Skocz do zawartości

Blizzcon i rozmowy różne, różniaste.


Gość Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

niech mój ból dupy rozbrzmi/

hintami blizza mozna sobie pupe podetrzeć

Barb z diablo na środku: ciągniemy farse diablo immortal czy w końcu diablo 4?

 

Czego możemy się spodziewać?

World of warcraft

-Zapowiedź aktualizacji, kolejne raidy, fabularne trailery, koniec historii BoA

-Będzie pałowanie się nad ilością graczy, którzy wrócili do gry z okazji classica.

 

Overwatch

esport esport esport tvtvtvtv
nowe postacie z cinematicami

nowe mapki

jakieś eventy ingame

overwatch na switcha tak bardzo nikogo

ploty o "dwójce" lub kampanii dla jednego gracza do jedynki

 

Starcraft 2/remaster

ciszej nad tą trumną!

 

z drugiej strony typ na plakacie ma tablet z zergiem? czyzba gra mobilna, która miała być docelowo rts mmo w warcrafcie? szykują się autoszachy?

 

Hearthstone

Nowy dodatek (no bo tak zawsze jest co roku) z  jakimś eventem w grze

pałowanie się nad cyferkami

esport esport esport tvtvtvtv

w chinach ponoć hearthstone ma wsparcie modów, jak np TRYB TURNIEJOWY,  może dadzą to reszcie globu?

 

Heroes of the storm

CISZEJ NAD TĄ TRUMNĄ!

Nowe postacie/areny/eventy

próbowaliśmy co możemy, no ale nie wyszło

 

 

Diablo XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Diablo immortal, czyli przeżyjmy te wtope jeszcze raz,

Kolejne sezony do d3 które nikogo

Muszą pokazać chociaż (pipi)ane logo diablo4 czy innej pełnoprawnej odsłony, aczkolwiek konkrety dopiero za rok myślę.

 

Warcraft 3 reforged

Właściwie to coś się zyebało, miała być premiera do 31 sierpnia, teraz jest listopad i może sie uda do końca roku dać kampanie ludzi. dziękujemy za pie pie pieniążki z preorderów :)

 

Kwestia domysłów i zabawa wróżeniem z fusów

Co dalej z tą grą mobilną o której było głośno dwa lata temu? starcraft autoszachy?

Diablo 4 raczej w przyszłym roku konkrety, już w(pipi)iali ludzi 3 lata z rzędu, będą nowe konsole, więc pewnie nie chcą teraz o tym gadać, nadal nie wiadomo co tam ps5 i xbox scarlet ma pod blachą.

 

 

No i oczywiście moja pękająca dupa będzie widoczna na niebie.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Śledzisz może plotki nt. Shadowlands? Zapowiada się najbardziej klimatyczny ze wszystkich dodatków, więc po cichu liczę, że to jednak prawda, a blizzard nie uraczy nas dodatkiem poświęconym np. gnomom. :( 

zależy które przecieki, ten taki gruby ostatni. typa co wrzucił niby screen z shadowlandsów z cinematica wygląda bardzo legitnie. Historia wydaje się trochę naiwna, no ale sie zobaczy. Raczej nie licze na trailer na tym blizzconie nowego dodatku, imo za szybkie trochę, jeszcze oficjalnie nie wiadomo nic o finale BoA, a co dopiero nowy dodatek z premierą w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że bardzo szybko ukrócą ten dodatek. Szamocą się z tym azerite armor, progresja nie daje satysfakcji, a stat squish nic w sumie nie dał poza kosmetyką.

 

IMO tu jest cały system do przebudowy, ale Activision na to nie pozwoli, bo lootboxowy system grafomania wciąż ma na haczyku te (szacunkowo) 5mln graczy płacących regularnie abonament.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co by musieli zapowiedzieć, żeby wstrząsnąć światem. Chyba WoW na Switcha albo iPada. Co, oczywiście, nie nastąpi. W sumie to nic od nich nie chcę :) W Diablo 3 gra mi się świetnie, Overwatch na Switcha chyba D1. Starcrafta na konsole ani iPada i tak nie wydadzą. Starcraft 3 ani Warcraft 4 nie ma szans. Tak naprawdę to nie wiem po co ten Blizzcon. O, już wiem, Hearthstone dadzą na Switcha. Yuck!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Diablo%204%20reklama.jpg

 

ostatni wyciek, w gazetce niemieckiej pojawiła się oferta artbooka z między innymi artami DIABLO 4, więc można potwierdzić to jako pewniak tegorocznego blizzconu, pojawiają się jeszcze ploty o remasterze diablo 2, oraz overwatch 2. Pożyjemy zobaczymy.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

fabularnie w d3 pod koniec(uwaga spoiler z końca gry)

 

stajemy się wszystkimi złymi

więc ten wątek byłby logiczny do kontynuacji, jest jeszcze ten motyw uwięzionego anioła u lilith (co wyglądało jak zapowiedź jakiegoś dodatku) no, ale PANOWIE UMÓWMY SIĘ fabuła w diablo xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...