Skocz do zawartości

Resident Evil Cinematic Universe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wujek, ja też lubię lekką rozrywkę, np. jak te Residenty, ale ty już tu nieraz takie kompletne guwna polecałeś, to się nie dziw, ze Ci jadą.

 

Jakie znowu szajs? Wszystko wyselekcjonowane i moja nieomylnosc jest niepodwazalna. Ze niby Dead snow polecalem? Maczete? Przyklady ku.r.w.ac bo mi w statsach image chcesz -10 punktow doswiadczenia zrobic a dlugo na nie pracowalem! ;[ A Afterlife ja nie polecam bo nie ogladalem.

 

No choćby to coś o Żydach Zombie (nie pamiętam już tytułu), oraz Postala tragicznego (od Uwe), co na tym forum chyba tylko Tobie się podobał reszta spłukała z guwnami.

 

No i jeszcze było parę takich kwiatków.

 

PS. a czy ja pisałem gdzieś, że polecasz REA?

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

A są tam jakieś dialogi, bo sciagnałem a napisow nie ma i nie wiem czy ogladać

 

Napisy dopiero sie tlumacza wiec trzeba czekac. Uczyc sie jezykow trzeba gekon. Milan? Ogladales psia koncowo tego residenta juz?

Nie wiem czemu, ale każdy debil jak pytam o napisy pisze to samo. Napisy są mi potrzebne do ogarnięcia tego co w ogole mowią. Mogą byc napisy angielskie

 

Dobra, obejrze co innego, RE jutro pewnie bedzie robił podobne wrażenie jak dzis

Odnośnik do komentarza

Był już ktoś na tym w kinie i mógłby coś skrobnąć o filmie?

 

Opinie z for wszelakich mozna podzielic i ujac tak: jak jestes slepym fanem, dla ktorego ekranizacja gry = kopia 1:1 fabula z gry, przeniesienie wstawek fmv to mozesz isc do domu bo nikt takich ekranizacji nie robi. Afterlife kontynuuje temat mocy Alice i ro.z.pi.e.r.d.o.lke na duza skale, to nie horror to jatka, dobrze zrobiona i nadajaca sie do kina, chociaz 3d nie zrywa rdzy z mostu. Ja ide na seans, nie moge sie doczekac, poprzednie residenty mi podeszly. :)

 

E tam gadasz, pierwsza część też nie miała za dużo wspólnego z grą a podoba się nawet fanom. Aha komuś tu się trójka też podobała ale to jakiś wyjątek...

 

Hehe rozpi.erdol na dużą skalę to juz wolę popatrzeć jak WTC się sypało po raz kolejny.

Odnośnik do komentarza

Co to za film o zydach zombie?

 

Nght of the living jews

 

FILMWEB - >>>KLIK<<<

 

Mozna na jutubie znalezc calosc z napisami. Mi sie podobalo, jestem milosnikiem klasycznych filmow o zomie rowniez oryginalu Nocy zywych trupow w wersji black/white wiec do mnie trafilo. Jako ciekawostke mozna lyknac.

 

@ktostam - nie chce mi sie szukac kto pisal, ze polecalem "Postal". Noz ku.r.w.ac macie w koncu milosnicy perfekcyjnych ekranizacji przeniesiona fabule i akcje z gry. Co narzekacie? Ale wam zawsze zle. ;X

 

Od jedynki bylo coraz gorzej i seria wlasnie osiagnela dno totalne 2/10 nie polecam nikomu :turned:

 

Ja s.r.a.m na fabule, ogladam bo lubie Mile, zombiaki i wrzucanie na sile postaci z gier do konfliktu z du.py. Fu.c.k yeah!

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

A są tam jakieś dialogi, bo sciagnałem a napisow nie ma i nie wiem czy ogladać

 

Napisy dopiero sie tlumacza wiec trzeba czekac. Uczyc sie jezykow trzeba gekon. Milan? Ogladales psia koncowo tego residenta juz?

