Skocz do zawartości

Xiah chał chał chał hał... ok, to jednak temat o Xiaomi


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Podam inną opcję :
1. Zamówienie przez internet telefonu, odbiór przez kuriera, odstąpienie 14 dni.
2. Zamówienie przez internet, odbiór w salonie telefonu brak opcji odstąpienia.
3 Kupno sprzętu w Media Markt w sklepie stacjonarnym, możliwość zwrotu do 14 lub 30 dni (mogę się mylić, nie pamiętam dokładnie).
4.Zakup w Euro AGD w sklepie stacjonarnym, zwrotu nie ma. Gwarancja albo wojna z kierownikiem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Rozi napisał:

Jak tam Wam się podoba MIUI 11? Ładny jest, trzeba przyznać.

 

Ode mnie plus za dark mode nawet bez Androida 10, poza tym jest nieco płynniej i responsywniej niż na MIUI 10 (Pocophone u mnie) Poza tym różnic większych nie widzę, jak wspomniał @Jakim

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, _Red_ napisał:

Spoko, bede miał punkt odniesienia zatem, może za 250 by sie dalo.

Przeszlo mi przez myśl. Ale obawiam się, ze i tak dla kogoś będzie to "po dzwonie, dej za pół ceny". Tak samo jak nie robi sie generalnego remontu auta przed sprzedażą bo to kasa w błoto.

 

Ale spoko, poszukam jakiegoś serwisu o popytam o cenę, byleby na to nie tracić za duzo czasu i energii.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dostałem od żony Mi Banda 4. Przesiadam się z 2ki i to co dostajemy w tej cenie to jest kosmos. O ile w 2ce musiałem się supportować zewnętrznymi appkami i sam start MiFit w Europie był tragiczny, tak teraz Xiaomi ogarnia wszystko w swojej oficjalnej apce. Można tworzyć własne wzory wibracji, wyświetlacz pokazuje tekst powiadomień, osobę dzwoniąca, i wiele innych. W końcu jest też wyświetlacz AMOLED widoczny w pełnym słońcu, w pełni dotykowy. Do tego sterowanie muzyką z opaski. Opcja pogody z opaski również się pojawiła. Jestem miło zaskoczony przeskoku pomiędzy 2ką a 4ką. I pomyśleć że to wszystko można ściągnąć za 100zł z Ali lub 150zł w polskiej dystrybucji.09d730ffab33c4d78d2b2c340c41b34f.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...