Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

 

DHL się postarał i paczuszka już dotarła :)

Dawaj fotkę na pchli grad plusików czeka :ohboy:

 

 

W pracy siedzę to nie otwieram, ale chyba będę się zwijał niedługo bo nie wytrzymam jak mam tak siedzieć i patrzeć na ten karton, tym bardziej, że w czwartek muszę wyjechać na dwa dni :/ 

 

qaB1XVW.jpg

 

PS. To chyba najcięższy Xbox jakiego posiadałem do tej pory.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja anuluje swojego scorpio. Szkoda 2k jesli ja mam na sile szukac roznicy.

Przecież ten x jest bestia w porównaniu z takim x one , przecież na bank jak włączysz takiego bfa na xone gdzie chyba jest 720 p z dropiacym frameratem to X to będzie na bank full hd jak nie więcej,z lepszymi efektami o wiele płynniejsze i w ogóle na tv full hd a już nie mówmy o dobrym 4 k tv to w ogóle rozyebue mózg.

To jak ty na siłę będziesz szukał różnicy?

Chyba że masz dobrego kompa.

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Mam Ps4pro i tak samo sie wpatrywalem w te wszystkie achy i ochy. A tak naprawde na FHD w wiekszosci przypadkow nie zauwazysz oczywistej roznicy, moze ogolny "szlif". I tak jak faktycznie piszesz, jakbym przesiadl sie x1 na x1x to faktycznie roznica jest ogromna... az sie dziwie teraz jak ogladam to wszystko ze MS wyprodukowal takie crapa wiedzac ze Sony wypusci mocniejsza konsole. Oficjalnie X1 juz zdechl, nie oplaca sie kupowac, a x1x niedosc ze skaluje stare gry to jeszcze lepiej wygladaj gry obecnej generacji z zamiarami na pobicie konkurencji. Potencjal jest, szkoda tylko ze zmarnowany. Jest sytuacja jak w Sony, developerom zewnetrznym nie chce sie przylozyc do patchy, a sam MS nie pokusil sie o jakiegos killera polgeneracyjnego tak zeby pokazac mozliwosci konsoli i w ktorym kierunku chca isc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...