Nie wiem czemu, ale każdy debil jak pytam o napisy pisze to samo. Napisy są mi potrzebne do ogarnięcia tego co w ogole mowią. Mogą byc napisy angielskie

 

Dobra, obejrze co innego, RE jutro pewnie bedzie robił podobne wrażenie jak dzis

 

Synek, debila to w domu poszukaj bo chyba z genami poszlo do ciebie, jak szukasz zagranicznych subow to napisz, nikt tu jasnowidzem nie jest, c'nie? A napisy masz na smietnik.info. O, nawet ci wyszukalem. >>>KLIK<<<

Odnośnik do komentarza

o nie, ale mi spoiler zapodałeś :( teraz juz nie bede miał niespodzianki

 

..

 

Jak wujaszek mówił, jak ktoś oczekuje filmu o dobrej fabule to niech sobie daruje, to wybitny fanservice z wieloma smaczkami dla nerdów/graczy (wybierzcie sobie). Film warto obejrzeć jak ktoś chce zobaczyć nieinwazyjne 3D z fajną laską - Millą i tyle. A,

Jill w blond włosach wygląda mega c(pipi)

 

Edytowane przez Musiol
Odnośnik do komentarza

@ktostam - nie chce mi sie szukac kto pisal, ze polecalem "Postal". Noz ku.r.w.ac macie w koncu milosnicy perfekcyjnych ekranizacji przeniesiona fabule i akcje z gry. Co narzekacie? Ale wam zawsze zle. ;X

 

Tu nie chodzi o to by film był jak najwierniej oddany, tylko przede wszystkim o to by był przynajmniej DOBRY.

A Postal był tragiczny, poza może 2 scenami.

 

To kiedy to R5? 23.09?

Odnośnik do komentarza

No wiec sprawa wyglada tak:

 

film dla kretynów.

Kazdy element filmu jest kiepski, akcji jest moze razem 10 minut, nie chce mi sie pisac, dodam tylko ze mila nie pokazuje du,py, wiec milego ogladania jj, pewnie bedzie dychacz.

 

Akcji 10 minut? No musze sam zobaczyc, cos mi sie wydaje, ze jak zwykle tragizujesz bo czekasz na nie wiadomo co a wychodzi przecietniak ale dla ciebie to i tak dno, spox, mozna i tak. Ja mam zamiar wypic browara i sie odstresowac przy filmie. ;]

 

 

@Masorz - jak juz bys sie zabieral za ekranizacje "Postala" zrobilbys to lepiej? Tja, jasne.

Odnośnik do komentarza

@Masorz - jak juz bys sie zabieral za ekranizacje "Postala" zrobilbys to lepiej? Tja, jasne.

 

Człowieku, co ty wypisujesz?

 

Przeca od takich rzeczy są specjaliści (np tacy co zrobili Mortal Kombat, Doom, Prince of Persia, Silent Hill), więc

nie wyskakuj mi tu ze mną, tylko 2 razy najpierw pomyśl.

 

Uwe poprostu spier.dolił ostro, nawet jakby bracia Oedekerk dostali ten projekt, to by wyszło ze sto razy lepiej.

Odnośnik do komentarza

@Masorz - jak juz bys sie zabieral za ekranizacje "Postala" zrobilbys to lepiej? Tja, jasne.

 

Człowieku, co ty wypisujesz?

 

Przeca od takich rzeczy są specjaliści (np tacy co zrobili Mortal Kombat, Doom, Prince of Persia, Silent Hill), więc

nie wyskakuj mi tu ze mną, tylko 2 razy najpierw pomyśl.

 

Uwe poprostu spier.dolił ostro, nawet jakby bracia Oedekerk dostali ten projekt, to by wyszło ze sto razy lepiej.

 

Myslenie boli, wole ci pi.e.r.d.o.lnac z grubej rury - co niby zrobili ci specjalisci od ww. filmow? To samo, co Uwe generalnie - fabula na motywach z gry i ro.zpi.e.r.dolka. W MK wiadomo mordobicia mocna strona itp., uwazam, ze esensje gry szkop przeniosl jak nalezy. Gra byla glupia, byla rzeznia i luz - film to samo i plus za mocny humor. Mi recka z horrory.com najlepiej oddaje calosc. Polemizujesz? >>>KLIK<<<

 

A tak w ogole wiekszosc z userow ma pewnie uprzedzenie i syndrom "ubic Bolla" wiec najpierw klapy z oczu.

