Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Świecący przycisk X, jest za bardzo schowany, prawie licuje się z obudową, też trzeba go bardzo mocno i na środku wcisnąć żeby była reakcja, poprzedni był bardziej obły, lepiej reagował.

Miał ktoś podobne spostrzeżenia? Nie mam fanaberii szukania na siłę wad sprzętu, ale zmusiła mnie do podzielenia się powtarzalność tych samych zachowań... Które irytują :l

 

Mam tak samo. Wnerwia mnie to niemiłosiernie. Podobnie miałem kiedyś z przyciskiem A od białego pada (S'ka) ale się wyrobił po tygodniu. Liczę, że tu będzie podobnie bo jak nie to reklamować będę musiał.

 

Natomiast dash chodzi mi szybciej niż w S, a konsolka jest totalnie cicha. Jedyny raz jak słyszałem lekki szum to przy instalacji gry z płyty. Kultura pracy nadal na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza

@cithall sprawdź proszę w aplikacjach i programach ( zależy ile ich masz) pozmieniać szybko opcje po lewej góra i dół, a potem przejdź do gier i szybko przejedź po tytułach z góry na dół, ja tam gdzie jest dużo obrazków z gier mam dropy, mam ich tam dużo, może dlatego, wiele mam na zewnętrznym dysku i on może zmulać.

Wiem że to pierdoła, ale nie daje mi to spokoju czemu X-s radził sobie z tym dobrze...

 

 

U mnie wygląda to raczej płynnie, czasem zdarzy się jakiś zgrzyt ale to nie jest częste. Mam około 70 gier zainstalowanych. Prawdą jest, że im więcej na dysku gier zainstalowanych tym konsola bardziej zamula. Jak jeszcze 2 dni temu miałem XOS i tam byłem w preview alpha, to system jeszcze lepiej chodził. Dużo fixów MS wprowadził od czasu ostatniego oficjalnej aktualizacji. Wczoraj w alpha preview jakaś większa aktualizacja się pojawiła, dużo fixów waży aż 3gb, ale nie mam już jak sprawdzić bo scorpiona nie rejestrowałem do insidera.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio widzę że jest tendencja w przypadku Sony i MS, do tzw loterii.. Takie konsolowe jajko niespodzianka..

Przy prosiaku miałem obawy czy trafię na wersję huragan lub orkan..

Tutaj jak widzę też zaczyna być różnie :) choć nie chcę pochopnie oceniać, jest za wcześnie i za mało sytuacji.

 

@cithall sprawdź proszę w aplikacjach i programach ( zależy ile ich masz) pozmieniać szybko opcje po lewej góra i dół, a potem przejdź do gier i szybko przejedź po tytułach z góry na dół, ja tam gdzie jest dużo obrazków z gier mam dropy, mam ich tam dużo, może dlatego, wiele mam na zewnętrznym dysku i on może zmulać.

Wiem że to pierdoła, ale nie daje mi to spokoju czemu X-s radził sobie z tym dobrze...

 

Co do chłodzenia, jest mega cicho, ale jak odpalę wymagający graficznie tytuł, np Tomb R Rise, lub Halo 5, słychać lekko pracujący wiatrak, ale nie jest to praca jednostajna jak w Ps4 pro, tylko wchodzenie na obroty w krótkich odstępach, coś jak 5-7 sec chłodzenia, 5-7 sec cicho..dziwnie, posłuchajcie u siebie, ale musicie go zmęczyć jakąś grą.

 

Wolę się upewnić czy jest to normalne, jeszcze mam czas na reakcję w sklepie :)

Jakby nie było? jesteśmy beta testerami i wszelkie możliwe fuckupy przed nami oby nie oczywiście :)

No ja trafiłem nieciekawie z Pro i musiałem sprzedać bo na trybie 4k w Tombie zawieszała się natychmiast po włączeniu na ten tryb a w najlepszym wypadku po około 30 sekundach. Konsola dostawała niesamowitych obrotów jakby zaraz odlecieć miała. Podobnie z obrotami było na mapce z Horizona, ale tam obyło się bez crasha itp. W trybie 60fps padała po około 5min. Jedynie na wzbogaconych detalach można było ukończyć grę. Kolejna gra to PES 17. Max 6 meczy i to samo. Z innymi grami co miałem ze wsparciem do Pro nie było problemu.

 

Z tego co idzie wyczytać w sieci to z Koksem może być też nie za dobrze.

