Skocz do zawartości

State of Decay 2


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Heh ja miałem bug z towarzyszem jeden ale dosyć zabawny. Wiecie jak jedziecie z towarzyszem to może otwierać drzwi po swojej stronie aby zombiaka skosic. Mój raz otwierał zawsze za późno lub za wcześnie. Była to kobieta i myślałem że chodziło o realizm ale teraz po waszych rewelacjach wnioskuje że to błąd gry. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Uzbrojony w maczete, szotguna i ak-47 czuje się póki co mocny więc latam i koszę chałupy z łupów i zbieram 1500 influenca na nową baze, która znajduje się w takim jakby zamku (takim fejkowym) prezentuje się kozacko i nie mogę sie doczekać aż przeniosę się tam z swoją 8 osobową ekipą w której skład wchodzi murzyn snajper, który pragnął znaleźć slowa do najlepszej piosenki kiedykolwiek napisanej, wkurzający meksykanin, którego mianowalem na leadera i jego dziewczyna która jest cute i chodzi z wielkim 15 kg młotem oraz jakiś lamus w fioletowym dresie oraz trzy bezużyteczne babki, które musze chyba wygnać z enklawy bo się skarzą ludzie, że za dużo osób a za mało łóżek. Niewdzięcznicy kurka, ratujesz ich z apokalipsy zombie i jeszcze chcieliby warunków jak w Novotelu. Wróce z roboty to każe im wypyerdalać a co. 

Odnośnik do komentarza

U mnie piosenki szukał biały Tom, widac gra rozpoznaje lewaków i wrzuca do historii mudzynow :kaz:

 

Ja teraz zbieram tysiąc influance na bazę do której potrzebuje 5 chłopa. Moja pierwsza miejsowca jest o wiele za mała i już nie mam gdzie budować innych rzeczy, a mam tylko workshop I wieże strażnicza.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 minutę temu, hav7n napisał:

U mnie piosenki szukał biały Tom, widac gra rozpoznaje lewaków i wrzuca do historii mudzynow

Tak było.psd

 

Mam murzyna i większość lasek xD Jeden typ to meksykanin a ten w fioletowym dresie to pewnie queer jakiś. Immersja :cool:

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.05.2018 o 18:37, kermit napisał:

smiejecie sie z koxa ze dropi przy 4k a na moim pc gierka sie nawet nie odpalila xddd wycrashowalo przy wyborze gammy 

cofam, w koncu poszło (jakas doopna aktualizacja na win10) i gra dziala bardzo ok na poczciwym gtx760 wiec pececiarze też mogą się dobrze bawić

 

myslalem ze nie mam jeszcze gdzie przeniesc bazy ale widze na mapie 3 rozne miejsca ktore juz moge przejąć :obama: no to chyba dzis przeprowadzka na środek mapki do miasta

Odnośnik do komentarza

U mnie dzisiaj wszystko wreszcie zatrybilo [uwielbiam ten moment kiedy nic sie kupy nie trzyma, wciaz nic sie kupy nie trzyma az tu nagle wszystko zaczyna sie ukladac w jedna wielka calosc] i stworzylem baze ktora bedzie sie w stanie sama utrzymac za wyjatkiem 3-4 materialow budowlanych dziennie, wydalem na to ok. 5k influence no ale mam taka fortece ze ZOMBIE nie siada :cool::lapka:

 

Jeszcze 2 z 3 wejsc zablokowalem pick-upami i jak jest oblezenie to zombiaki ida niczym w filmie 300 przez waskie przejscie i sa masakrowani jeden po drugim.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ja dopiero skleilem taką za 1500 ale jest jak narazie okejka, mam wodę i prąd. Wyje.balem jedną bezużyteczną typiare ale coś nie chce sobie iść xD 

 

Kurcze ale mi zamek zniknął z możliwych miejscówek :( i co wziąłem bazę zrobiłem w takim miejscu z cabinkami jest klimacik

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, _Be_ napisał:

