Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soul

Dishonored 2 też mialo być za(pipi)iste a były flaki z olejem. Więc warto poczekać albo na spadek podniecenia albo ceny

 

 

To są dla Ciebie flaki z olejem? xD

 

A Prey za(pipi)isty, w ogóle mnie to nie dziwie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja mam już 37h i 10 misji pobocznych jeszcze do załatwienia i oczywiście wątek główny. Ale staram się rozwiązywać zagadki itp czasami idę z misją a tu zonk bo nie mogę wejść itp bo nie mam dostępu itp. i czasu schodzi.

Gra jest dlamnie perełką tego roku. Gram na normalu i czasami zginę zwłaszcza na początku jest trudno później lżej jak się pozna słabe strony przeciwników itp.

Odnośnik do komentarza

Ja kończę to co dałeś w spoiler, sugerując się w ilu lokacjach jeszcze nie byłem to stawiam że to gdzieś z połowa. 

 

Jak ktoś mi może pomóc odnaleść tego Granta Lockwooda

 

 

W biurze Danielle Sho wpisz jego nr. pracownika na komputerze i uaktualni questa.

 

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Na gre mialem zamowiony preorder i bylem mocno nahajpowany wiec zdziwilem sie dosyc mocno jak po pierwszej godzinie mialem mieszane uczucia. W Dishonored wszedlem jak w maslo latajac po calej mapie i czyszczac wszystkie znajdzki i upgrady, a tutaj na poczatku czulem sie taki....zagubiony? Ilosc pozamykanych drzwi mnie przytloczyla. To samo rozne przedmioty ktore mozna podniesc tylko po wykupieniu skilla jak w Deuxie. Do tego hakowanie. No jest tego masa i na dodatek gra jakos mocno nam nie pomaga. Pierwsze pkt poszly w ilosc hp bo przeciwnicy potrafili napsuc krwi. Zbieralem rozne (pipi)y nie wiedziac nawet po co mi one sa bo craftingu na poczatku tez nie ogarnialem xd. No mysle sobie chyba juz taki glupi jestes ze zostaly ci tylko pif paf cody ale im dalej w las tym lepiej. Po kilku godzinaj zaskoczylo, poszly pkt w hakowanie, mapa stala sie bardziej czytelna i przy jutrzejszym dniu wolnym siadam i jade na pelnej koorwie.

 

Tylko ta walka kluczem na poczatku jest taka chuyowa xd.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Po ulepszeniu broni na full i wykupieniu odpowiednich skilli z harda robi się easy, szkoda trochę bo 2 x trzeba było przemyśleć każde starcie. Gry jeszcze nie skończyłem ale kolejne przejście jak się skuszę to hardkorowo bez użycia neuromodów, będzie wymagająco jak przez kilka pierwszych godzin. 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem cała recenzje.

 

IGN jest żartem. Gościowi popsuł sie save. Jasne, słaba rzecz (została już naprawiona by the way), nie jest to żaden popularny błąd, praktycznie nigdzie o tym nie piszą. Szkoda, ze padł mu save po 40 godzinach grania, ale Arkane dostarczyło munsave takiego jaki padł i normalnie skończył grę.

 

Ale poczekali aż skończyło sie promowanie Prey i za coś takiego (rozumiem żeby obniżyć ocenę powiedzmy o 1 za błędy techniczne) dają ocenę 4. I coś takiego leci do średniej ocen.

 

Żenujące śmiecie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...