Skocz do zawartości

Xiah chał chał chał hał... ok, to jednak temat o Xiaomi


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, SG1-ZIELU napisał:

Kupiłem 4x żonie chyba dwa miesiące temu. Jest zadowolona, Redmi rządzi i nie żałuję zakupów

 


Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

 

Właśnie żona szuka telefonu i trafia mi się okazja wymiany mojego 4X na coś innego.Przez tą baterię, na każdy inny telefon który ma mniejszą -patrzę z lekkim politowaniem.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Pajda napisał:

 

 

ja kupuje tylko etui nilkin czy jakos tak,  takie plecki chropowate. Szklo jest w zestawie, ale nie uzywam.

Miałem nillkina na innym telefonie ale teraz kupiłem to https://www.spigen.com/products/xiaomi-redmi-4x-case-liquid-airliquid-air

Najlepsze etui jakie miałem. Rewelacyjnie trzyma sie dłoni, wygląda pięknie i ma wystające ranty ponad ekran. Szkła ani folii tez jednak nie bede używał, bo komfort pracy jednak spada masakrycznie. W koncu to telefon a nie biżuteria.

Edytowane przez Lipert
Odnośnik do komentarza

Drodzy użytkownicy smartfonów Xiaomi, czy możecie przy pomocy darmowej aplikacji https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidfung.drminfo sprawdzić swój poziom DRM Widevine? Bo zacząłem drążyć temat i wychodzi na to, że 90% telefonów Xiaomi nie ma poziomu L1 Widevine więc streaming np. z Netflixa lata max w 540p. Będę wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, NemoKOF napisał:

Kurde, ten cały Pocophone f1 czy Poco by Xiaomi nie obsługuje streamingu Netflixa w HD xD Geez... 

 

https://www.xda-developers.com/xiaomi-poco-f1-widevine-l1-netflix-hd/

+ nie ma MIUI, tylko jakąś jego modyfikację, więc z aktualizacjami może być różnie

W ogóle to parę dni temu gotów byłem go zamawiać, ale na szczęście ochłonąłem i doszedłem do wniosku, że 

a) na (pipi) mi gejmingowy telefon, skoro gierki na telefonie to dla mnie ogólnie :dynia:

b) 1,5k to dla mnie jednak dużo jak na zabawkę do social mediów z funkcją robienia zdjęć i dzwonienia

 

Do końca roku najpewniej będę zmieniał mojego Redmi 4 Pro na coś z głównej linii Mi\Redmi-nie-Pro. Jakoś w okolicach 1k PLN, może minimalnie więcej, jeśli rzeczywiście będzie warto tyle wyłożyć. No i nie będzie już smutno, że taki Redmi 4X ma Oreo, a ja nadal na Marshmallow się kiszę, bo Chińczyki miały taki kaprys :nosacz2:

 

Zabawa z tworami z XDA średnio mi się widzi, bo oznaczałoby to pozbycie się MIUI, które w opór polubiłem.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Jest tylko taka sprawa, że Widevine nie jest często dostępne nawet na flagowcach Xiaomi i dopiero teraz się do tego dogrzebałem. Beka. Już wiem że żadnego Xiaomi nie kupię w takim razie. A rozważałem.

 

Poco nie traktowałem jak gamingowy :yao: telefon. Po prostu mocny telefon z dużą baterią.

Odnośnik do komentarza

Wstępnie myślę o Redmi 6X, jak już u nas wyjdzie. Jeśli będą trzymać się zeszłorocznego rozkładu jazdy, to premiera wypadnie jakoś w listopadzie-grudniu i widzę, że jest on znów dokładną kopią Mi A2, tyle że z MIUI zamiast czystego Androida. Tak samo było zresztą rok temu z 5X i A1 :lapka:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

No i z radości z nowego Redmi zaczynają się schody i złość. Poczynając od tego że telefon mam od czwartku a już parę razy się zresetował to jakoś bym przeżył ale mam problem z głośnikiem w telefonie i nie wiem cz to wina softu czy trzeba reklamować.
Otóż słuchając muzyki czy oglądając YouTube po chwili słyszę taki dziwne trzask i już dźwięku nie ma po jakimś czasie znów się pojawia trzask i dźwięk wraca.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SG1-ZIELU napisał:

Dzieki, tylko właśnie co robić reklamować czy zrobić zwrot jako że telefon był brany przez internet. I na UJ od razu montowałem szkło ochronne emoji36.png

 

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Pakuj w pudełko, idź do sklepu i mów, że chcesz odstąpić od umowy zawartej na odległość. O wadach nic nie mów.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, NemoKOF napisał:

Jak ragus pisze - przez te 14 dni oddajesz i nie musisz się tłumaczyć.

 

Oczywiście zakładam, że nie uszkodziłeś tego telefonu jakoś tam samemu. 

 

Absolutnie nie, dbam jak o dziecko

 

Jeszcze takie pytanie, takie rzeczy zgłasza się do sklepu i oni wysyłają kuriera po paczkę czy na swój koszt muszę im  odesłać

Edytowane przez SG1-ZIELU
Odnośnik do komentarza

tak patrzę w kierunki Mi Pad 4...

 

 

ja wiem, tablet z androidem be, ale jednak śajomi. ogólnie bardzo chwalony, no i w ludzkiej cenie. wziąłby jakiego tableta do pdfów i karcianki pokemon, no a je,bać za ipada 2k to tak trochę średnio na jeża ;/

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...