Skocz do zawartości

Xiah chał chał chał hał... ok, to jednak temat o Xiaomi


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Po milion latach użytkowania przeszedłem  na Xiaomi Mi 9T Pro i kurła, jaki to jest spoko telefon. Kusiła mnie perspektywa selfie aparatu, który jest schowany, co dzięki temu masz cały kompletny ekran bez tych wujstw i udziwień z aparatem. Chodzi i mruga to bez zająknięcia system miui. Za 1.5k zł telefon git. Niech tylko Samsung zrobi Galaxy z ukrytym selfie aparatem to kupię od razu, a tak póki co to jest Xiaomi alternatywa. Polecam całe te Mi9. A i bateria w tym telefonie rozpiedala wszystko na atomy, że tak długo trzyma telefon.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Redmi K30 Pro debiutuje dziś w Indiach i w Europie jako Pocophone F2 Pro

 

https://antyweb.pl/pocophone-f2-pro-specyfikacja-dostepnosc-ceny/?

Na papierze wygląda jeszcze lepiej niż pierwszy Pocofon, bo w żadnym względzie nie widać budżetowych cięć.

 

Może być hit :lapka: No o ile Xiaomi nie skończy zaraz jak Huawei - z banem od Trumpa/gógla za "szpiegowanie" użytkowników :dunno:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Frantik napisał:

Redmi K30 Pro debiutuje dziś w Indiach i w Europie jako Pocophone F2 Pro

 

https://antyweb.pl/pocophone-f2-pro-specyfikacja-dostepnosc-ceny/?

Na papierze wygląda jeszcze lepiej niż pierwszy Pocofon, bo w żadnym względzie nie widać budżetowych cięć.

 

Może być hit :lapka: No o ile Xiaomi nie skończy zaraz jak Huawei - z banem od Trumpa/gógla za "szpiegowanie" użytkowników :dunno:

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli będzie tańszy od Mi 10 Pro to i tak sztos. Jak Pirzu mówi, większość jego wad w tym budżecie można wybaczyć, no chyba że komuś baardzo zależy na bezprzewodowym ładowaniu

 

Z tych najbardziej jaskrawych wadziłaby mi tylko ta klocowata bryła i średnia poręczność. Aparatu nawet jeśli Xiaomi apdejtem nie poprawi (a zapewne nie), to wystarczy że ktoś z XDA przeportuje GCama (soft aparatu z Pixeli) i już jakość zdjęć będzie sztosowa, bo hardware'owo matryca przecież jest bardzo dobra
 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
9 minut temu, Jakim napisał:

Brat ma 10 zwykłego, kupionego rownoczesnie z galaxy s20 i z tego co mówią to Mi 10 jest mega dobry. Szybszy niz samsung i o dziwo mniej z nim problemów. A nowe miui 12 robi robotę.

No porównując cenowo, to te telefony dzieli mała galaktyka (hehe). Miałem kiedyś Mi5, całkiem dobry to był telefon na swoje czasy, ale z tego co widzę i czytam teraz system został zasypany reklamami o zgrozo. 

Generalnie chce czuć, że obcuje z lepszym sprzętem po przesiadce z LG V30.

Odnośnik do komentarza

Te reklamy to jest ogólnie żart z konsumenta ale to akurat moja wina bo nie doczytałem a u chińczyka to podobno standard.

 

Mnie rozwalają ceny obecnych telefonów, dawniej można było kupić flagowca za przyzwoite pieniądze a teraz topowe modele 5k xd Czaiłem się na promki od LG na V60 a tu mija pół roku a telefon dalej 4300. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.09.2020 o 16:45, Bielik napisał:

Generalnie chce czuć, że obcuje z lepszym sprzętem po przesiadce z LG V30.

 

To samo. W kwestii wydajności absolutnie nie czuję potrzeby zmiany, a do 2 tys. nie ma absolutnie niczego, co nie stanowiłoby downgoradu multimedialnego względem V30. W tej okolicy cenowej najsensowniejsze jest chyba Poco F2 Pro, ale to nie jest flagowiec pełną gębą. Tryb nocny niby daje radę, ale do P30 pro to raczej daleko, a szeroki kąt go w ogóle nie obsługuje i generuje jajecznicę po zmroku. Poza tym brak wodoszczelności, cegłowatość i jeszcze parę szczególików oszczędnościowych.

 

Co mam brać, s10 za >2,5k z dziurą w ekranie w idiotycznym miejscu, beznadziejną baterią, obejsranym grzejącym się exynosem i aparatem znerfionym względem pozaeuropejskich rynków? Myślałem, że lg pluje Europie w mordę, ale samsung podnosi tę sztukę na nowy poziom. To już lepsze byłoby to P30 pro z półokrągłym ekranem, które swoją drogą też coś nie chce zejść poniżej 2,5 tysia. 

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...