Skocz do zawartości

Resident Evil Cinematic Universe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się wierzyć żeby Książę był lepszy od pierwszego Mortala i pierwszego Residenta ;p.

A jednak. Idealnie oddana gra plus całkiem niezłe filmidło

 

A RE1 był fajny, ale obejrzjcie go teraz jeszcze raz, a będzie tęgi kwas

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Nie chce mi się wierzyć żeby Książę był lepszy od pierwszego Mortala i pierwszego Residenta ;p.

A jednak. Idealnie oddana gra plus całkiem niezłe filmidło

 

A RE1 był fajny, ale obejrzjcie go teraz jeszcze raz, a będzie tęgi kwas

 

Ku.r.de, jeszcze nie widzialem ale srednio w ogole mi gra podchodzila, filmik to taka mila przygodowka? A RE ogladalem niedawno i dalej niezle sie idzie pobawic.

Odnośnik do komentarza

Fakt, poprzednie RE nie są już takie fajnie. Zwłaszcza, że ostatnio oglądałem wraz z dziewczyną RE2. Biedna ma taki wstręt teraz do tego filmu, że to głowa mała. Całe szczęście Resident Evil 3 był naprawde spoko (szkoda, że mało straszny).

 

Co do PoPa: tak! Jest to NAJLEPSZA ekranizacja gry jaka kiedykolwiek wyszła (lepsza nawet od Silent Hilla!).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Był już ktoś na tym w kinie i mógłby coś skrobnąć o filmie?

 

Opinie z for wszelakich mozna podzielic i ujac tak: jak jestes slepym fanem, dla ktorego ekranizacja gry = kopia 1:1 fabula z gry, przeniesienie wstawek fmv to mozesz isc do domu bo nikt takich ekranizacji nie robi. Afterlife kontynuuje temat mocy Alice i ro.z.pi.e.r.d.o.lke na duza skale, to nie horror to jatka, dobrze zrobiona i nadajaca sie do kina, chociaz 3d nie zrywa rdzy z mostu. Ja ide na seans, nie moge sie doczekac, poprzednie residenty mi podeszly. :)

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem to co napisałes, a potem znowu obejrzałem trailer

 

aha

 

Jak ci nie podchodzi film oparty na motywach z gry to go nie ruszaj a nie wyjezdzasz z "aha"?

 

Swoja droga ciekawe jak fani "Mortal Kombat" zapatruja sie na ten nowy twor, dziejacy sie w naszych czasach z sama gra majacy wspolne postacie ale tez nie do konca bo ich geneza znowu sie rozni. Tez by zbesztali cala koncepcje? ROTFL.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

wujku, tu chyba chodzi o to ze ten film jest na bank ch,ujowy i kiczoaty, podobnie jak pop. 2 czesci, a ze Tobie sie podobaja, to musisz wziac poprawke ze jestes zwykłym robolem kladacym pape, normalni ludzie nie wydadza na ten film grosza w kinie.

Odnośnik do komentarza

Jak pojawi sie cos lepszego niz Cam, to zaserwuje sobie w leniwe popoludnie do salatki z tunczyka. W sumie 15 zeta tez bym na kino wydal, ale na wiosce jest taki poslizg, ze nie ma sensu czekac tygodni na te dzielo. Szkoda ze fajna 1 jest tylko wyjatkiem w tej epickiej sadze :teehee:

Odnośnik do komentarza

Jak pojawi sie cos lepszego niz Cam, to zaserwuje sobie w leniwe popoludnie do salatki z tunczyka. W sumie 15 zeta tez bym na kino wydal, ale na wiosce jest taki poslizg, ze nie ma sensu czekac tygodni na te dzielo. Szkoda ze fajna 1 jest tylko wyjatkiem w tej epickiej sadze :teehee:

 

 

 

Mozna juz spokojnie ogladac.

 

R5 na poczatku pazdziernika.

 

 

@Milan - niektorzy maja mniejsze oczekiwania co do filmu rozrywkowego niz ty yintelygencie.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Przeczytałem to co napisałes, a potem znowu obejrzałem trailer

 

aha

 

Jak ci nie podchodzi film oparty na motywach z gry to go nie ruszaj a nie wyjezdzasz z "aha"?

 

Swoja droga ciekawe jak fani "Mortal Kombat" zapatruja sie na ten nowy twor, dziejacy sie w naszych czasach z sama gra majacy wspolne postacie ale tez nie do konca bo ich geneza znowu sie rozni. Tez by zbesztali cala koncepcje? ROTFL.

Chodzi o to, że ten film jest po prostu (pipi)owy i kiepski z samego traileru. Zajeżdża na kilometr wsią i tandetą nie dlatego, że nie jest oparte na grze, a dlatego, że jest po prostu (pipi)owy i wieśniacki

 

 

 

 

niektorzy maja mniejsze oczekiwania co do filmu rozrywkowego niz ty yintelygencie.

Jeszcze raz obejrzałem trailer

 

aha

 

Mozna juz spokojnie ogladac.

Ale chyba nie to co wklejałeś? bo to wygląda jakbyś ktoś to nagrywał kaloryferem

 

 

 

wyszło już coś dużo lepszego jakościowo niż to co pokazywal razyjot.

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Wujek ja sie rozpasalem i moj glowny target to ripy 720p, wiec R5 sa dla mnie zwyczajnie brzydkie. Co do screen'a, to releas NOVA?

 

Ciekawi mi jak wytlumacza obesnosc ogromnego siepacza z mlote z RE5...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Wujek ja sie rozpasalem i moj glowny target to ripy 720p, wiec R5 sa dla mnie zwyczajnie brzydkie. Co do screen'a, to releas NOVA?

 

Ciekawi mi jak wytlumacza obesnosc ogromnego siepacza z mlote z RE5...

 

Fotka z du.py byla, sorx. Nie czas i miejsce na pisanie o jakosci filmow w sieci, ale wyciekl od ruskich TS, podlozyli juz eng audio i mozna ogladac, nie bierzcie tylko scenowego wydania bo ma gorsze parametry, bierzcie od REViVE i bedzie spox. Video - 672x288 , XviD ~1011 kbps; Audio - MP3 ~128 kbps.

 

snapshot20100912021128.png

 

 

 

Chodzi o to, że ten film jest po prostu (pipi)owy i kiepski z samego traileru. Zajeżdża na kilometr wsią i tandetą nie dlatego, że nie jest oparte na grze, a dlatego, że jest po prostu (pipi)owy i wieśniacki

 

Ja tam kino rozrywkowe biore ze wzgledu na akcje i patenciarstwo, serie filmowa "RE" polubilem i mi podpasowala. Zaden tam hit sezonu ale spokojnie mozna zobaczyc. Nie upatruje w tym objawienia itp., ale same recenzje mowia mi, ze to jest cos na poziomie ostatnich czesci a mi podpasowaly. Aha, Milan jak juz tam wrocisz i obmyslisz nowa turbo kontre funny guy to wez mi rozkmin na szybciutko oceny z IMDB - wszyscy tam klada pape? xD

Odnośnik do komentarza

Wujek, ja też lubię lekką rozrywkę, np. jak te Residenty, ale ty już tu nieraz takie kompletne guwna polecałeś, to się nie dziw, ze Ci jadą.

 

Jakie znowu szajs? Wszystko wyselekcjonowane i moja nieomylnosc jest niepodwazalna. Ze niby Dead snow polecalem? Maczete? Przyklady ku.r.w.ac bo mi w statsach image chcesz -10 punktow doswiadczenia zrobic a dlugo na nie pracowalem! ;[ A Afterlife ja nie polecam bo nie ogladalem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...