Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to już są możliwości :)

Do tego hakowanie, dzięki któremu można kilka komputerów "zwiedzić", inżynieria, dzięki której naprawisz windę grawitacyjną (a jak jej nie naprawisz, to możesz sobie schody zrobić sam, za pomocą glut-guna). Jest sporo możliwości, tylko trzeba chcieć je dostrzec :)

Odnośnik do komentarza

W demie mozliwosci za bardzo nie ma, bo bez rozwinietych umiejetnosci nie da sie potanczyc. Jedyne co spotkałem z "alternatyw" to wlasnie te ciezkie "szafy" na wzor deusa, ktore zagradzaly przejscie.

Żeby wejść do jednego z pomieszczeń trzeba ruszyć meble na 3 udźwigu.

Żeby dostać sie do jednego z pomieszczeń trzeba dostać sie na poziom -1 od tylu i wdrapać sie po rurach, szybem wentylacyjnym i wejść od góry.

Żeby dostać sie dl jednego z pomieszczeń trzeba przejść po cienkim parapecie do balkonu i potem odblokować drzwi.

Żeby dostać sie do jednego z pomieszczeń trzeba zbić szybę po lewej stronie od drzwi, strzelić ta pianka przed drzwi i strzelić w nią strzałka, która sie odbije i trafi w zamek drzwi od drugiej strony.

Żeby dostać sie do jednego z pomieszczeń trzeba stanąć na kartonach na ławce po lewej stronie od drzwi, zbić szybę i przez nią strzelić strzałka w zamek drzwi od drugiej strony pod katem.

 

To tylko z odkrytych przejść przeze mnie w demie. Jak czegoś nie odkryłeś to nie pisz ze tego nie ma.

Odnośnik do komentarza

W środku często znajdujesz Neuromody czy inne atrakcje, od notatek to masz komputery i biura.

Za drugim przejściem byłem bardziej wścibski to np udało mi się znaleźć tego Stun Guna dużo wcześniej, bo na szafie w pokoju z tym fotelem, co wygląda jak do egzekucji. Obok szafy była skrzynka, wskoczyłem na nią, a z niej na szafę. Jakież było moje zdziwienie, gdy na górze znalazłem notatkę od Alexa, mówiącą o tym, że nie może dać mi jakiejś karty, a pod nią walizkę ze Stun Gunem, do tego jeszcze kilka przydatnych rzeczy w niej.

W tym samym pomieszczeniu znajduje się również sejf, a na tablicy obok mazakiem napisane jest "Kod do sejfu", niestety kod właściwy jakiś ciul zmazał gąbką, a żeby hakować, trzeba mieć 3. poziom.

 

Ogień buchający z rur też można załatwić przy pomocy tego "glut-guna" - strzelasz, zalepiasz i spokój. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...