Skocz do zawartości

Xiah chał chał chał hał... ok, to jednak temat o Xiaomi


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę w MIUI10 poprawili trochę agresywne ubijanie aplikacji, teraz już można poczuć, że to urządzenie ma 4GB RAM xd. Ciekawe jak to na żywotność baterii wpłynie, ale nie przewiduję większych problemów.

*patrzy na ajfona 7*
Jeszcze tylko aparat poprawią i wy,pierdalasz.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, orientuje się może ktoś kiedy będzie można kupić w Polsce Pocophone f1 edycję Armoured i jaka ma być orientacyjna cena tej wersji w PL ?

 

Update: Raczej oficjalnie tej wersji w Polsce nie kupimy. Poniżej odpowiedź na moje pytanie od oficjalnego sklepu Xiaomi.

 

IMG_20180912_185955.thumb.jpg.5e8d1e5be9

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

No muszę przyznać, że Miui 10 bardzo fajnie wszedł na mój Mi5, telefon wydaje się działać szybciej. Nowy design belki powiadomień i ogólnie ikon na plus, czuć prestiż ajfona :cool2:

Co do agresywnego ubijania apek w tle polecam wyłączyć całkowicie optymalizacje baterii, strasznie spyerdolony bajer.

Ponadto dla osiągnięcia najlepszej wydajności polecam wyłączenie optymalizacji miui, robi się to w menu/dodatkowe ustawienia/opcje programistyczne.

 

Edytowane przez Bielik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie- mój redmi 4x zaczal się lekko pierdzielic i zastanawiam się nad zmianą. Myślę że padnie na kolejnego xiaomi bo mimo wszystko telefon sprawował się mega dobrze jak na tą cenę.

 

I teraz pytanie. Co teraz?

Nie jestem zwolennikiem wydawania kupy hajsu na telefon i myślę że te 2k to jest max z maksow i wolałbym zejść z ceny jak najbardziej.

Poco ?

Mi8 ?

Mi Mix 2S?

 

Każdy ma swoje plusy. Poco najtanszy, mi8 amoled a mi mix świetny bezbramkowy design. Podzespoły takie same. Ceny od 1300 za najtańszego do 1900 za najdroższego. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Zaprezentowano Mi 9

https://www.tabletowo.pl/premiera-xiaomi-mi-9-oficjalnie-specyfikacja-ceny/

:obama:

 

Chyba przytulę, ale z drugiej strony bateria 3300 mAh to trochę dziś bieda :/

 

Europejska premiera na początku marca

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

@Jakim

 

A gdzieś mi się obiło, że premiera ma być ogólnoświatowa :dunno: 

 

Anyway, w międzyczasie zaprezentowano Redmi Note 7 Pro

redmi-note-7-pro-1.jpg.webp

 

Premiera w Indiach i Chinach 13 marca

 

W stosunku do nie-Pro mamy rzekomo lepszy aparat (IMX568 vs IMX468) i SoC (Snapdragon 675 vs 660)


Ceny w przeliczeniu to ok. 750zł za wersję 4/64 i 910zł za 6/128. No i jakby faktycznie miały tyle kosztować to goty, acz chyba wszyscy dobrze wiemy, że u nas trzeba będzie doliczyć do tego tak przynajmniej ze 3 stówki. Wtedy już chyba lepiej dozbierać do takiego np. Pocophone'a F1 albo Honora Play z dużo lepszymi bebechami.

 

Dla kogo więc jest ten telefon? :dunno:

PS: Te 48mpx  w aparacie na podstawowym Redmi Note 7 to podobno ściema - zdjęcia są interpolowane software'owo z 12mpx. Ciekawe czy w Pro zastosują tą samą sztuczkę

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.