Skocz do zawartości

Blizzcon i rozmowy różne, różniaste.


Gość Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

Największy fuckup to może być jakaś akcja z obroną hongkongu i przerwanie imprezy przez służby bezpieczenstwa, ciekawe czy ochrona bedzie zabierac parasolki xd wiadomo już, ze nie bedzie pytan z publiki tylko czytanie pytan z kartek xddddd witamy w korpo swiecie 2019roku

Odnośnik do komentarza

Rok temu koleś jednym pytaniem zabił im cały event, więc nie dziwne, że nie będzie pytań od publiczności. Swego czasu byłem psycho-fanem D2 i jak zapowiedzieli D3 to benis wyszedł mi ze spodni, a jak się skończyło wszyscy wiedzą. Diablo: Immortal zrobił im więcej smrodu niż gdyby milczeli, więc jeśli faktycznie chcą zapowiedzieć D4 to musi być prawdziwa bomba. Podejrzewam, że popatrzyli jak GGG zrobiło Path of Exile i w tych czasach MOŻE wypuszczą D4 jako darmoszkę z dużym naciskiem na mikro-transakcje i DLC (GaaS). Z Hearthstonem im się udało, PoE wciąż na siebie zarabia, więc jest szansa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
31 minut temu, Homelander napisał:

Niedługo nkwy Blizzone. Moje przewidywania: zapowiedzi Starcraft 3 i Warcraft 4 klasyczne RTSy. World of Warcraft i obydwa Starcrafty na Xboxa. Diablo 4 potwierdzone bez żadnych mikrotransakcji. Hearthstone na Switcha. Plus ze dwie niespodzianki. A teraz idę spać

Poza Hearthstonem na Switcha nie widzę tu nic co mogła by napisać trzeźwa osoba 

Odnośnik do komentarza
40 minutes ago, UberAdi said:

Poza Hearthstonem na Switcha nie widzę tu nic co mogła by napisać trzeźwa osoba 

 

Tak piszac serio to bardziej realna jest zapowiedź WoWa na Xboxa (po przejęciu ewentualnym AB) niż HS na Switcha. Oczywiście tylko mi się tak wydaje, bo oczywiste jest, że jedyne co zrobia to będa promować Diablo 4, dodatek do WoWa i nowe sezony w mobilnym Diablo. Nie zapowiedza nic

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...