Wyje.balem jedną bezużyteczną typiare ale coś nie chce sobie iść xD 

musisz do niej jeszcze podejsc i zagadac "hej, musisz wypie.rdalac"

 

ja mialem jedno lozko za malo, przy ataku na heart jedna typiara sie zarazila no i przydalo sie do aczika eutanazji ;) choc troche moralniak jest, wolalbym typa co ciagle marudzic ale ma mega staty

 

no i chyba blad gry, ciagle pisze zebym czyscil infestation a na mapie wszystko poczyszczone w promieniu 2km, a mam ze na czerwono upie.rdala mi morale wiec slabo :/

 

nie mam prądu, nie mam wody ale w nowej bazie mamy wyczesany pokoj do zabaw, mozemy tam chlac i grać w pokerka wiec poki co wszystkim sie podoba dopoki alkoholu nie brakuje xd

Odnośnik do komentarza

Nie polecam sie bawic w drony, szkoda zasobow a airstrike to taka jedna bombka ktora nawet juggernatua nie zabije.

 

Co do infestacji, to nie jest glitch, odkrylem to troche przypadkiem wiec sie z wami podziele, otoz oddalcie troszke mape, az ikonki wiekszosci budynkow zaczna wam znikac, a te ktore zostana widoczne [prawdopodobnie jako szare, w ktorych juz byliscie] beda mialy w srodku infestacje, jesli upierdziela wam morale tzn ze na luzie 3-4 takie budynki powinny byc widoczne na mapie co da wam czysty przyklad tego o czym mowie i na przyszlosc bedziecie juz wiedziec jak szybko lokalizowac te kurestwo.

 

Jak tylko wyskoczy wam powiadomienie o nowej infestacji i nie ma zadnego budynku na zielono, to wiecie juz co robic. :cool:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

pad mi siadł wiec wczoraj cisnalem na pc, play anywhere w końcu rozwinął skrzydla - cross savy z konsoli w chmurze, niezla optymalizacja jak na undead labs i moj sprzęt i można bylo dalej cisnac

 

pomyslec że dopiero lize sciany w 1 mapie i mam 2 baze a tu jeszcze dwie rownie wielkie mapy plus mapa z dlc :U

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
54 minuty temu, kermit napisał:

pomyslec że dopiero lize sciany w 1 mapie i mam 2 baze a tu jeszcze dwie rownie wielkie mapy plus mapa z dlc

Ja jej jeszcze w połowie nie odkryłem :obama:

 

Ale z tego co czytałem w necie to ponoć wszystko co interesujące w tej grze zawiera się w pierwszej mapie a pożniej już w sumie nic nowego nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Nie ma czegoś takiego, wszystkie elementy bazy możesz usunąć w razie czego więc po prostu graj i eksperymentuj :lapka: 


 

18 minut temu, Shagohad napisał:

Na czym dokładnie polega Co-Op? Można dołączyć dzisiaj do kogoś? :)

No a na czym ma polegać? xD Zapraszasz kolege i gracie razem :potter: z tym, że progress jest dla hosta, ty dostajesz walutę, która w grze jest potrzebna do rozwoju bazy itp Możesz użyć radia żeby kogoś wezwać na pomoc albo wyrazić chęć aby komuś innemu pomóc. 

 

Najpierw pograj w gre sam i zobacz o co chodzi, bo i tak musisz przejśc prolog żeby móc grać w co-opie a do tego będziesz miał słabo rozwiniętą i kiepsko zaopatrzoną postać więc raczej nie ma sensu. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.05.2018 o 18:37, kermit napisał:

smiejecie sie z koxa ze dropi przy 4k a na moim pc gierka sie nawet nie odpalila xddd wycrashowalo przy wyborze gammy 

No ale gra nie ma jakis super wymagan na PC - w pracy na medium przy Full HD dziala mi calkiem dobrze, rekomendowane ustawienia tez nie sa za wysokie, dlatego szkoda, ze MS nie zdecydowal sie by moc po prostu obniżyć rozdzialke na X dla fpsow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...