczaiłem czy może typ z czasem się rozkręcił, ale na etapie 5 epa już nie miałem dysonansu.

 

Poziom samego sezonu zaskakująco dobry, zero przekombinowania, przesadnego randomu, męczącego nawału odwołań kulturowych i aluzji na aluzji. Odcinki z wymieszaniem mózgów i spaghetti to czyste złoto, no i jeszcze to bezceremonialne ucięcie

Spoiler

wątku Prime'a w połowie sezonu :trophy_gold:

No ale doszedłem do odcinka nr 7 i :notlikethis: Co tu się wydarzyło? To był jakiś eksperyment społeczny? Przecież to był poziom humoru i dialogów rodem z włatcu móch :pechowiec:  Początek jeszcze w miarę, ale później to wyglądało jakby do pisania dorwał się jakiś nastoletni edżlord. Dopiero co była beczunia z występu w space jam, a ten odcinek był znacznie bardziej żenujący. Jest to o tyle dziwne, że napisała to typiara od świetnego odcinka z brainmixem. Mam nadzieję, że 3 ostatnie epy zmyją ten niesmak. Pani scenarzystka napisała jeszcze odcinek nr 9., mam nadzieję że tym razem nie miała kaca/okresu/wylewu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...