Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując do mojego wcześniejszego posta wstępnie wybrałem coś takiego:

 

Lodówka: Beko BCN 130000
Zmywarka: Siemens SN636X03ME
Płyta indukcyjna: Whirlpool ACM816 BA
Piekarnik: Beko BIM25400XPS

 

Rozmawiałem ze specjalistą w Internecie i powiedział mi żeby w cenie do 2000zł brać lodówkę do zabudowy Beko z NeoFrostem, bo Samsung w tej cenie oferuje tylko NoFrost pierwszej generacji i nie opłaca się go brać, bo jedzenie będzie się wysuszać jeśli nie będzie zamknięte w szczelnych pojemnikach.  A co do płyt indukcyjnych to polecił mi ogólnie firmę Whirpool i wskazał ten 7-letni model, bo podobno ma dobrą renomę i jeśli chcę prostą płytę bez jakichś specjalnych funkcji to nie warto przepłacać, ale podał również jakiś nowszy ACM 918 BA. Odradził za to zakup Boscha, a szczególnie Samsunga. Generalnie na coś takiego bym się zapatrywał.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam lodówkę do zabudowy Electrolux (od 2 lat). I w sumie to sam nie wiem co lepszego dostałbym w wyższym budżecie. Chłodzi, nie zamarza szron, wymiary ma spore, a dałem coś koło 1300 zł. Może to kwestia trwałości i wyjdzie po latach.


Indukcję mam od Boscha i bez najmniejszych problemów w codziennym użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza

Ja od 1,5 miecha też mam Boscha za 1500 z jakimś tam nofrostem i jest rzeźnia, głośno chodzi, wyje, skwirczy, skowyczy jak stara kur.wa, momentami odlogsy jakby się lala woda z początku myślałem że sąsiad prysznic bierze - w sklepie twierdzą że do 3 miesięcy tak może być bo musi się ułożyć.

Odnośnik do komentarza

Ja w wynajmowanej kawalerce mialem to samo - po pierwszej nocy telefon do wlasciciela ze lodowka oszalala. Dopiero potem dowiedzialem sie, ze one tak maja i spanie w salonie polaczonym z kuchnia nie bylo latwe. Z innej beczki zastanawia mnie indukcja w tym mieszkaniu. Przy malej mocy pracuje strasznie cyklicznie. Gotowanie wyglada tak, ze woda bulgocze przez 3 sekundy, a potem zastyga na 5.... Strasznie irytujace i nie wiem czy to wina plyty czy po prostu te najtansze tak maja -,-

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Korzysta ktos z Was z klimatyzatora przenosnego? Ze wzgledu na psa kupilem w zeszle wakacje wiatrak, ale w tym sezonie myslalem o czyms wiecej. Mieszkam w malej kawalerce 20m2 niestety okna na poludnie powoduja, ze ranki/poludnia bywaja gorace. Wydajne sa takie zabawki? Mocno sie odbijaja na rachunku za prund?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, krupek napisał:

Jak wystawia rurę przez otwarte okno i klimatyzuje pomieszczenie przy otwartym oknie to średnio ekonomicznie to chyba wychodzi.

 

Woli siedzieć w klimatyzowanym chłodnym miejscu, ale mniej ekonomicznym niż upocona w duchocie i smrodzie. 

3 minuty temu, Kyo napisał:

Na dłuższą metę nie polecam (hałasuje). Po chwili dźwięk staje się bardzo irytujący. Rachunki to najmniejszy problem. Splita nic nie pobije. Sam planuję założyć ARTCOOL STYLIST od LG.

 

Ja mówię o czymś takim:

klimatyzatory-przeno-ne.jpg

 

nie hałasuje to w ogóle

Odnośnik do komentarza

No takie coś mam na chacie. Hałasuje bo sprężarkę masz w środku to też musi emitować dźwięk (hałas). Te przenośne są ok jeśli stoją w innym pokoju albo gdzieś dalej tak a propos.

Widziałem też takie coś tylko bez rury - wkładki z lodem i zwykły wentylator ale po 2h po zabawie.

Wcześniej w domu miałem splita (klima z jednostką wewnętrzną i zewnętrzną - w dodatku inwerter). Była bezgłośna - zwykły wentylator był od tego głośniejszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...