Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Panowie pytanie dotyczcie xbox one x. Jestem w dashu konsola jest niemal nie słyszalna, odpaliłem gearsy 4 w 4K konsola działa jak odkurzacz :/. W porównaniu do mojej poprzedniej S to jest jakaś masakra. To normalne w tym modelu że przy pełnym obciążeniu - gry w 4 K konsola generuje taki hałas, czy też trafił mi się walnięty egzemplarz i czeka mnie serwis ?

Edytowane przez olo_marcin
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Daddy napisał:

X jest 2x mniejszy od grubasa, ma w sobie zasilacz i 4x mocniejsze bebechy więc to normalka że przy odpalaniu w 4K konsola jest wyraźnie głośniejsza.

Nah dude, moze być głosniejsza ale nie działa jak odkurzacz. 

Odnośnik do komentarza

Mój drugi kox jest cichy jak makiem zasiał i obojętnie co odpalam, pierwszy chodził głośno, czasem głośniej niż prosiak xd wydobywał się z niego dźwięk jak odrzutowca i miał fazy tak jakby nagłych podmuchów przez pare sekund aż konsola padła

Imo jak możesz wymień lub czekaj aż padnie:)

Odnośnik do komentarza

no mój Scorpio działa wyraźnie głośniej kiedy RDR2 jest odpalone. Co ciekawe, konsola natychmiast cichnie jak tylko zapauzuję grę albo wejdę do dasha :D Pewnie przez rok zebrało się w środku trochę kurzu/sierści kota, domyślam się, że bez rozkręcenia konsoli nic z tym nie zrobię, a i tak mam jeszcze ponad rok gwarancji... 

Ale i tak chodzi znacznie ciszej niż PROsiak. 

Odnośnik do komentarza

No ale nie piszcie, że w xox macie grobową ciszę podczas grania bo przecież to niemożliwe. Wiatrak musi działać bo musi chłodzić. Z tylu musi wylatywać powietrze a wiec jakiś dźwięk musi przy tym się wydobywać. Nawet z boków jak zaciąga powietrze to zapewne jakiś mały wpływ to ma aby nie było grobowej ciszy. Grobowa cisza to może być co jedynie na wyłączonej konsoli...

 

...Ale jeśli koledze xox działa jak odkurzacz to jest coś nie tak bo xox powinien być praktycznie niesyszalny a możliwy do usłyszenia jedynie kiedy w domu panuje grobowa cisza

 

 

Odnośnik do komentarza
Wiadomo ze to chodzi. Juz slysze wyrazniej niz w dniu zakupu. Ale to nadal nie jest yebany odrzutowiec jak w pro. To nawet nie ma co porownywac. 

 

Kolos wrocisz z tematem prosiaka za jakiś czas. Zapewniam. No chyba ze grasz godzinkę tygodniowo to w ogole sie nie odzywaj. reggie.png

Za to Twoje PS4 z bundla RDR2 jest bezszelestne 

Pisałem, ze praktycznie bezszelestny czyli, że normalnie niesłyszalny a jedynie w odpowiednich warunkach czyli takich jak w xox. Nawet switch w trybie dock potrafi lekko zaszumieć a wiec też zagłusza grobową ciszę.

 

Testuję już około 2 tygodnie oba sprzęty stojące koło siebie a samego prosiaka z miesiąc i oba sprzęty działają podobnie choć na upartego to prosiak minimalnie glosniejszy bo podczas grobowej ciszy nocnej mogę usłyszeć cichutką pracę cewek.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...