Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co czytalem na jakiejs japonskiej stronie to Orlandu jest god tier postacia. 

 

Edit: Ja chce Ramze lub Agriasa jako, ze lubie te postacie. Nie poszukuje najpotezniejszych postaci w grze poki co.

 

Ja narazie porzebuje kogos zeby zastapic Freye. Wczoraj wpadl mi Leo ale jeszcze go nie pakowalem w ogole.

W ten weekend cactuar dunes!

Edytowane przez Killabien
Odnośnik do komentarza

Facebook banner to ten z Kefka, CoD, Chizuru itd?

Wtedy zaczalem grac. Pamietam, ze mialem 3 Kefki z pierwszych 11 summon ticket'ow ale sprzedalem 2 bo myslalem, ze mi tyle nie bedzie potrzebne. To byl moj drugi dzien grania.

 

Kurde, ze ja sie pokemonami przjmowalem wczesniej. Dopiero grajac w pokemony sie zaczalem interesowac grami na telefony, wczesniej myslalem, ze same smieci wychodza. 

Edytowane przez Killabien
Odnośnik do komentarza

3 bilety i daily, wpadł Mustadio i kilka gówniaków (no i Luna), ujdzie, lepsze dwa halfbrejki niż żaden fulbrejk, bo na razie to mam tylko zbijanie defensa albo ataku u Leo. Na leczeniu ciągle męczę się z Finą, bo mi dropia tylko atakujący (Chizuru, CoD, Artemios, Firion) i tanki (Leo, Amarant, Cecil). Dobrze, że Kefka kiedyś wpadł, bo bym się chyba musiał z drużyna fizyków bujać.

Odnośnik do komentarza

Mustadio nie jest zły jak nie masz fullbreaka, do tego mozesz teraz relatywnie szybko wyfarmic dla niego bron z TM.

 

MUSTADIO:

 

Rarity: 3* to 5*

 

Global Party Rating: 7/10

 

Mustadio has decent ATK and a limited selection of weapons (daggers, bows, thrown, guns) but what he does bring is a pseudo Full Break. Mustadio has two separate attacks, leg shot and arm shot, which do the DEF/SPR and ATK/MAG portions of Full Break respectively. His other noteworthy commands are Multiburst (Critical Hit 100% AoE attack) which is comparable to Bladeblitz and Rapid Fire which hits 1-6 times for 100% physical attack on random targets which, on average, will be similar to Barrage (but due to its random nature, sometimes far better or worse.)

 

Japanese Character Rating (altema.jp): 75/100

 

Global Trust Mastery Rating: Romandan Pistol - 6/10

 

Equipment - Gun - 107 ATK

 

Pretty straight forward -- it's a gun and it has 107 ATK. The biggest problem it faces are the limited number of gun users. If you have a gun user(s) you plan to use long term and don't have access to better weapons for them, then you may value this more highly than I do.

 

Japanese TM Rating (altema.jp): S Tier

 

Why would you want Mustadio?: If you lack Vaan and WoL, Mustadio can fill the role of a Full Break user, just over two ability uses instead of one. If you already have Full Break, his only decent ATK stat and the random nature of his highest damage ability make him strong enough that he could replace an underperforming member of your team but he is not top tier.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie twierdzę, że jest zły, ale zdecydowanie wolę blondynki od blondynów. ;>

 

Ja po prostu mam do takich gier inne podejście, niż większość, która uzna je za złe. Nie interesuje mnie maniakalne wałkowanie endgame i minmaxowanie postaci czy konta, i w efekcie grind plus wydatki. Zabawa przede wszystkim, dlatego wolę mieć jakiś zróżnicowany, ciekawy, fajnie wyglądający czy składający się z ulubionych postaci 'dream team', niż po kilka sztuk klaunów, samurai waifów i innych top tierów do grindowania Elite. Czasem w innych grach nawet mając dostęp do świecidełek nie sięgam po nie, bo zwyczajnie taka gra nie sprawia mi zabawy. Dla porównania, w takim MMO jak Star Trek Online mam dostęp po latach praktycznie do wszystkiego, co dusza zapragnie, w tym obiektywnie najlepszych rzeczy, ale i tak sobie używam np. okrętów albo ekwipunku gorszych, ale fajniej wyglądających, czy się zachowujących, w których też będę na swój sposób efektywny, a będę miał więcej radochy.

 

W FFBE boję się, że im dalej, tym mniej będzie to możliwe, szczególnie patrząc jakie świecidełka przepadają na zawsze wraz z zakończeniem grindowatych eventów. Nie ruszyłem nawet do przodu wątku fabularnego po rozszerzeniu, bo cała energia praktycznie idzie na eventy.

 

A szkoda, bo gra sama w sobie zaskakująco mi się spodobała, bardziej niż bym się spodziewał. Z jednej strony chciałbym grać dalej, ale nie mam ani czasu, ani ochoty poświęcić się na tyle, żeby myśleć o minmaxowaniu.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś jeszcze ma problemy z dźwiękiem czarów? Od jakiegoś czasu w ogóle nie słychać efektów zdolności i limitów - wszystko inne jest ok. Nie wiem, kiedy się to zaczęło, bo grałem długi czas z wyłączonymi wszelkimi efektami, żeby przyspieszyć grind, ale teraz gdy włączyłem wszystko z powrotem, to cisza. Trochę to irytuje, kiedy widzę animację np. Meteoru, a z głośników nic się nie wydobywa.

 

Gram na tablecie, nie emu, próbowałem pobrać dane od nowa, ale nie pomogło.

Odnośnik do komentarza

Huh, to dziwne, bo gugle nic mi nie wyrzuciły. Tylko wątki, w których ludzie się skarżą na całkowity brak dźwięku. To ok, dzięki za info. Myślałem, że coś mi się popsuło.

 

Daily pull wypadł Cerius 3*... Niby spoko, będzie +5% do TM. Za dwa lata może dobiję ją do 100%.

Odnośnik do komentarza

Ja poki co tylko PRO robie, ale to i tak tylko jak sa znajomi dostepni (mam chyba 3-4).

Mam rank 33.

 

Teraz nawalam cactuar dunes. Kefka na 80 zaraz bedzie, teraz pakuje Tellah, potem Delita i Gaff.

 

Z eventu chce tylko chyba katane teraz. Ktos pakuje megacite itd na PRO explore?

Ja robie advanced exploration dla levelowania esperow.Idzie jak burza :) Obecnie najlepsze miejsce do tego
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...