Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszą ocenę zdążył wystawić portal Gadgets 360 NDTV, który wlepił Prey 9/10. Jako plusy redaktor wymienia "mocną historię, wspaniałe zdolności i doskonały design poziomów". Wady? Chyba trochę naciągane. Dziennikarzowi Gadgets 360 NDTV nie spodobała się przesadna ilość taniego straszenia (tzw. "jump scares").

 

Na bardzo mocną notę zdecydował się również portal Attackofthefanboy, który postawił Prey 9/10. "Prey to perfekcyjne połączenie emocjonującej akcji i pobudzającej do przemyśleń fabuły" - napisał redaktor serwisu. Dziennikarz chwali SI przeciwników, długość kampanii i niezły poziom trudności. Wspaniała jest także grafika. Bugi, niedoróbki? Redaktor zgłosił tylko jedno zawieszenie Xbox One w trakcie przechodzenia produkcji. Jako minusy wymieniane są stosunkowo długie loadingi. Czas rozgrywki to ok. 15-20 godzin.

 

Ostatnią z dostępnych aktualnie ocen wystawił serwis Press-Start, który wystawił 9/10 i Gamersnet, który zdecydował się na wysokie 8,5/10.

 

 

Pierwsze oceny Prey:

 

Gadgets NDTV - 9/10

Attackofthefanboy - 9/10

Press-Start 9/10

Gamersnet - 8.5/10

 

Czyli hit, tak jak się spodziewałem. Skończę Dying Light i kupuje Prey.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam

Jak wam się podoba prey? bo ja muszę powiedzieć że jestem naprawdę miło zaskoczony. Nie za bardzo podszedł mi bioshock i nie grałem w dishonored 1 i 2. za to lubiłem system shock.

Jak dlamnie gierka to 9/10 takie miksy gier przeplatane half life no bajeczka pomysłowości tu nie brak sama bron ta glutownica :) to ma sporo możliwości.

Naprawdę gra się przyzwoicie i na normalu walki są dość wymagające zwłaszcza jak się trafi na phantomy. 

Dodam że gram jeszcze na pc i na gtx 970 na maxa gierka śmiga jak ta lala.

A nawet nie interesowałem się tym tytułem baa nawet przekreśliłem go z listy a tu taka perełka :)

Polecam 

Odnośnik do komentarza

Pograłem z 4,5h i jest kozak, eksploruję sobie stacje w zupełnie innym kierunku niż misja którą mam robić. Miałem wrócić się na moment coś sprawdzić jednak wszelkie pomieszczenia są tak za(pipi)iście ze sobą połączone że długo mi zejdzie na szwędaniu się bez celu, polecam odwiedzić volunteers quarters, piękny jest tam klimacik. Trafiłem też na pierwszą ścianę, pamiętacie pierwsze spotkanie z big daddym w bio? Tutaj też się znajdzie taki ciężki do ugryzienia przeciwnik i raczej będę musiał go załatwić jakimś sposobem. Gra na hardzie jest wymagająca ale zaglądając we wszystkie kąty i zbierając śmieci nie ma problemu żeby się uleczyć czy skraftować pestki do broni. 

 

Jak komuś siedzą klimaty bioshocków, half life i podobnych gier to biegnijcie do sklepu :)

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Tak to zdecydowanie gra dla fanów half life czy bioshock. Gdybym mógł to bym cały wieczór dzisiaj grał.

 

Też tak macie że uderzacie we wszystko zanim klikniecie na to? Ja boje się każdego kubka;)

Mnie rolka papieru do zawału doprowadziła jak minik uciekł i zamienił się w papier do dupy :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...