Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.10.2018 o 13:13, Rayos napisał:

ostatnio mi Scorpio zaczął głośniej chodzić :frog: czasem potrafi włączyć wyższy bieg... 

Jeżeli mogę coś zasugerować bo miałem podobną sytuacje. Mi pomogło lekkie przesunięcie na półce konsoli w lewo i do przodu. Konsola najbardziej grzeje się po prawej stronie z tyłu. Miałem ją prawie maksymalnie w prawo i do tyłu. Tak więc gorące powietrze wylatywalo z tyłu i było zaciągane z powrotem po prawej stronie. Konsola przy rdr 2 potrafila chodzić po 1 h grania znacznie głośniej. 

 

Obecnie po daniu jej troszkę więcej przestrzeni chodzi ok. Czasem przy sesji 2-3 h z rdr2 zaszumi głośniej ale nie jest to cały czas a tak o na 30 sekund czy minute . 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, blantman napisał:

Jeżeli mogę coś zasugerować bo miałem podobną sytuacje. Mi pomogło lekkie przesunięcie na półce konsoli w lewo i do przodu. Konsola najbardziej grzeje się po prawej stronie z tyłu. Miałem ją prawie maksymalnie w prawo i do tyłu. Tak więc gorące powietrze wylatywalo z tyłu i było zaciągane z powrotem po prawej stronie. Konsola przy rdr 2 potrafila chodzić po 1 h grania znacznie głośniej. 

 

Obecnie po daniu jej troszkę więcej przestrzeni chodzi ok. Czasem przy sesji 2-3 h z rdr2 zaszumi głośniej ale nie jest to cały czas a tak o na 30 sekund czy minute . 

 

spoko, dzieki za rade, odsune go troche bardziej od sciany i zobaczymy :) po bokach ma az nadto przestrzeni 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, MaZZeo napisał:

Stoi po prostu na szafce, za telewizorem. Przewiew ma raczej optymalny.

Ja tylko powtarzam to co mi na infolini ms powiedzieli. Jak mi konsola zaczęła głośniej wyć zadzwoniłem na help desk tam koleś powiedział że ZALECA się aby konsola leżała. Są sztuki głośniejsze i cichsze to fakt. Ja niestety mam pewnie tą glosniejsza. Nie zmienia to faktu że jest to na co dzień konsola cichutka. 

W każdym razie oficjalne stanowisko ms to optymalna pozycja dla konsoli jest pozioma a nie pionowa. Wyloty powietrza masz z tyłu i po bokach. Wszystko zależy od kilku czynników. Gdzie leży konsola, czy jest tam ciasno, jaka temperatura powietrza i czy jest czysto (kurz też swoje potrafi napsuc). 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam mały problem z moim one x. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że po uruchomieniu konsoli z trybu oszczędzania energii, nie zostaje automatycznie zalogowany. Pojawia się błąd 0x87DD000F i każe zalogować się ręcznie kontrolerem. Nie dzieje się to zawsze ale dość często. W instant on nie zauważyłem na razie tego problemu, ktoś wie co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza

Mass Effect Andromeda widnieje jako Xbox One X Enhanced, zapewne jedno z ogłoszeń na X018 (oby z trylogią ME w 4K):

 

screen%20shot%202018-11-06%20at%2012.59.

 

Sprawdzałem na konsoli i również pojawia się w zakładce z grami ulepszonymi pod koxa. Update'u nadal nie ma jakby co.

 

 

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ja poluję na białego koxa i zastanawiam się nad tym czy po jego premierze w USA (16-go listopada), będzie on też od razu dostępny w Europie czy też niekoniecznie :( Chętnie bym go przytulił z okazji zbliżającego się BF, nie ukrywam ;)

 

EDIT: Już widzę, że konsola będzie dostępna na premierę z nowym Falloutem. Czekać tylko teraz na jakieś fajne promo :D

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...