Skocz do zawartości

State of Decay 2


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Bansai napisał:

 

A ja nie latam jak smiec z kazdym plecakiem [ZOBACZ JAK]

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

pakrujesz na parkingu, podchodzisz do bagaznika, otwierasz i wciskasz prawy [albo lewy?] trigger i plecaki przeskakuja do bazy od razu

 

Bansai i jak na kompie działa?

Odnośnik do komentarza

przeciez koxa kupil dla mesjasza

 

tu ksiezyc z dlc do ultimate dla milana:

9HcYNxPr.jpg

a tu lonely walk in the night

NbBbAAp.jpg

 

grafa wiadomo czerstwa ale ue4 w kwestii oświetlenia sam robi robote i noc jest swietnie oddana, az czlowiek teskni za elektrycznością xd

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

zapasy mam beznyny juz porobione bo rzadko bujam autem, paliwo szybko ucieka i dodatkowo mozemy uzywac do generatorow pradu w bazie wiec jest to bardzo cenny surowiec

 

auta szybko sie psuja ale można naprawiać jesli mamy odpowiednie części, naprawdę je szanujemy a nie jak w jedynce co 5m auto z benzyna no limit

Edytowane przez kermit
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Z tą nocą to przesadzili, miejscami widać tylko oczy zombie i słychać ich jęki xd. Aut używam do tej pory mało bo boje się że skończy mi się paliwo gdzieś na środku pola i weź tu wracaj z buta. Ilość rzeczy to zrobienia w bazie mnie przytłoczyła. Ogólnie gram o wiele bardziej ostrożnie niż w jedynce, zbieram powoli surowce do rozbudowy bazy i przeszukuje wszystkie budynki jak leci. Stare, dobre State of Decay jeżeli chodzi o gameplay ale niestety też sprawy techniczne. Mam nadzieję że MS zrobi wjazd do studia i pokaże im jak się robi gierki od początku do końca.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Która miejscówkę wybraliście na początku? Ja ostatnia opcje.

 

Już mi pierwszy kolo kopną w kalendarz :pawel: Tom, muzyk który szukał swojej piosenki. Znalazł, a chwilę później rozerwał go Jagernot [*] 

 

Ta historia nauczyła mnie że trzeba jesczze bardziej uważać. Jedzenia mam od groma ale ciągle brakuje meds i ammo. Wsiadam do auta, najpierw tankowanie. Potem podróż na drugi koniec mapy. Zebrałem trochę surowców, załadowałem samochód, wyczyściłem jedno infestation. Robi się ciemno, ciśniemy dalej czy może wracamy do bazy? Wybrałem to drugie bez ryzyka. 7 ammo i 3 meds. Bedzie zapasów na dwa dni. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ale wacha nieźle cennym zasobem a tak z buta poginać to czasem lipa, ale zawsze monsterka w puszce mam w plecaku :ogor:

 

Zaskoczyła mnie enklawa z którą robiłem negocjacje żeby mi oddali ukradzione lekarstwa i powiedział typ sure no problem a potem zaczęli strzelać :obama:

Ahh dźwięk miażdżonej czaszki wielki młotem sam miód :banderas: i kille nożem od tyłu :fsg:

Odnośnik do komentarza

dwa bugi jakie mi sie przydarzyly

 

tuż przed drzwiami glownymi do bazy zabilismy jaggernouta i teraz jego cielsko calkowicie blokuje to wejście (w sumie realizm)

 

drugi juz gorszy, typowy durny bug, 50 m od bazy mam infestation ktore jak chce wyczyscic to okazuje sie ze zombiaki sa w skale i tylko wystają im grzywki xd za nic nie moge ich zabić przez co morale sa ciagle niskie

Odnośnik do komentarza

Poki co mialem chyba tylko jednego zombiaka w skale.

 

NOC JEST ZBYT CIEMNA :beksa::lapka:

 

Wkurzylem sie troche na poczatku gry bo ten czarny w moro mi zginal jak smiec w pierwszych 2-3 godzinach gry, pomyslalem sobie ze dobrym pomyslem byloby pojsc w nocy wyczyscic infestacje, wiec wzialem pana zolnierza jako pomocnika i poszlismy, niestety slonce troche mocniej przygrzalo w SOSNOWCU co spowodowalo ze praktycznie nic na ekranie nie widzialem, mowie sobie no dobra, trzeba byc twardym a nie miekkiem, idziemy.

 

Zaczynam sie skradac, przeskakuje przez plot, ide pol metra i jeb, okazalo sie ze nieswiadomie wsadzilem leb w dupe screamera ktorego oczywiscie nie widzialem :yao: odwrocil sie i na telewizorze widze tylko mini-mape i jego zolte swiecace oczy po czym jeb, zaczyna plakac, zlatuje sie cala chmara śmieciuchów i zaczyna sie jatka, po 4-5 zombiakach bron mi pekla, kurwa, no dobra, no to zmiana na pistolet, zaczynam strzelac, co powoduje ze tylko wiecej kasztanow sie zlatuje, strzelam strzelam i jeb, bron sie zaciela, no kurwa kurwa, halas spowodowal ze tylko wiecej zombiakow sie zlecialo, ja praktycznie bezbronny a czarny w moro otoczony, ale mowie ok, dobrze jest, czarny da rade, po czym przylecial jeszcze wybuchowy smierdziel, wbil sie prosto w grupke z ktora czarny walczyl i wybuchl... czarny nie mial jak uciec bo byl otoczony, ja nie mialem jak pomoc bo postac ledwo zipi i tylko sluchalem jego krzykow jak go zarli i po 5-6 sekundach dead, KUUUURWA. Potem musialem dobic tylko grupke 3-4 zomabiakow z defaultowego noza kuchennego i suuukces[?], miejsce wyczyszczone, a ja po tej nieudanej akcji na telewizorze widze tylko swoj debilny grymas poniewaz wciaz ciemno jak w dupie a u mnie slonce grzeje jak pojebane. Trzeba chyba w lepsze rolety zainwestowac. :dynia:

 


 

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ok myślałem że mam wojskowy samochód opancerzony to moge wielkiego s(pipi)iela przejechać. No i okazało się że nie. Na samochodzie miałem 4 torby meds i 3 żarcia plus jedna paliwa. Mój drugi warlord znowu szybko skończył swoje rządy. Chyba przestaje wybierać warlordow bo krótko żyją. No ale swoją drogą akurat miałem o jednego za dużo na ilość łóżek. 

 

Pytanie moje jak zabić tego dużego s(pipi)iela? Bombki i karabin czy jest jakiś subtelnieszy sposób? 

 

Oj będę tęsknił za giereczka. Od jutra 6 dni detoxu od grania. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kermit napisał:

ile trwa wygnanie z community jak damy excile? bo juz ponad dzień mija a typ dalej siedzi w bazie

 

 

musisz podejsc do typa i potwierdzic opcją dialogowa ze kazesz mu: https://youtu.be/gHCzdEE5ktc?t=1s
 

A co do przydupasow, jedyny glitch jaki mialem to reka dziwnie gosciowi latala w samochodzie jak jechalem, a tak, 0 problemow z towarzyszami.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...