Odnośnik do komentarza

Mam uprzedzenie do Bola bo wprawdzie zrobił jeden dobry obraz (Seed), ale poza tym cały dymiący stos guwnianych filmów.

 

Myslenie boli, wole ci pi.e.r.d.o.lnac z grubej rury - co niby zrobili ci specjalisci od ww. filmow? To samo, co Uwe generalnie - fabula na motywach z gry i ro.zpi.e.r.dolka.

 

Tak, ale np. z takiego Mortala wycisnęli co tylko się dało, to samo z Prince of Persia.

A Postal jest poprostu CHU.JOWY. I co z tego, że (rzekomo) wierny grze?

Mario też był bardzo wierny, nawet dinozałry były.

A kupsko takie same.

W Far Cry, też jest wyspa tropikalna, a poza tym bezmózgie goniące koksy.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Mam uprzedzenie do Bola bo wprawdzie zrobił jeden dobry obraz (Seed), ale poza tym cały dymiący stos guwnianych filmów.

 

Myslenie boli, wole ci pi.e.r.d.o.lnac z grubej rury - co niby zrobili ci specjalisci od ww. filmow? To samo, co Uwe generalnie - fabula na motywach z gry i ro.zpi.e.r.dolka.

 

Tak, ale np. z takiego Mortala wycisnęli co tylko się dało, to samo z Prince of Persia.

A Postal jest poprostu CHU.JOWY. I co z tego, że (rzekomo) wierny grze?

Mario też był bardzo wierny, nawet dinozałry były.

A kupsko takie same.

W Far Cry, też jest wyspa tropikalna, a poza tym bezmózgie goniące koksy.

 

ZGadzam sie, ze Boll malo dobrych filmow w dorobku ma. Wymienie jeszcze Szczury Kanalowe, Rampage i wlasnie Postal, ktory poza tego, ze na podstawie gier ostro pojechal po roznych grupach spolecznych, osobach itp. Dlatego mi podeszlo. Mario Bros tragiczne, Far Cry nie dalo sie ogladac, ledwo wytrwalem. Podsumowujac - mi sie POstal podobal jako dobra, odstresowujaca rozrywka i jazda po bandzie.

 

No wiec sprawa wyglada tak:

 

film dla kretynów.

Kazdy element filmu jest kiepski, akcji jest moze razem 10 minut, nie chce mi sie pisac, dodam tylko ze mila nie pokazuje du,py, wiec milego ogladania jj, pewnie bedzie dychacz.

 

akcji na 1:30 film jest okolo 12 min

 

Niebawem zobacze jak bede mial wiecej czasu, ale ku.r.d.e martwia mnie wasze glosy. Znaczy film nudny i do piwa nie podejdzie? ;\

Odnośnik do komentarza

No co ty, a tak się rzucałeś na początku,

 

 

A więc obejrzałem wczoraj. spać nie mogłem, niestety. Podobała mi się jedynka, dwojka była głupia i beznadziejna, trójkę wspominam milej, mila tam ładniej wyglądała, a i klimat pustyni mi podpasił, 4 to najgorsza część (pipi)owej serii/ Akcji jest tyle co na trailerze z początku tematu, a jak to wygląda (bardzo kiepsko) również można zobaczyć. Reszta filmu to jakieś gadanie, wspominanie, (pipi)wieco, jest ten matoł z Prizon Brejka też, Mila wygląda brzydko, efekty obrabiane chyba w Windowsie 98 i ogólnie beznadziejnie. Miałem przez chwile wrażenie, że choaż fajnie zrobili postać Weskera, niestety poza fajnymi okularami jego fajność się kończy

 

 

Tekken>Residen Evil4

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...