Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Master of None świetny, drugi sezon piękny pierwszy odcinek z follow upem do klasyki w postaci Złodziei Rowerów z 1940. Szkoda, ze Aziz zapowiedzial, ze nie prędko powstanie trzecia seria.

 

Z podobnych do obiadu lekkich serialow warto zobaczyć Love oraz you me her (ten najsłabszy z tej trojki ale podejmuje ciekawy wątek poliamori)

 

Narcos jeszcze kurcze jak. Iron Fist gow.no tragiczne obesrane.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie film "Nago" (Naked). Bardzo lekki, przyjemny, czasami zabawny, a i nieco przesłodzony moim zdaniem. Niemniej nie żałuję. Ot, gość na kacu budzi się nago w windzie na godzinę przed swoim ślubem. A co gorsza, ta godzina jest zapętlona niczym w "Dniu świstaka". Innymi słowy, po owej godzinie bohater ląduje w tej samej windzie i tak samo bez ubioru. A potem następuje seria kuriozalnych wydarzeń w różnej konfiguracji. Jak wyplątać się z takiej pętli? No nie będzie łatwo :) A przy każdej próbie wiadomo co raz więcej. I choć intryga mało ambitna, to chce się dotrwać do końca. Polecam jak ktoś szuka po prostu odprężającego seansu i nie drażni go to, że film jest mocno lewacki pod kątem doboru ról i aktorów ;)

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie film "Nago" (Naked). Bardzo lekki, przyjemny, czasami zabawny, a i nieco przesłodzony moim zdaniem. Niemniej nie żałuję. Ot, gość na kacu budzi się nago w windzie na godzinę przed swoim ślubem. A co gorsza, ta godzina jest zapętlona niczym w "Dniu świstaka". Innymi słowy, po owej godzinie bohater ląduje w tej samej windzie i tak samo bez ubioru. A potem następuje seria kuriozalnych wydarzeń w różnej konfiguracji. Jak wyplątać się z takiej pętli? No nie będzie łatwo :) A przy każdej próbie wiadomo co raz więcej. I choć intryga mało ambitna, to chce się dotrwać do końca. Polecam jak ktoś szuka po prostu odprężającego seansu i nie drażni go to, że film jest mocno lewacki pod kątem doboru ról i aktorów ;)

 

lol myślałem, że chodzi o film Mikea Leigh z 1993. I myśle co ja ku.rwa czytam XDD

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

oglądam chewing gum xd nie spodziewałem się aż tak dobitnego humoru, ale serial miły dla oka (te kolory <3) no i kiblowy humor zawsze na propsie u mnie

jakie ta laska ma usta XD jay z i mick jagger zawstydzeni

chewing-gum-1.jpg?quality=90&strip=all&w

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Opublikowana przez „Variety” lista najczęściej oglądanych seriali przez pierwsze 30 dni od premiery:

 

1. „Daredevil” (sezon 2.)

2. „Trzynaście powodów”

3. „Iron Fist”

4. „Luke Cage”

5. „Jessica Jones”

6. „House of Cards” (sezon 5.)

7. „Stranger Things”

8. „Unbreakable Kimmy Schimdt”

9. „Master of None” (sezon 2.)

10. „Pełniejsza chata” (sezon 2.)

11. „Orange is the New Black (sezon 5.)

Odnośnik do komentarza

Death Note? Raczej Romantic Note do ktorego licenji nie potrzebowali tylko troche pozmieniac.

Klimatu DN zadnego nie bylo, akcja skakala z jednej na druga zbyt szybko by pozniej...

L jako Niger z Tokio to tez juz przesadzone na maks.

Nie polecam nawet jako ciekawostke, lepiej ogladnac najnowszy serial 13 odcinkowy ktory jest zaskakujaco dobry i ma swoje zaskakujace momenty, w Japonii ten serial byl hitem. I z braku laku jeszcze raz 3 kinowki.

Odnośnik do komentarza

 

L jako Niger z Tokio to tez juz przesadzone na maks.

No bo tam w ogóle nie ma czarnych co nie? XD

 

 

Spytany o etniczność L Tsugami Ōba odpowiedział: "Myślę o nim jako o w ćwierci Japończyku, w jednej czwartej Angliku, w ćwierci Rosjaninie i w jednej czwartej Francuzie lub Włochu".

 

Ziomek nazywa się Lawliet i był chowany w Anglii, także on nie jest japończykiem nawet :P

Edytowane przez Copper
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...