Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Netflix podał listę premier na sierpień i jak czekałem na 18 sierpnia bo wtedy wyjdzie Defensers tak czekam jeszcze bardziej, bo tego dnia wrzucą też wszystkie sezony Różowych Lat 70 :D

 

Heh, Rudiok mnie ubiegł..

To dodam tylko, że 20 wpadnie Gdzie jest Dory od Pixara

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

Po pierwszych sezonach Ala Bundyego i Charliego Sheena to był mój ulubiony sitcom. Nie pamiętam na którym to leciało tv ale zawsze było przełączane jak widziałem że leci odcinek. :banderas:

 

I jeszcze sobie nadrobiłem trzeci sezon Peaky Blinders. O jezu, jakie to jest dobre. :obama: Mam podjarke że w kolejnym sezonie Hardy będzie miał znowu dużą role do odegrania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawet niezgorszy ten nowy sezon House of Cards, zdecydowanie lepszy od poprzedniego i trzeciego, ale to nadal o wiele niższy poziom od 1 i 2.

 

Ile jeszcze mają zamiar ciągnąć tego tasiemca?

Pewnie do momentu w którym przestaniesz go oglądać.\

 

Co do różowych, to niestety z pół roku temu robiłem riłocza w jakiejś podłej jakości i raczej mi wystarczy na kilka lat. Trzy pierwsze sezony bardzo spoko, później równia pochyła z pojedynczymi wyskokami. 

Odnośnik do komentarza

Blokuje - tzn. załącza Ci się wersja przypisana do danego regionu. Ale wystarczy skorzystać np. ze SmartDNS, ustawić na Polskę i hula. :)

o, spoko, nie slyszalem o tym. Obadam- podziekowal.

 

Netflix ma geolokalizacje, na pewno rzeczy zrobione przez Netflixa będą posiadać pl napisy ale większość seriali będzie bez pl i nie ma tego samego kontentu co w Polsce.

ale mowisz o koncie zalozonym w innym kraju czy polskim koncie uzywanym za granica?

 

 

Ktos wie, czy da sie z polskiego konta Netflix za granica tez korzystac, czy blokuje niepolskie adresy IP?

 

To działa dość dziwnie. Ja nie mogę używać Netflixa na koncie UK mojego brata, ale on może używać w UK mojego i ma dostępny cały polski Netflix jakby był u nas w kraju.

 

no, to faktycznie troche dziwne- inne zasady dla innych krajow (hmm, a w sumie moze to jednak nic dziwnego...). Np. na Spotify nie da rady zalozyc polskiego konta z zagranicznego IP (rowniez przekierowuje na strone kraju, w ktorym sie przebywa), ale juz polskie konto zalozone za posrednictwem polskiego IP dziala za granica bez problemu. Pytanie, czy z Netflixem jest tak samo, czy tez po zalozeniu konta w PL potem za granica jednak je blokuje? Sadzac po historii z Twoim bratem powinno mimo wszystko dac rade.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Netflix ma geolokalizacje, na pewno rzeczy zrobione przez Netflixa będą posiadać pl napisy ale większość seriali będzie bez pl i nie ma tego samego kontentu co w Polsce.

ale mowisz o koncie zalozonym w innym kraju czy polskim koncie uzywanym za granica?

 

 

 

 

 

 

 

Nie ma czegoś takiego jak polskie konto czy nie ważne to jest gdzie założyłeś. Po prostu tworzysz konto na Netflixie i tam gdzie jesteś to oglądasz seriale/filmy z danej lokalizacji, ja np mieszkam we Francji i mam rzeczy francuskie (origins Netflix praktycznie wszystko w PL) a z mojego konta jeszcze użytkują rodzice w Polsce i mają polski kontent.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...