Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

 

A czego wy się spodziewaliście, że Moloch bez własnych ekip deweloperskich zademonstruje graficzną orgię? To było pewne już od roku. 4K i HDR. Nic ponad to. Niech tylko pogodzą sie z grubym i pozwolą na wydanie swoich wszystkich gier z tego zyebanego sklepu na Steam.

 

 

 

Mają RARE, Coalition, PlayGround i Turn10. Są to ludzie kompetentni. Dziwi mnie, że na konsoli o mocy 6terafanków nie pokazano nic co wypali gałki oczne. Przecież taki hw wciągnąłby dvpą dotychczasowe osiągnięcia konkurencji.

Musieli by sie odciąć od XOne, żeby tego dokonać. Ile razy można to tłumaczyć?

Odnośnik do komentarza

Sprzęt zapowiada się super, ale niestety muszę przyznać wszystkim rację - nie ma żadnych gier, które mogłyby go masowo sprzedać. Ludzie z Sony mogą odetchnąć z ulgą i cieszyć się z dalszego powiększenia przewagi nad Xboxem.

 

Nie zmienia to faktu, że "iksa" biorę na premierę, bo przekonuje mnie jako sprzęt bardziej niż PS4 Pro.

Odnośnik do komentarza

OK, to konsola do multiplatform, ale przy różnicy w mocy między XOX, a PRO nie będzie drastycznie różniących się od siebie wersji.

 

Te natywne 4K pociągnie XOX na dno, bo checkerboard w PS4 dostarczy upscalowanie do 4K, ale z efektami które zostaną na XOX w celu utrzymania stabilności przy natywnum UltraHD.

Odnośnik do komentarza

Gdybym miał wybrać która konferencja Microsoftu była gorsza - ta z 2013 roku czy ta z dzisiaj to miałbym spore wątpliwości.

 

Sprzęt za 500 dolarów który zareklamowali dosłownie jedną Forzą, bo reszta (poza Ori, Cuphead i Ashen) gównogierek, pożal się boże indyków i early access szrotów to wstyd w ogóle mówić.

 

MS nawet dobrych multiplatform nie potrafi dobrać- ten nowy Assassin's Creed i Mordor miały tak nudne gameplaye że przeszła mi ochota odpalać ich prequele które kupiłem kiedyś i mam nadal na dysku, nieograne.

 

A ten backward compatibility z pierwszym xboxem to chyba podsumowanie całej sytuacji xboxa - patrzcie, dajemy wam możliwość pogrania w gierki sprzed 15 lat z czasów, kiedy jeszcze inwestowaliśmy w studia i produkcje, a nie posiłkowaliśmy się odpadami z peceta.

 

Minecraft w 4K, Spencer ty kurwa debilu.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Sam początek konfy zapowiadał trzęsienie ziemi, spec ktore znamy ale i tak robią wrażenie :potter: Dalej śliczna Forza, Metro i naprawdę niezły Assasyn. Niestety im dalej tym wiecej średnich indyków i trochę rozczarowań jak np Sea of Theves czy State of Decay 2 z mocno przeciętna animacja:/ Całość ratuje Anthem ale to chyba multiplatformowa tak? Imo MS juz sie pogodził z porażka na tej generacja, wielka szkoda ze 343 i Coalition nie robią zupełnie nowych IP to mogłoby pomoc choć trochę zbliżyć sie do Sony a tak zapowiada sie kolejny rok oddany bez walki...

Edytowane przez Mr. Montana
Odnośnik do komentarza

Interesujące będą pierwsze porównania grafiki, na ile XOX będzie lepszy od XO i na ile od PS4 Pro. Do tego aspekt kultury pracy zważywszy na nowatorskie chłodzenie, chociaż tutaj akurat XO zawszy wypadał OK, pomijając świerszcze w esce.

 

Ale zgadzam się, na razie konsola dla największych entuzjastów, preferujących multiplatformy na xie.

Odnośnik do komentarza

dobra jeszcze dzisiaj myslalem ze kupie xD konsola za $500 ktora nie ma nic do zaoferowania xD zenada w (pipi), odcinam sie od tego czegos, jedyna gra warta ogrania to Ori 2 oraz The Last Night, reszte ogram sobie w spokoju jak czlowiek na konsoli z prawdziwego zdarzenia 

 

w sumie tak mnie wk,urwili ze chyba sprzedam w piz,du xboxa haha 

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Xbox oficjalnie zaorany. Na zadowolenie starszych fanów marki dali wsteczna z pierwszym Xboxem a teraz idą typowo w sektor usługowy.

 

Nawet nie próbują konkurować z Sony na tym polu. Idą własnym torem. Xbox nie jest już częścią konsolowego rynku jak dawniej. Stanie się tylko ciekawostka i gadżetem. Przynajmniej na ten rok.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

było widać w wielu grach ile to natywne 4K kosztuje - efekty i detale ucięte na rzecz rozdzielczości 

zero pier.dol.nięcia
dowolna ładna gra w fHD to po prostu przebije

od siebie pokazali tylko FM7, gdzie widać te terafanki mimo 4K, no i nic więcej

ja oczekiwałem Master Czifa, nie było
-to niech zdychają [*]

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...