Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Możesz ją od razu zabrać a nie musisz się nachylać, naciskać przycisk i czekać te parę sekund :cool: zakładając, że wymieniasz/wyciągasz płytkę raz dziennie to daje Ci oszczędność dajmy na to, 5 sekund dziennie, 30 sekund tygodniowo. w miesiąc oszczędzisz na tym już dwie minuty a to już akurat czas na szybką fajeczkę albo wizytę w WC. w skali roku to już 24 minuty a w tym czasie to nawet obiad zjesz. W skali 10 lat 240 minut, nie licząc lat przestępnych, to już 4 godziny, i idąc dalej, możemy dojść do wniosku, że w całym życiu dzięki temu zaoszczędzimy grubo ponad jeden dzień, nawet półtora.

 

ten post sponsoruje

:pizza: 

Odnośnik do komentarza

Path of exile dropił Aż do 540p a fpsów mimo tego nie utrzymał. Na Multi zdarzały się spadki do wartości wręcz jednocyfrowych. Wystarczył jakiś sunder, earthquake i Summoner z minionami. Sunder i earthquake ponoć już spatchowali także na facie, że już nie zabija wydajności. Quantum break nie do końca jest w 1440p. To rekonstrukcja Temporalna. Z kilku klatek 1440p jest generowany obraz 2160p. Tak jak na xone 720p 4 klatki w jedną 1080p. Nie wyglądało to tak jak 1080p przez właśnie Temporal antyaliasing ale wyglądało lepiej niż 720/900p. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po tygodniu używania mogę coś napisać o samej konsoli a w zasadzie dwóch xboxach:)

 

Pierwsza sztuka zamówiona przez neta. 

pudełko powgniatane przez kuriera w zasadzie na taką wagę sprzętu karton mógłby być grubszy.

Sama konsola ma identyczne odbarwienia plastiku jak ps4 w wersji czarnej - myślałem że front będzie lepszej jakości.

Konsola wydawała z siebie chroboczący dźwięk tak jak by wentyl o coś zahaczał- zrobiłem zwrot bez podania przyczyny.

 

Druga sztuka kupiona w sklepie stacjonarnym.

Plastik na froncie identyczny jak w pierwszym egzemplarzu, odbarwienia pod światło niczym w ps4.

Głośność konsoli- nic nie chrobocze. Jednak po pól godziny grania raz na jakiś czas wentyl startuje jak samolot. moja 2 miesięczna córka się obudziła.

System uruchamia się ze 3 razy dłużej jak w ps4.  Menu nie działa płynnie i zdarzają się przestoje.

Po włączeniu zimnej konsoli plastik strzela ale w ps4 mam tak samo. może przywyknę.

Grafika na 65 calowym TV robi bardzo dobre wrażenie.  Między ps4 (pierwsza wersja) a xbox one x różnica generacji.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Skorpion. Pierwszy raz przy aktualizacji wywaliło ten błąd. Wyłączyłem konsolę i włączyłem i było ok. Jakiś tydzień później gry i system zacząły się wieszać i wyskakiwał komunikat że savy są uszkodzone i trzeba je usunąć. Ok usunąłem ale potem to samo kilka razy. Ok przy ponownym uruchamianiu wywaliło e105 więc całkowity restart konsoli i wgrywanie wszystkiego od nowa. Tak ze 2 tyg. było ok. No i ostatnio problemy z logowaniem, instalacją gier, czarny ekran przy włączaniu konsoli. Błędy e105, e102 i przy próbie aktualizacji offline e101. Potem nawet na krótko udało się odpalić konsolę ale znowu problemy z instalacją a potem z jej uruchomieniem. Trochę przeglądałem net i jutiuba i problem jest a ms ponoć nawet nie wie co jest jego przyczyną. Wg. mnie software nie bo reinstalacja nie pomaga więc myślę że kwestia hardwaru. Niestety sprzedałem skę :(

Tak jak pisałem jak wywali wam e105 to jest duże prawdopodobieństwo że konsola jest skaszaniona. No ale przy ms można przywyknąc bo to już moja 3 konsola od nich która poszła na serwis.

Dodam jeszcze że na polskim forum natknąłem się na posta kolesia z tym samym błędem no ale on tam wybrał advanced exchange. Nie wiem czy to się opyla i czy te konsole na podmiankę to nie jest jakiś refurbished.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem gdzie mam napisać tego posta, jak źle to proszę o przeniesienie do bardziej odpowiedniego działu:lapka:

Pytanie takie: 
Co możecie powiedzieć na temat waszych Xboxów oneX  po kilku miesiącach użytkowania. Chodzi mi ogólnie o samą konsolę jak i o wrażenia z grania w multiplatformy. Zapewne większość z was ma podpięte swego koksa pod szkiełko 4K z HDR, ale czy są tacy co mają podpięte do FHD? Jak to wypada na takim szkiełku i w relacji do PS4/PS4 Pro.

U mnie na razie zestaw PS4 + TV FHD, ale na pewno w tym roku wjedzie upgrade w postaci 4K HDR. I stąd pytam o wasze opinie, nigdy nie miałem konsoli od Microsoftu, jedynie pad 
Pozdro i dzięki za odpowiedzi:hi:

Odnośnik do komentarza

Ja mam scorpio edition od samego początku i jestem zachwycony, konsola cicha, nie stwarzająca problemów, trochę się grzeje ale bez przesady. Mam podpięte pod TV Full HD i każda gra enhanced zyskała na grafice drastycznie, a ostatnio byłem u kumpla który ma 4K i nawet fifa znakomicie się prezentowała.

 

Biorąc pod uwagę zwyżki na podzespołach PC, to aktualnie Xbox One X jest zaje.biście opłacalnym sprzętem do grania w multiplatformy w wysokiej jakości.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja również jestem zadowolony z zakupu Xa, konsola cicha, gry wyglądają na niej bardzo dobrze, w porównaniu z Pro zazwyczaj lepiej.

Podpieta mam pod TV 4K Sony XD85.

Warto dodać ze to konsola z czytnikiem płyt ultrahd którego nie ma w Pro, trzeba zobaczyć film w takiej jakości by zrozumieć wartość takiego odtwarzacza w konsoli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...