Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak to jest z tymi paczami 4K? To jest jak zwykły pacz, który zainstalować musi każdy by włączyć grę? Czy jak ktoś ma zwykłego X'a to też musi pobrać pacz? Bo jak tak to niezły szit. Trzeba sobie zawalić hdd 50gb paczami, z których i tak się nie skorzysta :)

Odnośnik do komentarza

To czemu mam do pobrania pacz do Quantum Break o wielkości ponad 40gb? Wątpię, że te 40gb poprawia tylko rozgrywkę... Z drugiej strony do Forzy 7 nic Wielkiego mi nie pobrało. Chyba, że to od gry zależy czy pacz pobiera się tylko na koxa?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Panowie, jak to jest z tymi paczami 4K? To jest jak zwykły pacz, który zainstalować musi każdy by włączyć grę? Czy jak ktoś ma zwykłego X'a to też musi pobrać pacz? Bo jak tak to niezły szit. Trzeba sobie zawalić hdd 50gb paczami, z których i tak się nie skorzysta :)

mając xoneX musisz pobrać patch 4k nawet by grać offline i jeśli nie masz tv. Inaczej ci gry bez patcha /offline nie uruchomi

5okdEq8.jpg

Odnośnik do komentarza

 

Nie mogę teraz odpalic swojego XO, więc na szybko z youtube...  settings-> system-> backup & transfer-> download 4k game content

 

 

Nie mam takiej opcji :( Konsola odpalona dziś w nocy wszystkie updaty systemowe pobrane....

 

 

Niemożliwe coś źle szukasz, albo ktoś Ci konsolę na KOXa podmienił, weź sprawdź ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie mogę teraz odpalic swojego XO, więc na szybko z youtube...  settings-> system-> backup & transfer-> download 4k game content

 

 

Nie mam takiej opcji :( Konsola odpalona dziś w nocy wszystkie updaty systemowe pobrane....

 

 

Niemożliwe coś źle szukasz, albo ktoś Ci konsolę na KOXa podmienił, weź sprawdź ;)

 

 

 

A to wy o zwykłym XONE mówiliście, ja tego szukałem na XONEX. Rozumiem, że na XONEX ma tej nie być?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o szybkość pracy w dashu, na teraz, jak dla mnie? niestety jest gorzej niż w xbox s po ostatniej dużej aktualizacji która poprawiła min szybkość.

x-s jak rakieta, 0 opóźnień, reakcja natychmiastowa, czuć było że system jest z optymalizowany i się nie "męczy"

na Koxie często zdarza się, że kliknę i dopiero po 2sec jest reakcja, tak samo lista gier, społeczność czasami zmula..dziwne bo konsola mocniejsza, mam nadzieję że poprawią to w kolejnej aktualizacji..

Często też, musiałem na padzie 2, 3 razy kliknąć żeby była reakcja, trzeba zdecydowanie nacisnąć żeby było ok ( subtelnisiem z natury nie jestem )

Świecący przycisk X, jest za bardzo schowany, prawie licuje się z obudową, też trzeba go bardzo mocno i na środku wcisnąć żeby była reakcja, poprzedni był bardziej obły, lepiej reagował.

Miał ktoś podobne spostrzeżenia? Nie mam fanaberii szukania na siłę wad sprzętu, ale zmusiła mnie do podzielenia się powtarzalność tych samych zachowań... Które irytują :l

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No konsolka im się udała, to trzeba przyznać. Sam nawet zastanawiam się nad kupnem. Największe wrażenie na mnie robi to, jak mocno to wszystko upchali w tym małym pudełeczku. Nie ma tam oczywiście tradycyjnego chłodzenia wodnego, tylko vapor chamber. To samo co w referencyjnych kartach graficznych pojawia się od 10 lat. W konsoli oczywiście w większych rozmiarach niż na karcie. Podoba mi się wersja Scorpio, ta "faktura" w kropki sporo daje i nie wiem czy to przez nią, czy sam kolor konsoli w tej wersji jest bardziej szarawy od całkowicie czarnego, normalnego xoxa. Zwykły xox wygląda już tak sobie, tak samo z resztą jak ps4pro. Konsole w tej generacji ładne nie są ;p.

