Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Za drugim podejściem się udało rozwalić Golbeza.Zdecydowanie trudniejszy boss niż z poprzedniego eventu,no ale tu nie farmimy i nie musimy walczyć z nim 10000 razy.

Kefka 398 mag z dualcastem :obama:

Wydałem 11 ticketów i wypadły 3 Rossy,Cecil i jakieś bedziewiaki.

BTW ELT nie jest dla każdego - ja miałem to szczęście,że mam we friendsach Lightning z 663 att,bossowie przed nim to pestka.Golbez padł po 2 turach a po pierwszej przy życiu zostały tylko Lenna i Lightning,także powodzenia :czesc:

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

 

I tego Trust Moogle sie dostaje za kazdym razem kiedy sie przejdzie to PRO czy tylko raz? bo jak tylko raz to se wole pofarmic

Tylko raz. 

 

Nie wiem czemu ten event ma trwac az 2 tygodnie jak po przejsciu go raz nic wiecej sie nie da wyciagnac.

 

Jest idealnie, w końcu chwila wytchnienia, żeby pokończyć story i inne zaległe sprawy za które ostatnio ciężko było się zabrać bo takie eventy. Pewnie z taką intencją wrzucili ten event, a jak ktoś ambitniejszy to dali mu czas żeby przygotował drużynę na elitkę.

Odnośnik do komentarza

 

 

I tego Trust Moogle sie dostaje za kazdym razem kiedy sie przejdzie to PRO czy tylko raz? bo jak tylko raz to se wole pofarmic

 

Tylko raz. 

 

Nie wiem czemu ten event ma trwac az 2 tygodnie jak po przejsciu go raz nic wiecej sie nie da wyciagnac.

Jest idealnie, w końcu chwila wytchnienia, żeby pokończyć story i inne zaległe sprawy za które ostatnio ciężko było się zabrać bo takie eventy. Pewnie z taką intencją wrzucili ten event, a jak ktoś ambitniejszy to dali mu czas żeby przygotował drużynę na elitkę.
tez mnie to cieszy, wreszcie dokoncze nowa wyspe i pofarmie TM
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziś z daily Rosa. Jest postęp, ale nie będę jej używał, mając Lennę. A docelowo mimo wszystko chciałbym Cecila jako Tank/Healer do teamu. Jeśli do środy nie wypadnie z daily, to chyba kupię trochę Lapis. Wtedy będę klął równo, jak przy 11-pull nie wypadnie.

 

W ogóle mam wrażenie, że znerfili Checkmate Fencera. Przed czwartkowym patchem dość często zabijał wrogów z Colosseum, a teraz praktycznie wcale. Natomiast Death Tellaha robi KO praktycznie za każdym razem. No chyba, że to także efekt mego "szczęścia".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...