Jeszcze będzie tak, że teraz przy zakupie konsol obie dostane z(pipi)ane  :facepalmz: 

Odnośnik do komentarza

Nie ma co gdybać. Może być różnie. Mojego pierwszego xboxa miałem ponad dwa lata. Do momentu sprzedaży działał doskonale. Jeśli chodzi o 360 to tu różowo nie było. Konsola padła mi w krótkim okresie czasu dwa razy, ale za trzecim razem już tak był naprawiony, że działał cztery lata bez zająknienia pomijając fakt, że był strasznie głośny. Łoniak którego potem kupiłem świerszczył od pierwszego dnia, ale jak bodaj po 3 tygodniach pojawił się softwarowy fix po prostu zamilkł i do momentu sprzedaży działał wyśmienicie przez prawie 3 lata. Prosiaka kupiłem w marcu i do dziś spisuje się pod każdym względem bezzarzutnie. Teraz czas na koksa. Póki co jest bardzo ok. Nawet odnoszę wrażenie, że po ściągnięciu wszystkich poprawek mocno się wyciszył. Zobaczymy jak będzie spisywał sie dalej...

Odnośnik do komentarza

Mam dwa pytania w związku z XoX:

 

1) Który tytuł najmocniej pokazuje moc grafiką ? Mam cyfrowo kupioną Forze 7, coś jeszcze lepszego się znajdzie ? Może Battlefront 2 ?

 

2) Czy triale w EA Access i trial Rise of The Tomb Raider to wersje 4K czy dopiero pełne wersje mają te patche ?

Trial nowego Tomba jest z patchem 4K HDR. Wiem, bo właśnie sprawdzałem :)

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Mam dwa pytania w związku z XoX:

 

1) Który tytuł najmocniej pokazuje moc grafiką ? Mam cyfrowo kupioną Forze 7, coś jeszcze lepszego się znajdzie ? Może Battlefront 2 ?

 

2) Czy triale w EA Access i trial Rise of The Tomb Raider to wersje 4K czy dopiero pełne wersje mają te patche ?

Trial nowego Tomba jest z patchem 4K HDR. Wiem, bo właśnie sprawdzałem :)
Tam hdr naprawdę daje po oczach, jaki tryb jest lepszy? Wzbogacony czy 4K? Przy tym 1 wszym też jest info o 4K i 30 fps, a 4K jest natywne, ja osobiście różnic nie widzę
Odnośnik do komentarza

 

 

Mam dwa pytania w związku z XoX:

 

1) Który tytuł najmocniej pokazuje moc grafiką ? Mam cyfrowo kupioną Forze 7, coś jeszcze lepszego się znajdzie ? Może Battlefront 2 ?

 

2) Czy triale w EA Access i trial Rise of The Tomb Raider to wersje 4K czy dopiero pełne wersje mają te patche ?

Trial nowego Tomba jest z patchem 4K HDR. Wiem, bo właśnie sprawdzałem :)
Tam hdr naprawdę daje po oczach, jaki tryb jest lepszy? Wzbogacony czy 4K? Przy tym 1 wszym też jest info o 4K i 30 fps, a 4K jest natywne, ja osobiście różnic nie widzę

 

Zdecydowanie tryb 4k.

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam dwa pytania w związku z XoX:

 

1) Który tytuł najmocniej pokazuje moc grafiką ? Mam cyfrowo kupioną Forze 7, coś jeszcze lepszego się znajdzie ? Może Battlefront 2 ?

 

2) Czy triale w EA Access i trial Rise of The Tomb Raider to wersje 4K czy dopiero pełne wersje mają te patche ?

Trial nowego Tomba jest z patchem 4K HDR. Wiem, bo właśnie sprawdzałem :)
Tam hdr naprawdę daje po oczach, jaki tryb jest lepszy? Wzbogacony czy 4K? Przy tym 1 wszym też jest info o 4K i 30 fps, a 4K jest natywne, ja osobiście różnic nie widzę

 

Jak zaczniesz zmieniać tryby podczas pauzy, to zobaczysz, że na natywnym 4K gra traci trochę detali.

Odnośnik do komentarza

Właśnie dlatego pytałem parę postów wyżej , niby natywne 4k ale jest trochę słabiej. Na ulepszonym wciąż jest 4k, obraz żyleta. Ogólnie jestem w szoku że gra z takim stażem potrafi zawstydzić nie jedną super produkcję, a HDR poezja, wręcz razi w oczy jak wychodzi się np. z jaskini i nie tylko :)

Z miłą chęcią przechodzę jeszcze raz na koksiarzu ;)

 

Zresztą luknijcie sami :)

 

https://youtu.be/2brrNGH5Iyk

Edytowane przez Dragen
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...