Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

I Spencer co on? Wychodzi i mowi ze to najpotężniejsza konsola ever? A jak ma nie byc w jej kontynuacji. No i gry. W zasadzie ich brak, dwa - i tak wyjada na Winde10. Serio? Jest potrzeba wypuszczania tego xboxa? Nowa konsola bez poteznych exow. Dziekuje. Jedyne co wyszlo M$ to Xbox 360 KROPKA.

Mam wrażenie, że ten X360 wyszedł im przez przypadek. :/ 

Odnośnik do komentarza

Przypuśćmy na chwilę, że ten pokaz nie był pokazem XOX i chodziło tylko o gry: jak wypada konferencja dla posiadaczy XOne albo XOne + PS4? Mogą mówić tylko za siebie: korzystnie. Kilka fajnych indyczków, Sea of Thieves i nowe ORI. Nie muszę czekać na konwersję, wszystko mam Day One. Mam wybór.

 

Zwłaszcza, że dla tych gier wystarczy Fat za 600zl na OLX.

Odnośnik do komentarza

No i znowu fail start :/ coś czuję że skończy marnie tak samo jak S bo....

1. Nic nie zaprezentowali ciekawego i nowego

2. Grafika i jakość okazała się nie aż taka jaką się szczycili

3. Tworzą bazę X'ow od biedaka do Prosiaka a wszyscy się gubią

4. Brak nowych exow (już rzygam forza halo i gears No przecież tylko to w kółko)

5. Pad to w ogóle nowy jest czy stary?

Odnośnik do komentarza

Święta trójca? Gears of War 4 przed chwilą wyszło, Forza Horizon 3 tak samo i już dostała dwa dodatki, Forza 7 jest zapowiedziana, Halo Wars 2 jest z tego roku. Jedynie Halo 5 się powoli starzeje, więc tylko w tej kwestii może komuś czegoś brakować. Nie wiem co oni w kwestii tych trzech serii mieli jeszcze zrobić.

 

Ja rozumiem, że Sony w tym roku doje,bało po całości line-upem, ale takich wysublimowanych smaków jak na forum PSX Extreme nie ma chyba nigdzie xD. W tym roku mamy (i też później jak niektórzy słusznie zauważyli): Halo Wars 2, FH3 HW, Cuphead, Crackdown 3, Sea of Thieves, State of Decay 2, Forza Motorsport 7, ten lisek śmieszny, Ori 2, a tylko przejrzałem Twittera z rana, więc chyba coś jeszcze pewnie jest za rogiem. Do tego Xbox z platformy najsłabszej staje się najmocniejszą, co teoretycznie oznacza multiplatformy dostające boosta z bekowego 720p i 900p do 1080p i 4K. Scorpio to tylko update Xbox One, a nie nowa konsola więc nie będzie żadnego je,bnięcia bo nie porzucają obecnych posiadaczy X1. Ale byście dopiero ku,rwili jakby faktycznie były gierki typowo pod Scorpio :teehee:. Do tego wsteczna z Xboksem, kiedy Sony wycina jakąkolwiek wsteczną z PS4 i wciska gierki z PS2 za hajs. Ja nie wiem, musieliby chyba zapowiedzieć Half Life 3, żeby ktoś tutaj był zadowolony. Niczego się po Microsofcie który od Kinecta z ch,ujem na głowy się pozamieniał nie spodziewałem i jestem miło zaskoczony.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

No właśnie, nie to żeby hejt na MS nie był uzasadniony, ale chyba nikt nie rozważał kupna Scorpio/One X pod katem tego, ze Microsoft MOŻE wyda 2-3 exy na przestrzeni parunastu miesięcy?

 

Wiadome było ze to będzie sprzęt do multiplatform i jestem pewien ze pod tym katem sprzęt nie zawiedzie, sprzęt to w ogole hardwarowy majstersztyk, taka moc i konsola mniejsza od Ski, nie mówiąc o PS4 Pro o_ O

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Większość gier nawet ze świętej trójcy debiutuje na E3 w postaci choćby teasera który nie ma wiele wspólnego z grą..
Oni tu nie pokazali właściwie niczego AAA prócz FM7


Sony potrafi wcisnąć coś czego jeszcze nie rozpoczęli produkować, kiedyś ludzie na to narzekali a teraz kupują z tego powodu ich platformę 
"przecież za 2 lata wyjdzie"

MS pozbawił swoją platformę takich perspektyw, choćby z flagowym Halo (fps)
wczoraj należało poświęcić 6tce chociaż 5 minut 
dali same indie, to jest rozczarowujące - przy zaje.bistym hardware za rozsądne pieniądze.

