Skocz do zawartości

State of Decay 2


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, zagroo napisał:

Czyli za bardzo nie opłaca się inwestować w pierwszą bazę skoro jak będziesz chciał zbudować nową to wszystko z tej pierwszej się straci ?

 

To na tą całą dużą mapę można posiadać tylko jedną bazę a wszędzie indziej budować tylko mniejsze outposty? Wciąż próbuje zrozumieć cel w tej grze :)

 

Buduj i inwestuj, poniewaz comm center od razu przechodzi zupgradowany do nastepnej bazy a wszystkie materialy ktore poswieciles na rozwoj dotychczasowej bazy zostana ci calkowicie zwrocone.

Odnośnik do komentarza

pany, głupie pytanie (nie chce mi się kopać tematu czy już było) - gdzie w bazie składuje się drobnicę? chodzi o jakieś pojedyncze graty, broń której nie używam, małe zapasy itd. punkt do zrzutu plecaków to wiem a z pierdołami? widziałem jakąś skrzynkę przy pierwszej lokalizacji, później zrobiłem sobie bazę w dolinie. w jedynce jakoś łatwiej mi było się połapać co i gdzie, tutaj jeszcze trochę błądzę :dog: tak to jest jak się gra z doskoku zamiast prawilnie te parę godzin od strzała pograć. może dzisiaj się uda.

Odnośnik do komentarza

Po 19h przeniosłem się na drugą mapę, trzeba od razu szukać dużej bazy bo w zapasie jest ponad 5000 influence :) Super się gra, a teksty w recenzjach o bugach mocno wyolbrzymione - poza tym co opisałem wcześniej zauważyłem jedynie, że drzwi które są czasem otwarte są w rzeczywistości zamknięte (w bazie) i trzeba je ponownie otworzyć. No i raz mi zombie zdechł w drzwiach i nie mogłem ich otworzyć do następnego odpalenia grym, innym razem kamera mi się zablokowała w miejscu jak do auta wsiadłe. Tyle z tych straszliwych bugów XD 

5 minut temu, Colin napisał:

pany, głupie pytanie (nie chce mi się kopać tematu czy już było) - gdzie w bazie składuje się drobnicę? chodzi o jakieś pojedyncze graty, broń której nie używam, małe zapasy itd. punkt do zrzutu plecaków to wiem a z pierdołami? widziałem jakąś skrzynkę przy pierwszej lokalizacji, później zrobiłem sobie bazę w dolinie. w jedynce jakoś łatwiej mi było się połapać co i gdzie, tutaj jeszcze trochę błądzę :dog: tak to jest jak się gra z doskoku zamiast prawilnie te parę godzin od strzała pograć. może dzisiaj się uda.

 

Jest w bazie taka lokacja (chyba biurko) gdzie wyświetla się tak jakby ikona zapisanej kartki papieru i tam wszystko zrzucasz. Można jeszcze po wyprawie zrobić szybciej - ładować z plecaka wszystko do bagażnika na parkingu i stamtąd zrzucać RT od razu do bazy.

Edytowane przez Pacquiao
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jak już pisałem, mało znajduje się gotowych rzeczy, większość trzeba po prostu samemu robić. Po 19h mam "wszystkiego" dosłownie po kilka sztuk. Wielu rzeczy jeszcze w bazie nawet nie przetestowałem bo np. nie mam ludzi z odpowiednimi skillami, ani nie mam odpowiednich książek żeby ich nauczyć tych ludzi co ich mam.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pierwszy raz walczyłem z dwoma jugernoutami naraz z członkami innej enklawy - jeden z towarzyszy nieźle się "rozerwał" :D Niestety dostałem tak mocno, że aż mi HUD zniknął i musiałem zrobić restart XD

 

Pierwszy raz trafiłem też na wrogą enklawę. Jak tylko pojawiłem się w zasięgu ich wzroku, to ostrzelali mi auto, ale pojechałem po snajperkę, wróciłem i rozwiązałem problem. Na drugiej mapie znalazłem największą jak dotąd lokację na bazę za 3500 influence.

Odnośnik do komentarza

na ile ludzi ta baza? 12?

 

Ja mialem misje aby bronic inna enclave zanim nie wystartuja generatora. Wzialem jedna z gorszych postaci i przez dwie pierwsze fale wszystko bylo ok ale potem wjechaly dwa Jugernouty i sperdolilem :kaz: 

 

Nie musze pisac jak zakonczyla sie misja :reggie: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, hav7n napisał:

na ile ludzi ta baza? 12?

 

Na 8 osób. A mam 6 :reggie: Było 7 ale jeden chyba gdzieś nawiał :yao:

 

Tak sobie myślałem, że przejście gry zajmie mi ok. 50h, ale żeby zrobić achievment za 10 tys. zabitych zombie będę chyba musiał dociągnąć do 60-70h :p

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

Mam 9 luda i przy takiej ilości, to już chwili wytchnienia nie ma, non stop czegoś brakuje albo jakiś problem. Zauważyłem też, że wielkość hord musi być skorelowana z wielkością enklawy bo teraz w terenie albo w bazie natykamsię dosłownie na małe armie zombie. Trzeba mieć oczy dookoła głowy. 

 

Teraz więcej używam broni palnej to widzę jak świetny jest system gore. Jak mam mocnego shotguna, to strzelając do zombie z bliska mogę mu wyrwać pół torsu razem z ręką tam gdzie strzelę. To samo z nogami. A hitem jest jak zombie wejdzie na minę i mu urwie trzy kończyny i jedną ręką się czołga albo w ogóle straci wszystkie kończyny i sam tors leży z wijącą się głową :p

 

Zacząłem trochę nagrywać co ciekawsze akcje :fsg:

 

FrenchImperfectKookaburra-size_restricte

SaneFrightenedGentoopenguin-size_restric

 

Tutaj widać jak można kończyny odstrzelić:

TinyDefenselessArcherfish-size_restricte

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam rozmiar hord. Na początku były po 3 zombi, teraz też mam male armie i też mam 9 ludu w bazie :lapka:

 

Pojechałem rozwalić Plaguea heart, a tam dwie hordy i Jugernot :pawel: Nie mam nerwów do tej gry dzisiaj. Chociaż w bazie mam teraz spokój. Wszystkie materiały prawie na full, prąd i woda jest, morale na zielono. Teraz tylko muszę nazbierać 2.5 k influance aby przeprowadzić się do 8 osobowej bazy.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

No ja tak samo, zaraz przeprowadzka bo mam 9 a baza jest technicznie na 6 i nie nadążam za surowcami biegać bo outposty musiałem porobić jako noclegownie, bo by mi nadmiar ludzi uciekł. Dopiero teraz zorientowałem się jak rozbudowane są statystyki postaci i można sobie sprawdzić dokładnie co wpływa ujemnie na morale każdej osoby, jakie ma specjalne zdolności, co dokładnie potrafi robić, jakie bonusy daje w enklawie itp. :)

 

PS. To że morale grupy jest uber pozytywne nie oznacza, że ktoś nam nie odejdzie, bo ogół może być zadowolony, ale pojedyncze osoby mogą mieć nawet depresję z powodu określonych czynników, dlatego trzeba pilnować statystyk. 

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

czy ja wiem czy ja chce większą baze w sumie dobrze mi tak jak jest xd

 

2,5h znowu wyebalo nie wiem kiedy, momentami jatka przy plague hearts taka ze przypomina dead rising

 

WhirlwindDigitalArmednylonshrimp-size_re

mam na mapie jeszcze jedno najwieksze nie odkryte miasto :U i wez się teraz pakuj na wyprawe jak na sanatorium w bieszczady :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...