Skocz do zawartości

State of Decay 2


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak wybrać się na questa w swoim najlepszym aucie na drugi koniec mapy w środku nocy. Auto naprawione, zatankowane i wjechałem na barierkę tak że samochód się zablokował :kaz: Trochę słabo bo z buta w chuy drogi więc szukam następnego. Jest jedno ale brak paliwa. Lokalizuje stacje benzynowa. Jest. Idę po paliwo, idę do auta, tankuje i myślę no ok może teraz tylko podjadę pod auto na barierce i delikatnie je przesune i będę mógł jechać dalej. Tak zrobiłem, podjeżdżam i....

 

 

 

XDDDDDDDDDDDDDD

 

Zdecydowanie najlepszy survival w jaki grałem

 

 

Edytowane przez hav7n
  • Lubię! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Pacquiao napisał:

Powie mi ktoś czy warto inwestować w outposty z dające prąd i wodę? Jakie są korzyści z tego poza podświetloną bazą?

 

Sporo ulepszen dosc fajnych budowli wymaga wody/pradu.

 

W ogole znalazlem moda do comm center ktory pozwala mi miec 1 dodatkowy outpost :fsg:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Znalazłem fajną miejscówkę na nową bazę ale od dłuższego czasu nie pojawiają się żadni nowi ludzie i brakowało mi jednego, więc przeniosłem się do innej w małym miasteczku. Chociaż w sumie mogłem się wypuścić na drugi koniec mapy bo tam jakieś większe miasto chyba jest, a tu zaraz wszystko wyczyszczę. Przy okazji zauważyłem, że o dobry Staff jest dużo trudniej niż w jedynce, po 10h nie mam specjalnie jakiegoś wielkiego nadmuiaru przedmiotów. Dwójką chyba bardziej bazuje na samodzielnym tworzeniu że złomu niż jedynka.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, hav7n napisał:

Nie ma to jak wybrać się na questa w swoim najlepszym aucie na drugi koniec mapy w środku nocy. Auto naprawione, zatankowane i wjechałem na barierkę tak że samochód się zablokował :kaz: Trochę słabo bo z buta w chuy drogi więc szukam następnego. Jest jedno ale brak paliwa. Lokalizuje stacje benzynowa. Jest. Idę po paliwo, idę do auta, tankuje i myślę no ok może teraz tylko podjadę pod auto na barierce i delikatnie je przesune i będę mógł jechać dalej. Tak zrobiłem, podjeżdżam i....

 

 

 

XDDDDDDDDDDDDDD

 

Zdecydowanie najlepszy survival w jaki grałem

 

 

 

Miałem to samo, tylko mój dodatkowo eksplodował.

 

A da się usunać outpost? 

Odnośnik do komentarza

W centrum jest ten problem, że ciągle są ataki chociaż moja mała grupka jak na razie daje sobie radę, ale fakt, że w 2h miałem więcej hord w domu niż przez całą resztę gry, gdy trzymałem się na uboczu. Zauważyłem też, że poza mniejszą ilością zasobów developer podjął też inne kroki byśmy sobie nie natrzaskali zbyt łatwo influence - jak sprzedajemy wartościowy "złom" jakiejś enklawie, to przyjmą maksymalnie chyba 4 sztuki i już tego nie będą od nas brać i to co najmniej przez kilka dni jak nie na stałe, więc trzeba mieć dobre stosunki z wieloma enklawami żeby móc sprzedać tego jak najwięcej. Trzeba ich po prostu szukać po całej mapie.  

Odnośnik do komentarza

Coraz lepsze akcje odchodzą. Pojechałem przeszukać jeden dom na drugi koniec mapy i po drodze do domu pomyślałem, a usunę te infestation... W skrócie - auto eksplodowało, znalazłem drugie ale benzyna skończyła się 300m przed domem, skręciłem pod jakiś dom a tam wyskoczyła horda i feral XD Prawie mi zatłukli dwóch ludków, którzy prawie na czworaka uciekali do domu przez 250m. A później straciłem najlepszego człowieka atakując blood plague na misji lidera :p

Odnośnik do komentarza

Idę na handel do jakiegoś wędrownego handlowca a tam w ofercie za 500 influence facet ma mod na +2 outposty i mam łącznie 5 w tym woda, prąd, materiały i 2 na medykamenty. Czas skołować jakąś większą bazę :fsg:

23 minuty temu, hav7n napisał:

Ja mam misje rozwalić plague heart calkiem doyebana babka i muszę przyznać że się trochę dygam xd

 

Pamiętaj, że w trakcie rozwalania, blisko końca będzie spawn kilku zombie więc lepiej być przygotowanym :p

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi jeszcze jak to jest z tymi bazami, jestem na początku gry, mam tą pierwszą początkową bazę, która już ulepszyłem mniej więcej i plądruje teraz okoliczne miejsca ale np. Mam już za dużo plecaków z jedzeniem i goście mi gadają, że jest ich za dużo w bazie przez co może się zmarnować. Czyli teraz powinienem jechać gdzieś w dalej i zakładać nową bazę? Ile w ogóle baz posiadacie na tej mapie Cascade Hills? Im więcej tym lepiej? 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pacquiao napisał:

Można mieć tylko jedną bazę. Stworzenie nowej = likwidacja dotychczasowej.

Czyli za bardzo nie opłaca się inwestować w pierwszą bazę skoro jak będziesz chciał zbudować nową to wszystko z tej pierwszej się straci ?

 

To na tą całą dużą mapę można posiadać tylko jedną bazę a wszędzie indziej budować tylko mniejsze outposty? Wciąż próbuje zrozumieć cel w tej grze :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...