 

Może się skuszę na xoxa, zamiast robić upgrade kompa. Hamuje mnie to, że za 5-6 miesięcy nvidia wyda kolejną generację gpu, volta. Upgrade na nowe i5 i volte, wliczając w to sprzedaż obecnych części wyniósł by mnie nawet ciut taniej od konsoli M$, a moc byłaby zauważalnie większa. Posiadając ps4pro jednak doceniłem możliwość odsprzedaży gier, czy też kupna używanych - to na rynku PC praktycznie nie istnieje. No i plusem jest też to, że ponownie zagrałbym w RDR i parę innych gier (kiedyś posiadałem x360).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o szybkość pracy w dashu, na teraz, jak dla mnie? niestety jest gorzej niż w xbox s po ostatniej dużej aktualizacji która poprawiła min szybkość.

x-s jak rakieta, 0 opóźnień, reakcja natychmiastowa, czuć było że system jest z optymalizowany i się nie "męczy"

na Koxie często zdarza się, że kliknę i dopiero po 2sec jest reakcja, tak samo lista gier, społeczność czasami zmula..dziwne bo konsola mocniejsza, mam nadzieję że poprawią to w kolejnej aktualizacji..

Często też, musiałem na padzie 2, 3 razy kliknąć żeby była reakcja, trzeba zdecydowanie nacisnąć żeby było ok ( subtelnisiem z natury nie jestem )

Świecący przycisk X, jest za bardzo schowany, prawie licuje się z obudową, też trzeba go bardzo mocno i na środku wcisnąć żeby była reakcja, poprzedni był bardziej obły, lepiej reagował.

Miał ktoś podobne spostrzeżenia? Nie mam fanaberii szukania na siłę wad sprzętu, ale zmusiła mnie do podzielenia się powtarzalność tych samych zachowań... Które irytują :l

U mnie na XOX dash chodzi szybciej niż na XOS, nie ma co porównywać. Gry na pewno ładują się szybciej. Co do guzika u mnie wciska się normalnie. Z tym wciskaniem miałem identyczną sytuacje na padzie białym XOS, musiałem też na środku mocno wcisnąć żeby zaskoczył. Trafiła ci się po prostu taka sztuka jak mnie w poprzedniej konsoli. Z czasem ten guzik powinien się wyrobić i szybciej reagować.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio widzę że jest tendencja w przypadku Sony i MS, do tzw loterii.. Takie konsolowe jajko niespodzianka..

Przy prosiaku miałem obawy czy trafię na wersję huragan lub orkan..

Tutaj jak widzę też zaczyna być różnie :) choć nie chcę pochopnie oceniać, jest za wcześnie i za mało sytuacji.

 

@cithall sprawdź proszę w aplikacjach i programach ( zależy ile ich masz) pozmieniać szybko opcje po lewej góra i dół, a potem przejdź do gier i szybko przejedź po tytułach z góry na dół, ja tam gdzie jest dużo obrazków z gier mam dropy, mam ich tam dużo, może dlatego, wiele mam na zewnętrznym dysku i on może zmulać.

Wiem że to pierdoła, ale nie daje mi to spokoju czemu X-s radził sobie z tym dobrze...

 

Co do chłodzenia, jest mega cicho, ale jak odpalę wymagający graficznie tytuł, np Tomb R Rise, lub Halo 5, słychać lekko pracujący wiatrak, ale nie jest to praca jednostajna jak w Ps4 pro, tylko wchodzenie na obroty w krótkich odstępach, coś jak 5-7 sec chłodzenia, 5-7 sec cicho..dziwnie, posłuchajcie u siebie, ale musicie go zmęczyć jakąś grą.

 

Wolę się upewnić czy jest to normalne, jeszcze mam czas na reakcję w sklepie :)

Jakby nie było? jesteśmy beta testerami i wszelkie możliwe fuckupy przed nami oby nie oczywiście :)

Edytowane przez Dragen
Odnośnik do komentarza

mi dash chodzi bardzo szybko, nic nie zamula duzo lepiej sie to sprawuje niz z S, co do tych podmuchow powietrza to normalna sprawa, ale jak postawilem konsole pionowo to praktycznie ich nie ma, a gralem wczoraj 4h w Wolfa 2 

 

aha i pad chodzi bez zastrzezen, przycisku X jak i dpad chodza jak zloto

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...