Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Skonczylem Chlopakow z Barakow i nie mialem czego ogladac to wlaczylem Castlevanie. Nawet sie to ogladac da, muzyka bardzo fajna, za to animacja jak ludki nogami ruszaja to niezla padaka. Wyglada to jakby mieli drewniane kolki zamiast konczyn. Moglo byc lepiej w tym temacie. Na plus brutalnosc i klimat, ostatnia walka tez niezle wygladala. Za to

kobieta Mowca jest bardzo ujowa i mi nie przypasila

. Tylko 4odcinki to zenada a kolejne dopiero w 2018? Lol. Moze bede ogladal, ale szalu to nie zrobilo.

Odnośnik do komentarza

Ozark od netflixa obejrzalem wczoraj pierwszy odcinek i daje rade, pranie pieniedzy wspolczesnie dla meksykanskich karteli. Nie bedzie raczej tak dobry jak Narcos, bo tam wygladalo to jak czysta brudna prawda, a tu troche takie pokolorowane.

ale zobaczymy dalej, na razie ok!

Odnośnik do komentarza

Jestem po dwóch odcinkach i jest dobrze. Na pewno nie jest to serial "faktu", wiadomo że jest "atrakcyjnie dla widza", ale ogląda się bez grymasów i jest coś co powoduje, że chce się oglądać dalej. Wczoraj miałem w planach obejrzeć pierwszy, celem sprawdzenia, a poleciałem z drugim do drugiej w nocy. Klimat jest, aktorstwo na poziomie, no i bohaterowie póki co nie irytują - mam na myśli żonę i dzieciaki. Dziś lecimy dalej.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to aktualnie najlepszy serial Netflixa w tym roku i najlepsza ich premiera z nowym serialem. Wczoraj zacząłem oglądać i poleciałem 5 odcinków. Nie zdarzyło mi sie to bardzo długo.

 

To nie jest historia jak w Narcos która fabularyzowana, opierała sie na prawdziwej historii. To przygoda raczej jak w Breaking Bad.

 

Bardzo lubię Jasona Batemana i swietnie sprawdza sie w poważnej roli. Nawet reżyseruje pierwsze dwa i dwa ostatnie odcinki.

 

Mój jedyny zarzut jak na razie jeżeli chodzi o autentyczność przedstawienia postaci to Del który z wyglądu i sposobu mówienia nie pasuje mi na meksykańskiego lidera Kartelu. To musiałby hyc ktoś kto wyglada jak Don Eladio z BB, albo chociaż ludzie Salamanci w Nowym Meksyku.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Ozark po trzech odcinkach daje radę. Batemana cięzko mi w takiej formie się ogląda bo głownie pamietam go z Arrested Development, ale klimat mid westu i rednecków daje radę.

Tylko znów wybrali tragiczną głowną żeńską role (a może bardzo dobrą skoro mnie tak wkur,wia?) dokladnie jak w Breaking Bad. Polecam w sumie bo to jeden z lepszych seriali od Netflixa.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

oglądam bojacka horsemana konkretnie 11 odcinek 3 raz i zbieram mózg ze ściany chyba najlepiej zrealizowany trip narkotykowy w dziejach kinematografii

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

 

Kończę Grace & Frankie. Na razie najlepsze, co wypuścił Netflix.

Like, srsly? Ja odpadłem w połowie pierwszego sezonu. Takie śmieszki dla ludzi po 40.

 

 

Kończę Grace & Frankie. Na razie najlepsze, co wypuścił Netflix.

podpisuje się wspaniały serial.

 

 

Wszystko się zgadza.

Odnośnik do komentarza

A może humor nie dla każdego? Mi i żonie (31 lat i 28 lat) bardzo humor się spodobał. Sam pomysł na serial. Każdy sezon jest fajny a to co w ostatnim się dzieje to już mistrzostwo.

 

Mi się nie podoba większośc marvelowskich seriali czy rick and morty. Za to takie seriale jak mad men, shield, narcos, breaking bad, house of cards (poza ostatnim sezonem) albo grace & frankie oglądaliśmy jak tylko była wolna chwila. Są osoby na forum które nie lubią mad mena a pewnie oglądają iron fisty za pierwszym posiedzeniem. Gusta i guściki.

 

Ozark jak na razie bardzo fajny jestem po 2 odcinkach.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...