Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki

Featured Replies

Opublikowano

Ja kupuje w mennicy i w aparacie, w tym drugim trochę taniej. Np. wczoraj wziąłem uncje złota to wyszło 136 zł taniej niż w mennicy.

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 7,2 tys.
  • Wyświetleń 637,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Nie chcę się porównywać, ale jak już mamy wchodzi w szczegóły to zestawimy tu dom vs nieduże mieszkanie (coś podobnego obecnie wynajmuje jako dochód pasywny)  i Forda Fiestę z Audi Q8. Myślę, ze to je

  • haha na gotowe idzie, do dziewczyny. brawo, zrobiłeś świetny Research szukając wybranki.

  • Jeśli mowa o stopach to ja bym na twoim miejscu masował je dziewczynie codziennie po wręczeniu kwiatów, bo jak coś jej się odwidzi to zostaniesz na pokoju z ukraińcami.

Opublikowano

No i nastał ten smutny dzien, gdy oprocentowanie na IKO w Toyocie zjechało wraz z wiborem 3M poniżej 5% (4,74% na kolejne 3 miesiace). (

Znów lepiej pod względem oprocentowania wypada teraz Velo, ale promocyjne 5,2% jest obwarowane jakas tam minimalna liczba wykonanych transakcji, wiec jak dla mnie to spory minus, bo korzystam z tych kont oszczędnościowych bardziej jak z lokat.

W mBanku jeszcze mi wleciała promka na 4% na 3 miesiące, no ale to wciąż poniżej Toyoty, wiec skarbonka pozostanie chyba nieruszona pomimo obniżki.

Trafiliście moze na jakies inne sensowne oferty ostatnio?

Opublikowano
1 godzinę temu, LeifErikson napisał(a):

korzystam z tych kont oszczędnościowych bardziej jak z lokat.

Jeżeli może być lokata, to ciągle i niezmiennie polecam VW bank

Lokata Plus krótkoterminowa na okres nawet do 360 dni - Volkswagen Bank

Opcja na 6%, długość do wyboru w momencie zakładania lokaty od 90 do 179 dni. Dodatkowo w razie zerwania lokaty przed czasem otrzymujemy 50% wypracowanych odsetek!

Nie ma limitów, nie ma promocji dla nowego klienta, skończy się jedna zakładasz kolejną, na tych samych warunkach. Żadnych dodatkowych kont, kart, płatności, żadnych nachalnych reklam i telefonów, wygodna i prosta apka.

Właśnie mija rok jak korzystam z tych lokat, przez cały ten czas do końca wakacji miałem oprocentowanie 6,5%, dopiero od września obniżyli na 6%. Bez żadnego żonglowania środkami i innych dziwnych ruchów.

Nic wygodniejszego nie ma chyba na rynku. Możesz założyć kilka lokat na różne terminy, żeby ewentualnie skorzystać z gotówki z jak najmniejszymi stratami w zyskach.

Edytowane przez Artur_K

Opublikowano

Dzieki, wyglada to kusząco, przyjrze sie temu dokładniej.

Tylko pamietam ze juz kiedyś sie odbiłem od nich, bo oni chyba nie sa pod polskim BFG o ile dobrze kojarzę. Niby ryzyko ze cos sie stanie i bedzie klopotjest minimalne, ale gdzies by mi to siedzialo w glowie zapewne... D

Opublikowano
1 godzinę temu, LeifErikson napisał(a):

bo oni chyba nie sa pod polskim BFG

To fakt, podlegają niemieckiemu funduszowi.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.