Skocz do zawartości

Resident Evil Cinematic Universe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Filmy się spier.doliły wraz z grami - ostatnimi częściami.

 

O dziwo pierwsza część była dobra zgrabnie i dziko połączyła pierwsze części gry dodając trochę od siebie.

Druga część była słabiutka, trzecia zje.bana a Afterlife zapowiada się równie hu.jowo co dwie ostatnie części.

 

Ale i tak obejrzę ;p

Odnośnik do komentarza

były już plany żeby zrobić reboot serii, anderson o tym wspominał. ten animowany film w sumie był spoczko, a tak to uznaję tylko pierwszą część.

Resident Evil: Degeneration noom.

 

Na pewno lepszy niż 3 ostatnie spier.doliny (już liczę AfterLife).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Zarządzi!

 

Jak beda to grali w 3d to wale do kina, szykuje sie pokaz za.je.b.i.st.tych efektow, gwiazdki nindza przelatujace kolo glowy, bziuuuuum. Co to ma wspolnego z gra? Ktos sie jeszcze doszukuje i nie wie? To ja mu powiem - tytul. To osobna saga opierajaca sie na strzepkach z fabuly z gier zeby przyciagnac fanow, ja chce zombie i dobrej ro.zp.ie.r.d.o.lki, reszte mam gdzies. Gre uwielbiam, film traktuje jak rozrywke.

 

No i bedzieAlbert Weskar/Wesker. :szataaaaaaaaan:

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Jedynka była świetna, dwójka z gumowym Nemesisem to był poziom Street Fightera z Van Damem, natomiast czepiania się trójki nie rozumiem - może nie poziom części pierwszej, ale fajny prolog, humor, kruki zombie i rozruba na zgliszczach Las Vegas sprawiały, że film był całkiem przyjemny w odbiorze. Natomiast trailery Afterlife wywołują odruch wymiotny, jest szansa na pobicie dwójki. Chociaż w tym drugim trailerze jest postęp, przez moment jest chyba nawet jakiś zombi.

 

Ogólnie widać, że jedyny sensem tego filmu jest zabawianie plebsu w okularach na zasadzie "łooooo, lecą na mnie gwiazdki nindża, toporek, cycki Mili".

Odnośnik do komentarza

 

 

Ogólnie widać, że jedyny sensem tego filmu jest zabawianie plebsu w okularach na zasadzie "łooooo, lecą na mnie gwiazdki nindża, toporek, cycki Mili".

 

1. Nie uwazam sie za plebs.

2. Mila ma za male cycki i miernie beda skakac w 3D bo skakac nie beda wlasciwie. ;/

3. Licze po prostu na dobra rozrywke i rozwalke.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Frostbite

E tam piep.rzycie, po obczajeniu trailerow na poczatku bylo mi szkoda ze znikaja stare zombiaki a chwile potem bylem pod cholernym wrazeniem tego jak to wszystko wyglada. Residenty nie maja za duzo wspolnego z grami a jak sie podejdzie z wystarczajacym dystansem do ekranizacji to jest conajmniej dobrze. Czekam na Afterlife z wywieszonym jezorem, po trailerach jestem nakrecony jak jasna cholera i film napewno mi sie spodoba, z grami nie ma to za duzo wspolnego ale jak dla mnie prezentuje sie bardzo dobrze, moze dlatego ze wczesniejsze Residenty ogladalem po kilka razy ;]

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że ten film RE z grą wspólnego ma niewiele, a zombiaki wyglądają idiotycznie. Ucharakteryzowani ludzi, którzy robią głupie miny do kamery, kurwa co za żenada. :turned:

 

Mortal Kombat to najlepsza ekranizacja, biorąc pod uwagę, że za materiał wzięto bijatykę, to film wyszedł przyzwoity. No i ta muza, jak dla mnie nie ma filmu z lepszym soundtrackiem.

Odnośnik do komentarza

Ale mi się podobał RE (I część) zaraz za Mortalem najlepsza growa ekranizacja imo.

 

Zaje.bisty początek w Umbrelli, fajny klimat, fajna akcja z pieskami, Milla i przede wszystkim ZOMBIE czyli wszystkie elementy które nie posiadały dwie ostatnie gry RE hehe ;].

 

A PoP-a niedługo obadam jest już rIp.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...