Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ach, to tego więcej jest. Wszystko fajnie, tylko nie chce mi się robić questa z zabijaniem potworków występujących losowo wyłącznie w dungeonach (nie eksploracji). Bodajże Hungerów 10 trzeba zabić, a z jakiegoś powodu nie zalicza mi tych z Colosseum.

 

W ogóle wczoraj pierwszą żałosną porażkę zaliczyłem. Polazłem na eksplorację Windy Heights West, drużyna 'najlepsza' jaką mam i pożyczona Chizuru, tylko Artemios na 30 do levelowania, i wrogowie zdychają migiem na auto. No to questa przy okazji stwierdziłem, że zrobię, a tu wyskakuje boss rzucający 3 czary AOE i/lub Death co turę... Pod koniec został mi tylko Tellah z Raise i Lenna, ale wiele nie zdziałali, bo co kogoś wskrzeszałem, to zdychał od razu. No i dupa. Czyli przypuszczam, że już lada chwila pojawi się content, w którym postacie na 5-gwiazdkach wiele nie zdziałają. Już teraz zresztą bywa ciężko bez top-tierów typu Kefka, Chizuru, czy innych Full Breake'ów.

 

Ma ktoś Artemiosa na 80? To na razie moja jedyna postać z Barrage, więc go leveluję do DMG, ale patrząc na wiki nie widzę, żeby miał on cokolwiek więcej przydatnego, poza passive'ami i barrage.

 

Dziś wpadła z daily 4* Fran, czyli praktycznie zmarnowany slot i Lapis. Nawet nie wiem, co z takimi postaciami robić, bo za mało summonów robię, żeby na fuzje do TM się czaić, a poza tym ani takich postaci nie użyję, ani nie wyleveluję do sprzedania.

Odnośnik do komentarza

Właśnie czytam, że Rain na 6* dostaje Full Break. W takim przypadku nie jest on aż tak beznadziejną postacią, jak na chwilę obecną.

 

Fajny ten nowy event. Za 10 energii dostaje się minimum 1 Metal Minitaur i 1 Metal Gigantuar oraz całkiem sporo Rank EXP. A i kilka Sacred Crystal też wpadło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...