Skocz do zawartości

Resident Evil Cinematic Universe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nom jeżeli Gekon uważa, że Residenty są grywalne dopiero od czwórki to powinien być zachwycony filmami 2-4 (i pewnie jest) . Bo to ten sam poziom chu.jowizny... powiedziałbym, że filmy od drugiej części mają dużo wspólnego z grami od czwartej są tak tak samo zje.bane.

tak, jestem zafascynowany filmowymi RE2-4 i można było to wywnioskować z tego, że nie podoba mi się sterowanie, czy tam układ kamery w growych RE1-3

 

 

Dla mnie RE4-5>RE1-3, (wszystko przez zyebany układ kamery)aczkolwiek w code veronica się fajnie grało.

 

Paker, wez kolegow za szmaty i wyprowadz do stosownego topicu bo tu sie o filmach gada. :down:

Odnośnik do komentarza

Właśnie obejrzałem. Wprawdzie Wesker i kilka fajnych motywów zaczerpniętych wprost z RE5 ratują trochę sytuację, ale to i tak jest mała porażka. Fatalny dobór aktorów (od Jovovich łapią mnie już odruchy wymiotne), beznadziejne scenerie, zero klimatu, fabuła tak idiotyczna, że już bardziej chyba by być nie mogła, itp, itd. Da fak is dys szyt?

 

Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na Damnation, bo z tej serii Andersona definitywnie nic już nie będzie. 4/10

 

RE1>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>Apocalypse>Extinction>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Afterlife

Edytowane przez Renton
Odnośnik do komentarza

Warto od razu zaznaczyć, że pomimo wielu podobieństw (raczej czystych zrzyn) do growych Residentów, filmowa seria nie poraża zbyt wiernym odwzorowaniem postaci. Ok, Jill była trochę podobna, ale reszta?

 

Krążą pogłoski, że w nowym RE (o podtytule "Epoka lodowcowa"), w postać Leona S. Kennedy'ego ma się wcielić ten bolek

 

4174083.jpg

 

 

co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Dlatego scenarzyści przewidują jego uśmiercenie w pierwszych trzech minutach filmu, żeby jeszcze bardziej przez to podkreślić zaje-bistość Milli Jovovich (teraz będzie strzelać fire-ballami i razić przeciwników wiązkami laserowymi z oczu).

 

A tak na serio, to czytałem gdzieś jakoby Anderson przy tworzeniu RE 5 miał bardziej sugerować się zdaniem samych graczy. Trochę w to wątpię, ale gdyby...jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza

Mi marzyłby się prawie całkowity restart tej serii, powiedzmy od momentu zakończenia części pierwszej. Po prostu fabuła rozgrywająca się po wydarzeniach ukazanych w "The Hive", ale idąca innymi torami, tak jakby Apocalypse, Extinction i Afterlife nigdy nie było. Postać Alice od biedy mogłaby zostać, ale musieliby wtedy zrezygnować z jej penerskiego imejdżu (w jedynce wyglądała całkiem nieźle) oraz super mocy-Jedi. Do tego muza Mansona, więcej horroru kosztem tandetnej akcji, a bonusowo odsłonięty kawałek cycka Milli i... byłbym zachwycony.

 

Ale tak, wiem - marzenia.

Odnośnik do komentarza

Dlatego scenarzyści przewidują jego uśmiercenie w pierwszych trzech minutach filmu, żeby jeszcze bardziej przez to podkreślić zaje-bistość Milli Jovovich (teraz będzie strzelać fire-ballami i razić przeciwników wiązkami laserowymi z oczu).

 

A tak na serio, to czytałem gdzieś jakoby Anderson przy tworzeniu RE 5 miał bardziej sugerować się zdaniem samych graczy. Trochę w to wątpię, ale gdyby...jakieś sugestie?

 

Zabić postać Jovovich, bo nic pożytecznego w tej serii z niej nie ma, poza chwilowym pokazaniem cycka w pierwszej części.

Odnośnik do komentarza

ten typ z młotem jest z piątki

Był też w code veronica

 

Aha, autorzy nowego Residenta naprawdę osiągnęli prawie niemożliwe - zrobili jeszcze gorszą część od trójki.

lepiej, zrobili jeszcze większe (pipi) niż dwójka. To dopiero wyczyn

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

W RE 5 owszem, ale w CV? Nie myli Ci się czasem ze zmutowanym Stevem?

 

Aha, autorzy nowego Residenta naprawdę osiągnęli prawie niemożliwe - zrobili jeszcze gorszą część od trójki.

Najbardziej w tym wszystkim przerażające jest chyba jednak to, ze jak na mega crapa film ten zarobił naprawdę ładne pieniądze. No i trudno uwierzyć, ze stworzył go koleś odpowiedzialny za rewelacyjny "Ukryty Wymiar". Co się dzieje z tym światem...

Odnośnik do komentarza
Nooo, ale image mieli identyczny prawie

Trochę tak, w końcu Stevie też miał z 3 metry i machał ciężkim kawałem żelastwa.

 

Co do tych monet to nie są one za duże żeby je upchać w takim obrzynie?

Haha-ha, a ten "pas startowy", nie był czasem za mały, żeby na nim wylądować? :wink:

 

kto by się przejmował szczegółami, kiedy chodzi o durną rozrywkę dla mas?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...