Skocz do zawartości

Blizzcon i rozmowy różne, różniaste.


Gość Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, smoo napisał:

trailer tego diablogoovna mial juz ponad 200tys downvotow na youtube, to te cwoki z bli$$arda zrobili reupload, lacznie chyba juz 2 razy., nie mowiac o usuwaniu komentarzy

jak ta firma mogla upasc tak nisko, niewiarygodne



1541255870366.jpg

broń boże żeby ktoś coś złego o blizzardzie powiedział, przecież podczas ceremonii tyle razy wspominali że dali sporo pieniążków dla biednych gejów i lesbijek!

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.11.2018 o 09:41, blantman napisał:

Kurde wszyscy o tym diablo nikogo na komórki i przegapiłem wczoraj news o remasterze warcraft 3. Kiedyś w multi w3 spędziłem więcej czasu niż przy starcraft 1 i 2. Kupuje day one. Kto nigdy nie grał w warcrafta 3 nich nadrabia przy remasterze zasny singiel i genialne multi

 

W dniu 3.11.2018 o 09:48, Starh napisał:

Mam tak samo - gra dzieciństwa.

 

kurde ja jakos nigdy nie moglem przekonac sie do Warcraft 3 chyba zmiana stylu mi nie siadla, na zawsze Warcraft 2 w serduszku <3 szkoda ze nie idzie nigdzie w to teraz zagrac. 

 

tak, czy inaczej zrobie kolejne podejscie do Warcraft 3 bo chce mi sie jakiejs strategii.  chyba ze kupie sobie starcraft remastered lub starcraft 2? 

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Bansai napisał:

Ponoc w remasterze W3 maja byc jakies zmiany fabularne zeby lepiej sie kleilo z MMO, troche przypal.

 

32 minuty temu, smoo napisał:

No ale moze pokusza sie o wydanie jakiegos nowego dodatku do W3 zeby go bardziej polaczyc z wowem.



lore wowa jest obecnie tak choowy że masakra, nie wiem po co mają coś zmieniać/dodawać skoro nonstop robią jakieś retcony itd

jak chcą se dodać nowe story to niech kurfy robią czwórkę. no chyba że blizzard ma plan wkoorvić community tak bardzo jak się da

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
34 minuty temu, Homer S napisał:

 



lore wowa jest obecnie tak choowy że masakra, nie wiem po co mają coś zmieniać/dodawać skoro nonstop robią jakieś retcony itd

jak chcą se dodać nowe story to niech kurfy robią czwórkę. no chyba że blizzard ma plan wkoorvić community tak bardzo jak się da

Sprostowanie, z tego co mówiono na panelu to bedą zmiany „kosmetyczne” jak wygląd miasta stratholme, w og w3 był to po prostu kwadrat i zaczynaliśmy w lewym górnym rogu, w wowie miasto jest prostokątem z wejściem od prawego dolnego rogu i po prostu miasto będzie miało elementy z instancji jak słynna bramę, lorowo się nie zmieni nic, będziemy się ścigać z malganisem w ubijaniu wieśniaków. Z tego co mi wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Sam bym chętnie przytulił Warcrafta 4 ale Blizzard jest ostatnio strasznie łasy na kasę (albo właściciele). Wiadomo Warcraft 4 zarobiłby na siebie bez problemów jednak oni obecnie celują w dłuższe cykle życia swoich produktów. Dlatego byłbym zaskoczony gdyby zrobili RTSa które nie są ostatnio popularnym gatunkiem i wątpię żeby to się zmieniło. A dwa RTS nigdy nie będzie na konsoli zbytnio popularny więc dla nich to też jest spory minus. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Raptor napisał:

Ban za AH - czyli za abuse  (i exploitowanie)...

Ban za bugi z mobami - czyli exploitowanie bledu w grze...

 

Blizzard od nastu lat za takie rzeczy banuje.... sorry, I don't buy it :D

 

Sorry, ale jak dostajesz czasowego bana za exploit na skrzyniach (lepszy loot), wchodzisz na twitcha i widzisz jak jakis popularny streamer robi to samo 24/7, to cie kurwica bierze. Albo za farme postaci na jednym z bossow (w jedna noc max lvl na wszystkich postaciach). Przeciez w D2 tez ludzie latali po Mephisto dla lepszego lootu. Irytuje mnie ich wybiorczosc.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Orzeszek

Ben brode po odejściu z blizzarda, założył studio i robi gierkę w uniwersum marvela, prawdopodobnie mobilke, zainwestowali w nich 30 milionów dolcow Chińczycy co robią z kolei diablo immoratal dla blizzarda.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Orzeszek

Wygląda jak wysryw jakiegoś frustrata.

 

Blizzcon to zweryfikuje, aczkolwiek ostatnio byl typ na reddicie i rozpisał się dokladnie nad fabułą i kontentem na 3 dodatki do przodu w wowie, No i to sie wyklucza z tym co pisze ten typ. Juz to ze w blizzardzie jest chuyowa atmosfera to żadna nowość, nie napisał nic czego bym nie wiedział, zebranie plot i tyle. Starcraft jest martwy, o wooow chyba od czasu ostatniego dodatku nikogo, z hearthstone poplynął gra nadal bije rekordy i przewozi ciężarówki hajsu, wow tez sie nie klei, jakos o worcrafcie 3 nie wspomniał. No imo shitpost, ale zobaczy sie za te kilka miesiecy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...