Skocz do zawartości

Resident Evil Cinematic Universe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry film, wspaniala sprawa dla fanow serii bedacych z nia od poczatku.

 

Udalo sie polaczyc motywy z RE 4/5 z klimatem pierwszych czesci RE.

 

Niespodziewane ale niesamowicie cieszace smaczki nawiazujace do RE2. np:

 

 

 

powrot T-103 aka Mr. X

spotkanie Ady i Leona w garazu

spotkanie z lickerem w holu

"shoot them in the head" :)

 

 

 

Mnie jako fana najbardziej zabolala zmiana voice aktorow dla Leona i Ady... O ile Mercer brzmi jeszcze podobnie do "starego" Leona, tak zastapienie Sally Cahill pozbawilo Ade 50% uroku :confused:. Zostana oni rowniez w Residencie 6...

 

Ogolnie film jest w duzej mierze wprowadzeniem do RE 6 i jako taki rowniez spelnil swoje zadanie... Mimo ze demo mnie zalamalo, to teraz jestem na tyle nakrecony ze napewno ogram nowa czesc jak tylko sie ukaze.

 

Polecam bo tak wlasnie powinno wygladac przeniesienie gry na duzy ekran.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...

No, tego... Premiera w styczniu 2017, będzie Milla Jovovich, a historia kontynuuje ostatni film, czyli Retrybucję z 2012 roku.

Mamy jeszcze ciepły teaser:

https://www.youtube.com/watch?v=GH_kDhqzIb8

Oraz plakat:

13872860_1336503633046268_66111283226472

Cóż, jak dla mnie pierwsze filmy z serii były jeszcze zjadliwe, ale dwa ostatnie to już bida z nędzą i zero klimatu. Nie zapowiada się niestety, żeby ostatnia część miała to zmienić.  :/

Odnośnik do komentarza

Ja niedawno robiłem rewatch prawie wszystkich odsłon. Zostało mi jeszcze Afterlife. Też mam nadzieję, ze to faktycznie ostatnia część. Formuła zdaje się już wyczerpana, tak samo kierunek, w którym szły te filmy (akcja i wybuchy), no i sama Milla niestety też się już niestety starzeje. Jeszcze trochę i może wyglądać jak taka nasza, typowa pani Krysia.  :sorry:

Odnośnik do komentarza

Milla wpadajaca w Dwójce na harleyu, przez koscielny witraż i wycinająca 3 lickery, oraz Nemesis dzielnie rozdający jej kopniaki w 1v1, to było już za dużo, a dalej było przecież jeszcze weselej. Trzeba być debilem żeby smęcić nad tą formułą, a mimo to zaliczać kolejne odsłony, w nadziei że może tym razem będzie klimat, zaszczucie, albo chociaż mniejsze powody do facepalmów.

Dlaczego nikt dotąd nie ruszył głową że przydałby się kompletny restart od nowych ludzi? Jakoś w jedynce, ledwo, ledwo, ale duch starych gier w miarę ogarniali.

Odnośnik do komentarza

efekty znowu będą w paincie robione czy już zebrali budżet na chociaż photoshopa? ostatnie części to poziom sharknado. oby to był koniec serii bo pierwsze nawet dawały radę a Millę uwielbiam i szkoda patrzeć jak się rozdrabnia. ten film od początku był przeklęty (kaskaderce rękę urwało, typa hummer zgniótł), zdjęcia się opóźniły przez ciążę Milli. ten film ewidentnie miał nie powstać.

Odnośnik do komentarza

Na kazdej czesci bylem w kinie, i o ile z pierwszych 2 bylem zadowolony [jedynka swietna, w dwojce troche poplyneli, ale nemesisa na ekranie fajnie bylo zobaczyc], to jak wiadomo im dalej tym gorzej, jednak do dzisiaj pamietam jak poszedlem na retrybucje i... siedzielismy z ziomkiem sami w sali kinowej, az nam troche glupio bylo ze dla 2 osob musieli puszczac film xD

 

Na ten tez bankowo pojde, jak wszystkie to wszystkie :reggie:

Odnośnik do komentarza

Smok zoombie najlepszy. Co dalej, zoombie pająki? A nie, to już było.

 

Oficjalne stanowisko producenta : 

"CZEŚĆ, to ja -resident evil, wracają wszystkie super fajne postacie z serii czyli, WESKER, JILL WALENTINE, CHRIS REDFIELD i WIELE INNYCH. Pokażemy wam jak Milla rutowicz (odziana w sexy skóre byście mieli wzwód) biega po ścianach i strzela z AIMBOTA do wszystkiego żeby było ZA(pipi)IŚCIE I BYŁA BEKA Z CHRISa, który był na odsysaniu mięśni po RE5. Wszystkie potwory, które znaliście z serii są dla MILI RUTOWICZ NA STRZAŁA, bo jej pięści są z adamentium a WOLWERINE TO DAUN. 

Pamiętacie kochani fani jak zrobiliśmy pierwszą część cyklu z za(pipi)istym intrem 

 

Tym razem zatrudniliśmy kogoś bardziej (WEDLUG NASSSSSS) kompetentnego do zrobienia OST.

Były rozmowy by piosenkarka została również główną gwiazdą naszego filmu, ale nie zmieściła by się w nasz SEXY SKÓRZANY kostium. 

 

A teraz MEGATONA - pamiętacie słabe efekty specjalne w poprzednich odsłonach? Tym razem stanowisko grafika i Lead MANAGERa od pif pafów zajął miejsce autor tych obrazów :

 

842957b80caed601.jpg

 

TO MUSI SIĘ UDAĆ!

Pamiętajcie by kupować gadżety i pojść dwa razy do kina na nasze NOWE DZIEŁO byśmy mogli zrobić jeszcze LEPIEJ I WIECEJ następnym razem oraz by znów ktoś nie został przygnieciony Hammerem."

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...