Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem cała recenzje.

 

IGN jest żartem. Gościowi popsuł sie save. Jasne, słaba rzecz (została już naprawiona by the way), nie jest to żaden popularny błąd, praktycznie nigdzie o tym nie piszą. Szkoda, ze padł mu save po 40 godzinach grania, ale Arkane dostarczyło munsave takiego jaki padł i normalnie skończył grę.

 

Ale poczekali aż skończyło sie promowanie Prey i za coś takiego (rozumiem żeby obniżyć ocenę powiedzmy o 1 za błędy techniczne) dają ocenę 4. I coś takiego leci do średniej ocen.

 

Żenujące śmiecie.

Powinien dac 1/10.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a moge sciagnac demo w ktorym nic sie nie dzieje przez pol godziny, a potem nawalam z klucza jakies kraby? myslisz ze mnie dobrze nakreci do zakupu?

 

widze ze calym problem "glosowania portfelem" kazesz mi rozwiazac sposobem "idz kup i zobacz czy slabe". takze ten...  :whistling:

 

poczekam pare tygodni az usuna wiekszosc bledow, z ktorymi sie poborykacie, i potem sobie pogram w najlepsza wersje  ^_^  poki co mozecie platnie pobetatestowac dla mnie, mam nadzieje ze wyskoczy wam jak najwiecej problemow z sejwami, zeby mi juz sie to nie przytrafilo hehe :sorcerer:

Na twoje nieszczęście nie miałem ani jednego buga, glitcha itp. Wer. Demo z samego poczatku gry to była tylko krzywda dla gry. Nie jest ono reprezentatywne.

Odnośnik do komentarza

Najlepsza gra na cry engine od strony technicznej? Sprecyzuj to prosze, w tym czasie ide po popcorn, bo tego sie nie da wybronic

Da sie. Zapraszam do 2-och analiz DF, które zrobili. Na konsolach gra jest bardzo płynna, stała w klatkażu itd. Na PC chodzi mega płynnie na full na budżetowych kompach, a na tych przystosowanych do nowości między 120-150 klatkami. Pooglądaj sobie, powtarzam to co usłyszałem w ich filmach.

Tak naprawdę to nie wiem czemu jak ktoś ma odmienne zdanie od większości to zaraz pojawiają się najgorliwsi obrońcy danego tytułu i na siłę chcą przekonać że jednak tak nie jest. Ludziska mają chyba prawo do odmiennego zdania, co nie?

Jezu zupełnie nie o to chodzi. Niech ma swoją opinie, nie mam z tym żadnego problemu. Cała awantura rozchodzi sie o to, ze ocena gry nie jest równoznaczna z opinia tego gościa do gry jako całości. Za(pipi)al taka ocenę z powodu jednego buga.
Odnośnik do komentarza

no ale Wojtek, to nie jest byle jaki bug, to nie jednorazowy wyskoka pod tekstury. duzo da sie zjesc w ramach pokory, bronie najwyzszego tieru wpadajace pod texture, zablokowanie sie na kamieniu itd. restart konsoli, i powrot do checkpointu. nic sie nie stalo. ale jak kasuje ci sejwa ziomeczku, to jest to inna para kaloszy, nie wiem czy ty ogarniasz wage problemu.

 

i wszystko sie rozwiazuje w jednym prostym tescie:

 

czy gdybys stracil 99% progressu w tej grze, czy rozpoczalbys od nowa? poswiecilbys drugie 50 godzin na "swietna zabawe"? to dosyc surowy i obiektywny test na jakosc zabawy. zdradze ci sekret - wiekszosc by sprzedala gre, wystawiajac na allegro po cenie sklepowej z opisem "Super gra, bawilem sie swietnie".

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

 

Najlepsza gra na cry engine od strony technicznej? Sprecyzuj to prosze, w tym czasie ide po popcorn, bo tego sie nie da wybronic

Da sie. Zapraszam do 2-och analiz DF, które zrobili. Na konsolach gra jest bardzo płynna, stała w klatkażu itd. Na PC chodzi mega płynnie na full na budżetowych kompach, a na tych przystosowanych do nowości między 120-150 klatkami. Pooglądaj sobie, powtarzam to co usłyszałem w ich filmach.

I to niby świadczy, że jest to najlepsza gra na cry engine od strony technicznej? Przecież ta gra wygląda jak Rage z 2011 roku na silniku id tech 5. 

Najlepsza gra technicznie = najładniejsza (lub jedna z najładniejszych) i do tego świetnie działająca. Np. Uncharted 4 to najlepsza gra na NDGE od strony technicznej albo Doom 2016 to najlepsza gra na id Tech od strony technicznej gdyż świetnie wygląda oraz świetnie działa na PC i konsolach. 

Odnośnik do komentarza

 

Obejrzałem cała recenzje.

 

IGN jest żartem. Gościowi popsuł sie save. Jasne, słaba rzecz (została już naprawiona by the way), nie jest to żaden popularny błąd, praktycznie nigdzie o tym nie piszą. Szkoda, ze padł mu save po 40 godzinach grania, ale Arkane dostarczyło munsave takiego jaki padł i normalnie skończył grę.

 

Ale poczekali aż skończyło sie promowanie Prey i za coś takiego (rozumiem żeby obniżyć ocenę powiedzmy o 1 za błędy techniczne) dają ocenę 4. I coś takiego leci do średniej ocen.

 

Żenujące śmiecie.

Powinien dac 1/10.

