Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ze wszystkim, najtrudniej rzucić/przestać, a potem zdajesz sobie sprawę, że było warto. Szkoda, że gadać sobie mogę, a też mi żal. ;) No bo może fabułę bym sobie jeszcze pograł, albo jakieś traile itp. Albo zaspokoił emocje okazyjnym pullem. Problem w tym, że w praktyce i tak klepię żmudnie repeat na arenie, grinduję TMy przez makro, albo robię daily questy, expeditions, czy inne raidy/eventy, żeby nie tracić zbyt dużo NRG i tokenów. Czuję, że tracę czas i mógłbym robić coś lepszego, ale żal przerywać i tracić.

 

Oczywiście najgorsze co mogłem zrobić, to w ogóle zacząć. ;) Cóż, w obronę FFBE przyznam, że jak na F2P to gra jest spoko. Miałem styczność z bardziej perfidnymi i bezcelowymi pozycjami, które na szczęście szybko odstawiałem. I ciągle powtarzam "nigdy więcej". Szkoda, że ciekawość często i tak brała górę.

 

Dziś dwa pulle i oczywiście Fran oraz Duane. Takie postacie serio powinni wypierdzielić, z Anzelmem na czele. Spłukany jestem bannerem Ayaki, to pewnie Nichol mnie ominie.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Ja również. Jak sobie teraz pomyślę, jak siedziałem czasami wieczorem po 30-60 minut albo gdzieś na spotkaniach wyciągałem telefon i musiałem coś poklikać to mnie wzdryga. Było ciężko, ale wyszło bardzo dobrze. Po prostu przestałem grać i skupiłem się na pozytywach, a nie na tym ile tracę w grze ;).

Najgorzej chyba czytać cały czas Reddita i orientować się w mecie. To tak jakby palacz, który rzucił wychodził ciągle na fajkę pogadać z innymi :P.

Odnośnik do komentarza

Olałem wczoraj gierkę, NRG, tokeny, ekspedycje, daily. Dziś też przed robotą mi się nie chce. Myślałem zrobić event Nightmare, a tu widzę nazwa nie wzięta z powietrza. I jeszcze rekomendują nowego Nichola, którego nie posiadam, a jest limitowany czasowo.

 

Ciekawe, czy wieczorem będzie podobnie, czy mimo wszystko odpalę... Tylko po co?

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Tak się zaczyna :). Odpuść sobie dzień, dwa i pogódź się z myślą, że przepadły bonusy i nic się nie dzieje wielkiego. Potem już nie jest trudno nie wracać ze względu na fakt, że trzeba by coś nadrabiać.

Odnośnik do komentarza

Jak to mówią, co z oczu, to z myśli. Zrobiłem sobie dwa "pożegnalne" 11 pulle za Lapis, żeby pozbyć się waluty i odinstalowałem gierkę.

 

 

Pulle - oczywiście - były tragiczne. W pierwszym jeden złoty i reszta niebieskich, a w nich jakieś Sabiny, Almy i Artemiosy.

 

 

Za to z całkiem ostatniego pulla za 500 Lapis wypadła Ayaka... Yay?

 

 

 

Fajno było, nie powiem, ale starczy tego dobrego. Będzie więcej czasu na inne rzeczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...