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Ori 2 jest na ten rok?

A nie wiem, przeglądałem tylko szybko timeline z rana. Wiem, że jest zapowiedziane i pojawiało się w dyskusjach. Może w takim razie nie jest na 2017, co nie zmienia faktu, że to bardzo dobra gierka i raczej tyle co na TLG na nią czekać nie będziemy, więc dobrze tak czy siak.

Odnośnik do komentarza

 

Ori 2 jest na ten rok?

A nie wiem, przeglądałem tylko szybko timeline z rana. Wiem, że jest zapowiedziane i pojawiało się w dyskusjach. Może w takim razie nie jest na 2017, co nie zmienia faktu, że to bardzo dobra gierka i raczej tyle co na TLG na nią czekać nie będziemy, więc dobrze tak czy siak.

 

Nie czepiam się tylko pytam, bo jak na ten rok to już lecę po mojego One S :lapka: Ale wczoraj gdzieś mi mignęło że jednak 2018... :(

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, musieliby chyba zapowiedzieć Half Life 3, żeby ktoś tutaj był zadowolony

 

O ja głupi. A ja myślałem, że starczyło pokazać jakieś nowe IP, cokolwiek mocnego i eksluzywnego, co przekonałoby kogokolwiek do kupna konsoli za 500 dolarów. 

 

Chociaż jedną taką grę. Jedną.

 

 

edit: A tą listę gier co podałeś na 2017, połowa nie wychodzi w 2017. Sea of Thieves to też 2018.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

A przeczytałeś, co napisałem później? To jest tylko update, więc w moich oczach nie potrzebuje specjalnie gier żeby miał sens. Oczywiście byłoby miło, gdyby były, no ale to Microsoft.

 

Dla takich figarów co Xboksa One może obczają w 2021 albo później to w ogóle XOX to super opcja, cała beka z graniem poniżej 1080p w brzydsze wersje gierek w ogóle Cię ominie.

Odnośnik do komentarza

A przeczytałeś, co napisałem później? To jest tylko update, więc w moich oczach nie potrzebuje specjalnie gier żeby miał sens. Oczywiście byłoby miło, gdyby były, no ale to Microsoft.

 

 

Ale to jest Microsoft, który zaraz będzie na trzecim miejscu w kwestii sprzedaży. Myślałem że ten Scorpion miał być takim restartem, a nie tylko updatem. A tymczasem ich linia gier na koniec 2017 jest słaba nawet gdyby nie wychodziła nowa konsola. Na jesień wychodzi dosłownie tylko Cuphead, Crackdown i Forza 7... Nie wiem jak oni mają przekonać kogoś do kupna tego za 500 dolarów.  Inna sytuacja niż przy PS4 Pro.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

No to sobie tak myślałeś, ale to nie znaczy, że tak sobie też w Microsofcie myśleli. No ale rozumiem, wierni fani marki Xbox którzy wszystko od MS już ograli, ba, nawet przejedzeni bo restartu potrzebują znowu najbardziej zawiedzeni, tak jak po anulowaniu Scalebound :(.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No nie wiem czego chce MS, ale widząc reakcje internetu na konfę, chyba nie tego samego co gracze. 

 

 

edit: ale racja, może po prostu czegoś tu nie łapię. Nie zapowiedzieli żadnych gier, ale wygląda na to, że to jakaś część boskiego planu, którego nie rozumiem. Więc wychodzę lepiej.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

No nie wiem czego chce MS, ale widząc reakcje internetu na konfę, chyba nie tego samego co gracze.

A nie masz swojego gustu i opinii tylko musisz się zasłaniać reakcjami i oczekiwaniami Internetu (czyli neogafu)?

No nic, śniadanie zjedzone, herbatka dopita, dzienna porcja (pipi)postów napisana, możecie wracać do opłakiwania xboksa :hi:

Odnośnik do komentarza

 

No nie wiem czego chce MS, ale widząc reakcje internetu na konfę, chyba nie tego samego co gracze.

A nie masz swojego gustu i opinii tylko musisz się zasłaniać reakcjami i oczekiwaniami Internetu (czyli neogafu)?

 

 

Przepraszam bardzo, ale nawet najwierniejsza grupa Xboxa, aka Cyfronomicon jest zawiedziona :)

 

A tak ogólnie to nie wiem o czym Ty mówisz, nigdzie się niczym nie zasłaniam. Tak, obiektywnie opinia internetu jest ważniejsza niż opinia Figara z forumka, dlatego o niej piszę.  :miner:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...