 

Dokłądnie. Jesli podczsa przechodzenia gry jest glitch, bug który uniemozliwia przejscie gry czy tez save sie wysrywa to je.bac takie twóce i dałbym sam 1/10. Skoro nie mogę skonczyc gry to co mam dac 8/10 za tyle ile udało mi się przejsc? 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

Najlepsza gra na cry engine od strony technicznej? Sprecyzuj to prosze, w tym czasie ide po popcorn, bo tego sie nie da wybronic

Da sie. Zapraszam do 2-och analiz DF, które zrobili. Na konsolach gra jest bardzo płynna, stała w klatkażu itd. Na PC chodzi mega płynnie na full na budżetowych kompach, a na tych przystosowanych do nowości między 120-150 klatkami. Pooglądaj sobie, powtarzam to co usłyszałem w ich filmach.

jeśli 30fps na konsoli czy to ps4 czy ps4 pro w full hd jak to dobra optymalizacja no to nie wiem. gra na kompie za 1500zł lata fhd i 60fps a na prosiaku 30klatek. 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Ktoś jeszcze chce się podzielić wrażeniami z gry?

 

Ja mam ponad 6h i jak dla mnie mega, prawie czasu w tygodniu nie ma, ale jak tylko mogę to odpalam i  e k s p l o r u j e 

Te lokacje i sposób dotarcia do niektórych miejscówek są świetnie rozwiązane.

Dobrze że weekend się zaczyna

Odnośnik do komentarza

PC master race?

Do testów otrzymaliśmy dwie wersje: recenzencką i konsumencką. Wersja recenzencka była dostępna, jeszcze zanim gra trafiła do sklepów, wydawca jednak zastrzegł, że nie można jej używać do testów wydajności. Przydała nam się do znalezienia miejsca testowego, tak żebyśmy mogli od razu przeprowadzić właściwe testy. Następnie, 5 maja, pojawiła się wersja oficjalna, a wersja recenzencka automatycznie przestała działać. Mając w pamięci to, jak Prey wyglądał jeszcze przed wydaniem, byliśmy mocno zaskoczeni tym, co zobaczyliśmy. Okazało się, że oprawa graficzna w finalnej wersji była gorsza. Tekstury są niższej jakości, zauważalne rozmyte. Stwierdziliśmy także degradację oświetlenia, co dotyczy zwłaszcza efektów tworzonych dynamicznie. Wyraźnie widać, że mapa cieni dynamicznych jest wyświetlana w niskiej rozdzielczości. Jakość powierzchni lustrzanych bardzo się pogorszyła, albo wręcz nie ma ich wcale: postać nie zostawia odbicia na żadnej powierzchni zwierciadlanej. Niestety, nie mamy zrzutów ekranu z wersji recenzenckiej; nie sądziliśmy, że dojdzie do takiej zmiany w jakości oprawy graficznej. Wszystkie zrzuty ekranu pochodzą z wersji konsumenckiej, tej samej, w którą Wy możecie zagrać.

Za: PClab.pl

Odnośnik do komentarza

Równo 30h i finał. Rozjechała mnie ta wielowymiarowa, spójna fabuła z niesamowitymi mindfuckami.

 

Zakończenie nie mogło być lepsze. Napisałbym co odczułem podczas pewnego dialogu ale jest to turbo spoiler więc ogranicze się tylko do tego iż poczułem zakłopotanie i taką moralną nagość. Chętnie przedyskutuje to z kimś kto skończył gre.

 

 

Później może napisze więcej ale musze ochłonąć.

 

Ci co się wahają niech zapyerdalają do sklepu!

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

Gdzie znajde kartę do magazynku IT w "Hol Talosa I"? Przetrzepałem wszystkie zwłoki (aż trofik wpadł) ale wciąż nie znalazłem tej karty. Pomocyyyy

 

 

W komputerze ochrony są widoczne dwie albo trzy żywe osoby w tym magazynku. Zdobyłem trofeum za odnalezienie wszystkich pracowników, a do tamtych nie moge sie dostać, mimo tego trofik jest =/ Intryguje mnie to.

 

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

ok, chcialbym juz na koniec mojego udzialu w tym temacie ukazac jedna wazna rzecz:

 

jak sie chce, to mozna, trzeba tylko dac powod, dla ktorego wydawca sie zesra w gacie. wystarczy glupia ocena, i problem mozna naprawic w 2 dni. ciekaw jestem ile byloby ofiar, gdyby IGN nie wystawil tej czworki. Od zawsze wierzylem ze nalezy skonczyc z lizaniem sie po koncowach, i ze sama ocena potrafi ulepszyc produkt finalny. gdyby tylko wiekszosc nie podbijala oceny dla promek...

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

No wygląda na to, że te wszystkie trofea za znajdźki nie wymagają kompletu, wpadły a jestem pod koniec gry i cały czas znajduje nowe maile czy audiologi. Tej karty nie znalazłem, podobnie jak do pokoju ochrony w lifesupport.

 

Przetrzepałem każdy komputer jaki napotkałem, trofika nie mam XD I tak czekają mnie jeszcze dwa przejścia więc luzik, sama przyjemność :banderas:

Odnośnik do komentarza

10h za mną i co za giera :obama: Fabuła, klimat miazga. Tutaj się powtórzę ale wkurza trochę ilość zamkniętych drzwi i back tracking. Z dźwiękiem jest czasami dramat, raz cicho, raz głośno, raz jak mi wyyebalo to myślałem że pobudze sąsiadów xd. Tak to kosa, a w historii wyczuwam dobrego mindfaka na koniec.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...