Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Ty czasem nie jesteś ten koleś co robi HDR bez HDR? Jak tak to wybacz, ale nie upadłem aż tak, aby prowadzić dyskurs na tak niskim poziomie merytorycznym.

 

Edit : Zmarnowałem 10 sekund mojego życia i cofnąłem posty. Tak, to Ty. A za te 10 sekund możesz mi już zacząć przelewać gruby hajs...

Edytowane przez PiPoLiNiO
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ktoś tu się nabijał kilka dni temu z Titanfall 2. Wyszedł patch, jest nowe porównanie. Już tekstury i framerate są lepsze niż na Pro. Także ten...

Za takie (pipi)enie dalbym minusa, ale tylko jednego mogę niestety na 24h. Nie trawie (pipi) fanboyow, blacharzy itp. (pipi)ostwa.

 

 

Ale o co ci chodzi, napisał tylko prawdę. 

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

A za te 10 sekund możesz mi już zacząć przelewać gruby hajs...

 

No wiesz devi obiecywali/teasowali 6K a wyszlo 1800p czyli nie az tak bardzo gadanie glupot.

a takie buldoopowe teksty to se wsadz, to nie jest Twoj folwark ze bedziesz ludzi po katach rozstawial

Ponoć pojawiła aktualizacja 455mb, sprawdzał ktoś? 

 

Jesli wierzyc stronce MS to poprawa wydajnosci.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

PS4 Pro, też obiecywało...  przypierdalaCie się do jakości tafli wody.

 

 

 

No nie, bo szachownica byla reklamowana od 1 pokazu Pro. Przytyk absolutnie nie na miejscu gdyz poniewaz specyfikacja mid genow znana byla +-rok przed premiera, w przeciwienstwie do ps4 i x1.

Musimy sobie zadac jedno sakramentalne pytanie - po co MS wypuscil XboX ?

wlasnie po to zeby wizualia byly wyrabane w kosmos, taki jest biznesplan tego pudla i po to zostal stworzony, wiec krytyka cudzych oczekiwan w tej kwestii jest absolutnie nie na miejscu. To nie jest nowa generacja tylko Xbox One S 4K Native Edition.

Gadka o starej dobrej szkole i HD Ready to nie tu.

 

byli tacy co wierzyli w moc chmury i potężnego Cella. Więc jakoś mnie nie dziwi że niektórzy naprawdę oczekiwali tego 6K

 

Porownujesz zupelnie inne od siebie i nieadekwatne rzeczy, Cell to byl najpotezniejszy PowerPC swoich czasow, a Chmura... jest i dziala, ale nie ma zadnej roznicy miedzy Sony i MS, PC itp w jej dzialaniu.

 

To taka sama wiara w nowe ip, na xone xd... Kiedyś użytkownicy Xbox, cieszyli się grami nawet w HD reedy.. 

 

Po raz kolejny apeluje o rozwage i przypominam czym jest ( choc tutaj to lepiej powiedziec - czym nie jest ) nowy Xbox. Tak miedzy nami mowiac, przykro sie czyta takie wypociny akurat w roku kiedy MS naprawde stara sie dywersyfikowac line up. Zapomnieliscie o najlepszym line upie w historii Girsy Forza Tomb Raider ?

 

Nie wiem co trzeba miec w glowie zeby uwierzyc w 6k xD.

 

2019 pierwszy TV 8K :lapka: XboX One X spokojnie da rade uciagnac 6k w mniej wymagajacych grach, to jest chyba jasne. Chociaz takich gier raczej nikt juz na konsole nie robi, teraz rynek sie spolaryzowal i jest HOT or not ...

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Xbox One X nie ma absolutnie zadnego zwiazku z powyzszym. Line up MS jest mniejszy ale nie jest maly, to nie jest Wii U.

ND,SM ? No to zalezy od 343 czy Koalicji, bo teraz przewaga jest po ich stronie....

eh, te narzekania na multiplatformy, jak sie widzi takie Nintendo desperacko walczace o porty z 360ps3....

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...