Skocz do zawartości

Blizzcon i rozmowy różne, różniaste.


Gość Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

aby sie dobrze pykało, nic więcej nie chce, mogą być kolejne wyjęty z pupy motywy jak nefalemowie i inne midichloriany, super diabły i mega anioły walczące na cybertronie o matryce beta, niech dadzą fajne levelowanie, powrót do drzewek skilli (nawet z motywem runów z d3 by to urozmaicić) jakiś endgame przyjmny, by móc potem w dodatkach czy aktualizacjach rozwinąc i będe szczęśliwy.

 D3 zamknięte w tych szczelinach jest mało atrakcyjne dla mnie, o ile rozumiem wyścig czasowy, to rng w postaci odpowiedniego biomu i odpowiednim rozłożeniem paczek elit zabija we mnie chęć maksowania. Swoje już przegrałem w diablo 3 i diablo 2, czekam na coś nowego.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Orzeszek napisał:

ja bym chciał powrót domu aukcyjnego na prawdziwy hajsik xd oj sprzedało się te rękawiczki dla mnicha raz za 300 euro

 

jak pamiętam to gap był na 250eu na AH, chyba że sprzedałeś poza AH na streamie.

Pamiętam rekord perf echo fury która poszła na ebay + stream za 16k euro u typa z niemiec

to były czasy jak kupowało się unidy i kręciło jak w kasynie " a może coś wpadnie" :D

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

wrzuciłem screena na forum blizzarda z legendą i typ na pw sie odezwał, że daje 325 euro, umówiliśmy się na gierkę dałem mu itemek, ten przelał panem paypalem <3 nic innego nie udało mi się sprzedać nawet przez AH za $$$.

 

najbardziej poeabana akcja pamiętam była z tym 2h buławo młotkiem SKORN, nadawała się do każdego buildu dla każdej postaci, na ah schodziło z każdymi statami. Jeszcze jak był popsuty balans i nie dało się wejść wyżej niż akt 1 na piekle i latało się po wp i szybko otwierało skrzynki i beczki bo był popsuty drop.

Odnośnik do komentarza

Tak sobie rozkminiłem, oczywiście to moje suche pierdy, nie potwierdzone niczym, ale... tak patrzeć na to co sie dzieje z wowem fabularnie, to dobry moment na wprowadzenie warcrafta 4 w jakiejs formie, lorowo po boa teoretycznie jest pokój między frakcjami, wrocilismy praktycznie do stanu podobnego do wowa classic, hordą znowu rządzi thrall, mamy jaine, blondasa anduina, tyrande super sayan, sylvane która opuszcza opuszczonych (he he) o legionie nie trzeba wspominac, o old godach nie trzeba wspominac, lichking tez aktualnie siedzi i pierdzi w stołek, imo jest potencjał na nową historię/ gre i dało by to czas na wprowadzenie zmian w wowie lub wow-a 2.0 wiecie, rework świata inny silnik itd.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Cytat

Diablo 4 is actually going to look dark, gritty and gross - no more rainbow shiny bullshit this time! Loactions are toned down, infrequently laid with corpses, wasteland, greyish deserts, clut caves surrounded by flesh, rotten crypts, marshes and bogs, plagued cities you name it. They are also seemingly much bigger, maybe even open? Characters now are able to ride horses (possibly other mounts), also there's contextual interaction with environment ? - climbing a wall Lost Ark style. Blood splatters look more like blood and not splashed jam too.

Cytat

So far i can confirm 3 classes: mage (uses fire, ice and lightning so far), barbarian (swords, clubs, axes, kicks etc), and druid (lightning, wind, and transforming into beasts - so far bear and werewolf!).

Possibly there will be PvP from the start?. 4 player coop is there for sure.

Cytat

All this game seems to be is a W I N K to the Diablo 2 fans, Lilith being the new diablo (she's covered in blood veil kinda), characters being shown sitting at a campfire as character selection, nitty gritty dark style that 2 was praised for, some skills also seem to be just taken from it and put in here (like sorceress' charged bolt). I'm interested and hope they don't fuck this up. The company is bad, but the game might not be this time.

2 points with "?" are just because it's not clear to me tbh... let's see what they say at the conference

no date yet too.. sorry.. If any questions I will answer later

 

Odnośnik do komentarza

Te przecieki wydaje się jakby były wypuszczane aby zapomnieć o ostatnich problemach Blizzarda :D no ale zapowiedzi na plus , Overwatch 2 z singlem do tego Diablo 4 plus super jakby od razu zapowiedzieli premiere Diablo 2 LOD remaster no i na deser WoW:Shadowlands .

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Orzeszek napisał:

Tak, tak tak, od pol roku sa przecieki, kazdy co innego pisze, jutro juz bedzie wszystko wiadomo. Mnie troche jarają szadołlandsy z bolvarem jak sie sprawdzi :fsg:

world-of-warcraft-shadowlands-expansion-

to wygląda za dobrze na fejka.

 

Przecież to wisiało na oficjalnym serwerze Blizzarda, więc potwierdzone. :) W ogóle bardzo mnie tematyka cieszy, bo WoTLK to drugi ulubiony dodatek. Legion który z ostatnich był najlepszym inspirował się mocno TBC, ten może powtórzy sukces Legionu inspirując się Wrathem właśnie. Tak czy inaczej hype zadziałał na tyle, że przed długim weekendem wjeżdża abo i biję wszystkie alty do 120. :banderas: 

Odnośnik do komentarza

Jest mozliwe, ale to juz bedzie dramat tej firmy jak diablo 4 okaże sie czymś co nie pyknie/ nie spodoba sie ludziom

 

w wowie stara strategia, co drugi dodatek dobry, źle sie dzieje? Zbij szybkę i wyjmij ilidana/ lichkinga xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...