Skocz do zawartości

State of Decay 2


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko po 1,5 h moje bardzo wstępne wrażenia. 

 

Jak jest ciemno to jest ciemno. To nie noc znana z większości gier tu naprawdę (pipi) widać a i latarka plus hdr robią robote. W ogóle gra ma fajną grę świateł którą potęguje hdr. 

 

Gra klakuje na xbox one x:P Da się grać ale naprawdę nic nie nauczyli się developerzy i gra chodzi podobnie do jedynki na x360. 

 

To o tyle dziwne że gra jakaś wybitnie ładna poza światłem nie jest ot taka średnia generacyjna. 

 

Samo mięsko czyli gameplay to stare dobre state of decay. Jak komuś podobała się jedynka to spodoba się dwójka. Na pewno sod 2 lepiej wprowadza i uczy gry niż sod 1. Jest też kilka nowych ficzerow ale szczerze to takie sod 1,5. Każdy kto pograł w sod 1 więcej niż 2 godzinki tu się odnajdzie z marszu. 

 

Nie można pauzować gry i jak chcesz iść siusiu schowaj się w bezpiecznym miejscu lub wyłącz grę. 

 

 

Gra wciąga jak jedynka i gdyby nie to że muszę z domu wyjść grałbym dalej. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Dobra pograłem dłuższą chwile (no tak z 2h) udało mi się póki co rozje.bać swój pierwszy samochód, zbudować latrynę i spowodować, że wszyscy w ekipie mają depresje xD Przy okazji rozdupiłem pierwsze plague heart i musiałem dwa lekarstwa na to wyprodukować ale się udało. No generalnie obama i jest zaje.biscie, wykeruje się jeszcze

 

To co mi się fest nie podoba to: 

 

-jakim cudem tak wyglądającą grę można wypuścić w 2018 to ja nie wiem

-do tego opytmalizacja na facie jest tragiczna, nie dropi jak jedynka gdzie gra dostawala jakieś freezy ale i tak kole w oczy ten niestabilny framerate

-grafika jest przepaskudna, ale oświetlenie przyjemne (chociaż miałem soczewke słoneczą na ekranie w jakości psx) 

-sterowanie jest trochę mniej drewniane niż w jedynce, ale i tak jakimś cudem przypomina mi Dead Rising 1 

-model jazdy aut jest no taki poprawny

-postacie, które z nami chodzą nie mogą nosić plecaków ani nie można im normalnie i szybko dać rzeczy do ekwipunku, nie można wymieniać sie rzeczami w trakcie eksploracji

-wyładowywanie plecaków z samochodu xD no ku,rwa ja wiem, że realizm ale łażenie 5 raz w te i wewte żeby rozpakować rzeczy - serio?

-glitche i bugi mam wrażenie, że gram w jakaś rozklekotaną gierke i zaraz coś mi się spyerdoli na amen i progress pójdzie w pizdu ale no to tylko póki uprzedzenia bo niczego jeszcze nie spotkalem oprócz małych niedoróbek jak NPC, który mi zablokował drogę czy coś 

 

Ogólnie rzecz biorąc więcej tego samego, ale trochę lepiej lub inaczej, jestem świadom ułomności tej gry, jej stanu technicznego i tak dalej, ale to co jest świetne w tej grze to, to, że przestałem grać bo więcej mi już oczy nie pozwalały (po 8h pracy przy kompie już mi wypływały a co dopiero przy gierce) i ani sekundy się nie zastanawiałem czy to już meksyk czy nie? Nie chce być złosliwy ale to jest to czego mi zabrakło w przygodach Kratosa, które były takie pięknie wypolerowane, cudownie zrobione ale no nie wciągały a tutaj co chwilę coś, a tu ktoś przez radio łapie, że chce pomocy, a tam zainfekowany chałupy a gdzieś indziej jeszcze zaopatrzenie czeka aby je przywieźć. 

 

Co-opa jeszcze nie testowałem, ale to w wtorek z ircem się zbada. Trochę lipny jest ten zamysł, że tylko jedna osoba dostaje progres, ale jestem ciekaw czy gierka będzie wystarczająco trudna w 4 osoby jak się już będzie miało dopakowane bronie i postacie. Generalnie jestem bardzo zadowolony, ale trzeba tutaj niestety tony patchy. 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, _Be_ napisał:

-wyładowywanie plecaków z samochodu xD no ku,rwa ja wiem, że realizm ale łażenie 5 raz w te i wewte żeby rozpakować rzeczy - serio?

 

A ja nie latam jak smiec z kazdym plecakiem [ZOBACZ JAK]

 

pakrujesz na parkingu, podchodzisz do bagaznika, otwierasz i wciskasz prawy [albo lewy?] trigger i plecaki przeskakuja do bazy od razu

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...