Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupić pro aby mieć 5 fps więcej w multi bf1 xD. CDP ma w pupie pro bo wolą się skupić na nowych grach i dobrze. Bethesda żyje swoimi starymi grami remasterami i hd wersjami a CDP patrzy w przyszłość. Wiedźmin 3 oficjalnie po wyjściu wersji goty jest już zamkniętym rozdziałem. Ile mają niby wspierać singlowy rpg jak ci co chcieli już go ograli?  To nie destiny czy bf że ludzie latami cisną w jedna grę multi. 

 

 

Przepraszam miałem się nie wypowiadać w tematach prosiaka i vr ale mój pajęczy zmysł atakuje jak cdp obrażają. Znikam już życzę dużo hype'u, cichych bezawaryjnych prosiaczków i dobrych cen sprzedaży waszych używanych ps4. 

  • Plusik 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Kupić pro aby mieć 5 fps więcej w multi bf1 xD. CDP ma w pupie pro bo wolą się skupić na nowych grach i dobrze. Bethesda żyje swoimi starymi grami remasterami i hd wersjami a CDP patrzy w przyszłość. Wiedźmin 3 oficjalnie po wyjściu wersji goty jest już zamkniętym rozdziałem. Ile mają niby wspierać singlowy rpg jak ci co chcieli już go ograli?  To nie destiny czy bf że ludzie latami cisną w jedna grę multi. 

 

 

Przepraszam miałem się nie wypowiadać w tematach prosiaka i vr ale mój pajęczy zmysł atakuje jak cdp obrażają. Znikam już życzę dużo hype'u, cichych bezawaryjnych prosiaczków i dobrych cen sprzedaży waszych używanych ps4.

Niektorzy kupili telewizor by miec HDR w grze, w ktora nawet juz nie graja xD

Sprawdzales inne tryby blantman - tylko 5 fpsow doszlo w Podboju ?

Odnośnik do komentarza

No zaczepiają a miałem już nie pisać w temacie. 

 

@Figuś  :rose:  :rose:

 

@easye 

po raz 1001 kupiłem tv z HDR nawet o tym nie wiedząc w czerwcu przed e3 i zapowiedzią xboxa one s czy forzy horizon 3.  TV kupiłem wyższej klasy 4k bo na lata a o hdr dowiedziałem się w wakacje jak zrobiło się o tym głośno. Wiesz ja na tv poza graniem duzo oglądam filmów i seriali (netfliks, hbo go etc) i on nie był tylko pod gry. To po pierwsze. A co do drugiego ataku - Forze mam nadal tylko pożyczyłem koledze. Dużo premier a forza to gra do której moge wrócić w każdej chwili. Cieszę się że śledzisz w co gram. Polecam ci gry mundków jak patrzysz w mój gamertag. Za to bunkier to największy syf tego roku i nie polecam. 

 

 

W BF1 śmieszy mnie różnica fps w multi między ps4 a pro jeżeli taka będzie. To tak jakby osoby co kupią pro były na cheatach a ta sytuacja mi się nie podoba. Dzieli to graczy i to cholernie. Na pc jak osoba ma słabszy komp to sobie tak ustawia graficzne ficzery aby mieć stałe klatki co najwyżej z gorszą grafika. Tu według tego co oczekujecie będzie kuriozalna sytuacja że gracz x będzie miał 45 fps skaczące na ps4 a gracz na prosiaku 60 stałe. W singlu ok ale w multi tego nie widzę....  

Odnośnik do komentarza

 

@easye 

po raz 1001 kupiłem tv z HDR nawet o tym nie wiedząc w czerwcu przed e3 i zapowiedzią xboxa one s czy forzy horizon 3.  TV kupiłem wyższej klasy 4k bo na lata a o hdr dowiedziałem się w wakacje jak zrobiło się o tym głośno. Wiesz ja na tv poza graniem duzo oglądam filmów i seriali (netfliks, hbo go etc) i on nie był tylko pod gry. To po pierwsze. A co do drugiego ataku - Forze mam nadal tylko pożyczyłem koledze. Dużo premier a forza to gra do której moge wrócić w każdej chwili. Cieszę się że śledzisz w co gram. Polecam ci gry mundków jak patrzysz w mój gamertag. Za to bunkier to największy syf tego roku i nie polecam.

Blantman kłamczuszek że nie wiedział o HDR:

no a myslicie że czemu taki wybredny jestem. Będę testował tv aż wreszcie coś wybiorę. I nie mówię że sony nie było goty 2 czy 3 lata temu ale teraz ja chce 4k i hdr z prostego powodu mam zakupiony otwarzacz blu ray 4k i chcę sobie kolekcje blu ray o te 4k uskutecznić. Do tego chcę kompa podłączyć do tv a tu też niektóre tv 4k nawet jak mają niskiego input laga na konsole w trybie gra to na PC mają strasznego laga. Są parametry dla mnie ważne które dla kogoś kto będzie grał tylko na ps4 czy xbox one nie są ważne.

:D

 

Odnośnik do komentarza

 

 

I jest ! Jeśli wszystko dobrze pójdzie to dziś wieczorem przystąpię do testów sprzętu, zrobię na YT jakis unboxing, omówię co i jak itd.

 

Przetestuje też osobiście ethernet backup, bo znajomy to testował i idzie bardzo szybko, choć wyboru aplikacji z tego co kojarzę niestety nie ma i jak chcesz zrobić całościowy backup to musisz zgrać wszystko.

 

Do usłyszenia !

 

I tak oficjalnie: nie ma żadnych bundli. Tylko gołe konsole.

Prosze o informacje odnosnie tego jak glosno konsola pracuje, tylko to mnie interesuje.

Pozdrawiam.

A ja dodatkowo prosił bym o info jak gorąca jest podczas grania.

A ja chcę wiedzieć jak pachnie.

Odnośnik do komentarza

A z Londynu są jakieś materiały/ info?

Znalazłem tylko screen z prezentacji GT Sport, pokazali to na VR i w 4K

https://i.reddituploads.com/7250e0dbe9084692b694240089a043f4?fit=max&h=1536&w=1536&s=9d137c40881c12a5f0796638a602077d

 

Chyba, że jutro bo ma trwać 2 dni.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Jak już będzie to szybki test:

 

- Zebrałem wszystkie gry na PS4, które już oficjalnie mają łatkę do PS4 PRO, czyt. ROTR, TLOU, DEUS EX: ROZŁAM, dziś będzie też COD: IW ....jakieś jeszcze pomysły?

- VR i DriveClub by zobaczyć czy tam też jest jakaś obsługa o której się nic nie mówi i czy będzie coś lepiej

- Odpalę też jakąś grę bez obsługi PRO by zobaczyć jak to działa (Watomierzem sprawdzę czy faktycznie działa tylko jedno GPU i zestawie to z konsolą premierową). Framerate w niektórych grach powinien być lepszy, bo jednak CPU ma wyższy zegar

- Przejrzę menusy (prawie wcale się nie różnią bo widziałem ostatnio na devkicie) + nagram jakieś video bezpośrednio z gry (by ocenić jakość tego nowego trybu 1080p)

- No i reszta to normalny unboxing + testy głośności.

 

Dotrze to dam znać i wstawię fotki. 

Czego nie rozumiecie w tym zdaniu? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...