Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Content:

 

[01:20] Halloween Event

10/20 1:00 PDT ~

 

[02:10] New Units

Grim Lord Sakura 5~6★

Pirate Jake 4~6★

Illusionist Nichol 4~6★

Black Cat Lid 3~6★ (Awakening Update)

 

[08:26] Ability Awakening

5★ base: Trance Terra, Emperor, Demon Rain, Dracu Lasswell

4★ base: Leon, White Witch Fina

3★ base: Black Cat Lid, Garland

 

Nie interesują mnie te nowe jednostki, ale mam nadzieję, że 6* BCL i jej ulepszenia będą warte uwagi. Rok temu była to moja ulubiona jednostka.

Odnośnik do komentarza

W końcu wziąłem się za 10 man trial.

Agrias,Ayaka(Tilith też może być,nie ma różnicy),WoL,Orlandeau i Rikku - więcej nie potrzebowałem.

Rikku LB spam w każdej turze(z tym,że ja mam jej LB na maxa - przez co nie używałem jej do niczego innego,żaden element ressist,żaden buff,kompletnie nic tylko spam jej LB z reraise i SPR/DEF buffem),WoL - Arms Eraser/Brave Presence,Ayaka/Tilith - spamuje HP/MP regen lub odnawia HP do full(w drugiej fazie,i gdy zaczynało brakować MP,używałem tylko skilla na hp/mp regen - wystarczyło,mimo,że jednostki nie miały full hp przez większość walki), Agrias i Orlandeau cała walkę spam Divine Ruination.Nie potrzebowałem PODów,ani innych jednostek.

W sumie tylko nie zrobiłem Earth/Dark dmg za pierwszym razem,poza tym mam wszystkie misje.

Odnośnik do komentarza

Nagrody za co?

 

Heh, 7* niby były nieuniknione, ale jakoś ciężko będzie się nastawić. Dobrze, że obecne jednostki dostaną upgrade, bo bałem się, że zrobią "reset", gdzie tylko postacie z nowych bannerów będą 7*, a reszta w tyle.

 

Minus ten, że tylko 5* base dostają upgrade, a i nawet wśród nich nie ma na razie np. Ayaki, czy innego healera. Ciekawe, jak będzie z 4*.

 

Trochę w ostatnich dniach pograłem 'normalnie'. Odświeżyłem ekwipunek, porobiłem kilka triali i eventów, wykrafciłem wreszcie Adventurer V. Szkoda, że jestem spłukany z ticketów, bo chciałbym jednak tego nowego Nichola do zabawy. No gra jest ok, jak się nie młóci tylko i wyłącznie jakiegoś upierdliwego raidu. Przerwa dobrze robi, ale i tak jeszcze nie chcę odstawiać na dobre. Może samo przyjdzie.

 

EDIT:

 

Only base 5* units can go into 7*, and long story short you literally need a dupe to be able to send an unit into 7*.

 

Super TMRs (what a dumb name...) are now a thing, they aren't raised by normal means as regular TMRs are and instead either require a dupe at 7* (reminder: 7* requires another dupe, also) or special moogles, however scarce Alim plans to make these.

O, to chyba będzie ten moment, gdzie sobie dam spokój jednak. Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Chyba skocze na reddita, bo od ponad 2 tygodni robiłem tylko to co dawało lapis i tickety ;p
Dobrze grać na globalu, teraz przez kilka miesięcy można wszystko odkładać na Squalla.
 
Chciałem ostatnio kupić bundla za 5zł z 200 lapisu, wcześniej dopisywałem to do rachunku za telefon, teraz to nie działa. Ma ktoś taki problem?

 

612abtt.png
7*

Z tej listy mam 2x Ramze, 2x DKC, 2x Queen, Wilhelma, Emperora, Tidusa i Dark Veritasa. Nie mam zadnego 5* buffera ;/
 

Edytowane przez Shen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No dla wielu graczy 7* to będzie koniec gry.To może być gwóźdź do trumny tej gry.

Z tych jednostek które mają dostać 7* jako pierwsze mam 3xRamza,3xLightning,4x Luneth,3xDelita,2x DKC,2xSeabreeze D|FIna,3x Emperor i 2xOrlandeau no i może w końcu druga Ayaka nie będzie tak bezużyteczna jak myślałem.

Odnośnik do komentarza

W sumie nie wiem. Zależy, jak będzie wyglądał endgame oraz wszelkie limitowane czasowo eventy/raidy. Czy będą robione już z myślą o 7*, czy wszelkie 4-6* nadal będą w stanie coś wskórać. Nie pogardziłbym też rozwiązaniem, gdzie te kryształy 7* byłyby uniwersalne, tj. nie trzeba by było używać duplikatu danej jednostki, tylko dowolnego 5*.

 

Ja na ten moment mam 2x Delita, 2x DKC i 2x Emperor, więc ujdzie, ale jak by nie patrzeć gram już ponad rok bez wydawania większej kasy i w takiej formie zwyczajnie nie widzę przeciętnego gracza osiągającego 7*. No ale z drugiej strony takimi jak ja nikt się nie martwi i wszystko sprowadza się do tego 1% wielorybów, które nawet jak wylosują tęczę, teraz będą rzucały jeszcze więcej po drugą sztukę.

Odnośnik do komentarza

No bo masz rzucić tysiącem dolarów (albo od razu kilkoma) i liczyć, że wylosujesz jeszcze jedną tęczę w trakcie trwania bannera.

 

Z drugiej strony, nie pogardziłbym jakimś 'wyjątkiem', albo darmowymi kryształami np. jako drop z raidu. Coś jak specjalne moogle do TM limitowanych jednostek. Tęcza do fuzji limitowanego 7* mogłaby być jedną z takich nagród, albo nagrodą za trial.

 

No i jest jeszcze nadzieja, że Gumi trochę jeszcze zmajstruje przy tym systemie. I tak trzeba przyznać, że FFBE do tej pory nie był jakimś perfidnym wyłudzaczem kasy - można spokojnie grać F2P, a im dłużej, tym łatwiej.

Odnośnik do komentarza

Trzeba też pamiętać ,że w jp będzie(lub jest,nie wiem) ticket dzięki któremu będziemy mogli wybrać jednostkę którą chcemy dostać - to też trochę zmienia postać rzeczy.Jedno jest pewne, ten super TM nie grozi raczej zwykłym śmiertelnikom,co innego 7* - myślę,że z jednej strony to nie takie złe,ile razy się wkurzałem,że mam garstkę bezużytecznych klonów,teraz do czegoś się w końcu przydadzą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...