Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Veritas dobry,ale na 99% jestem pewny,że po tym będzie Nier,a ja jednak wolę dorwać te time limited jednostki,Veritas nie ucieknie.

Tak jak przewidywałem,za dobrze znam Gumi i wiedziałem,że będą łakomi na kase :D

Z tego bannera w pierwszym dniu za 250 Fire Veritas,plus 5 ticketów timmy x2 i earth Veritas x2.

Całkiem spoko.Nie kusiło mnie by więcej summonów robić :)

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Marlboro rewards?

Malboro Tentacle [Whip]: ATK+20, MAG+118, Effect: Malboros Curse: Demon/Plants magic killer+50%
Malboro Eye [Accessory]: Ability: Malboros Curse: Increase resistance to Poison, Sleep and Silence by 50% for all allies for 3 turns
Malboro Whisper [Materia]: MAG+30%, HP+20%

 

Na gafie piszą ,żę teraz B2 przy a2 to troll rainbow ^_^

Odnośnik do komentarza

Czyli co, celować w 9S lub dwóch, żeby mieć z bannera jakiś pożytek? W sumie ciekaw jestem, czy wyzbędę się wszystkich ticketów, czy dam radę coś zachować. Ale obawiam się, że to pierwsze, skoro limitowane wszystko.

 

A po dzisiejszym patchu jakoś wydajność gry mi spadła. Opóźnienia zauważalne przy klikaniu na jednostki względem tego, co było wcześniej.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Podobno są jakieś zwiechy w evencie fabularnym, więc może to naprawiają, ale faktycznie, z tego co czytam nie tylko u mnie ten lag przy komendach występuje.

 

Heh, taka presja, to już chyba uzależnienie. ;> Choć nie powiem, też mam ochotę na ten dreszczyk emocji, a pull Nier w nocy mi się nawet śnił. Muszę się leczyć. Na (nie)szczęście z pracy wracam dopiero koło 20, więc sobie poczekam. Chciałoby się którąś 5* z bannera, ale coś czuję, ze Gumi i tak odpowiednio "namieszało" w szansach na dropy na zapleczu.

Odnośnik do komentarza

Gdyby sie ktos zastanawial, jak wyglada 95 ticketow wy(pipi)anych w bloto. Zadnej teczy.

 

 

Sice, Rikku, Rydia, Mercedes, Tellah, 21O, 21O, Trey, Ingus, Gau,  21O, Cinque, Cerius, Ingus, Shantotto, Shadow, Sazh, Rakshasa, Ovelia, 21O, Celes, Sice, Galuf, Garnet, Luna, Guy, Zyrus, Freya, Celes, Lawrence, 21O, 9S, 21O, Mustadio, 21O, Eight, Locke, Edgar, 21O, 21O,  Refia, Duane, Snow, 21O, Ilias, Heltich, 21O, Medius, Refia, Heltich, Gau, Xiao, Roselia, Shera, Tellah, Locke, Faris, 21O, Lani, Heltich, Ruggles, Kefka, Chizuru, Sazh, Rosa, Edgar, 21O, Cerius, Charlotte, Faris, Ingus, Ashe, Trey, Xiao, King, 21O, Vaan, Mustadio, 21O, Aiden, Edge, Charlotte, Locke, 21O, Celes, 21O, Mercedes, Abel, Seven, 9S, Xon, 21O, Zyrus, Seven, Duane

 

 

Z ticketa 4* Vanille xd z 10+1 earth veritas xd

 

rage quit

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Co mi tam.

 

Daily - Miyuki

 

Tickety - Trey, 21O, Mustadio, Eve, Locke, 21O, Charlotte, Kefka, Trey, Terra, Refia, 9S, Cyan, Galuf, Anzelm, Hope, Golbez, 21O, Faris, Snow, Sabin, 2B, 21O, Elle, Shantotto, Ashe, Roselia, Zidane, Cloud of Darkness, Cecil, Amelia, Ulrica, Rosa, 21O, Cecil, 21O, Edge, Seven, Cloud of Darkness, 9S, Chizuru.

 

11-ticket - Victoria, Eve, Maria, Ashe, Anzelm, Krille, Helena, Charlotte, Golbez, Refia, Leon.

 

Ex 4* Ticket - Sozhe

4* Ticket - Hope.

 

tl;dr

QSbPMUd.png

 

Jak na taką ilość pulli, to nie mam prawa narzekać. Dwie sztuki 9S, 2B oraz sporo 21O. Do tego Victoria i Helena, których nie miałem, i kilka jednostek do brakujących TMów.

 

Zostało mi jeszcze 20 ticketów i jeden złoty. Pewnie je jeszcze wydam, ale to w kolejnych dniach, żeby trochę emocje rozłożyć, bo w sumie mam już wszystko, co chciałem. A2 to by już była rozpusta.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...