Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, ornit napisał:

Czy nie wydaje wam się dziwne, że Arturowi nie chce się ruchać (jestem na razie w III rozdziale i jeszcze nie zaliczyłem)? Żyje w stresie, wokół niego kręcą się leśne baby, które zawodowo dają dupska a on nawet nie czochra kreta bo śpi pod wpół-otwartym namiotem. Nie znam się na historii. Może faktycznie kołboje w  tamtych czasach nie myśleli o dupach. Może Artur jest impotentem.

Haha :D

 

Dziwne, że w dzisiejszych czasach w grze z otwartym światem nie ma tej opcji. Szczególnie w grze Rockstara :D 

 

Jedyne co można zrobić to w trakcie kąpieli pogadać z laską, która nas myje.

 

1 minutę temu, easye napisał:

W jaki sposób moge wsadzic cieple ubranie w juki, żeby w razie czego mieć coś jak się zrobi zimno?

Jak przeglądasz outfity to pod R3 masz opcję zapisania go na konia.

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, easye napisał:

W jaki sposób moge wsadzic cieple ubranie w juki, żeby w razie czego mieć coś jak się zrobi zimno?

 

W obozie jest kufer, tam masz sekcje i pod kwadrat zapisujesz na konia 4 ubiory, z resztą wszystko będzie dokładnie pokazane. W mieście tez możesz (sklep wielobranżowy), w garderobie przypisać ubiory.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, ornit napisał:

Czy nie wydaje wam się dziwne, że Arturowi nie chce się ruchać (jestem na razie w III rozdziale i jeszcze nie zaliczyłem)? Żyje w stresie, wokół niego kręcą się leśne baby, które zawodowo dają dupska a on nawet nie czochra kreta bo śpi pod wpół-otwartym namiotem. Nie znam się na historii. Może faktycznie kołboje w  tamtych czasach nie myśleli o dupach. Może Artur jest impotentem.

10 minut temu, Voytec napisał:

Haha :D

 

Dziwne, że w dzisiejszych czasach w grze z otwartym światem nie ma tej opcji. Szczególnie w grze Rockstara :D 

 

Jedyne co można zrobić to w trakcie kąpieli pogadać z laską, która nas myje.

 

Nieprawda... masz też niezwykle bogate możliwości interakcji z paniami lekkich obyczajów w saloonie - możesz wybrać "Reject" albo "Decline" :reggie: Thank you, Rockstar...

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Dandelion napisał:

Czy komuś jeszcze nie działa poczta? Chciałem wysłać karty do kolekcjonera, ale nie mogę wejść w interakcje, mogę tylko spłacić grzywnę, albo kupić bilet na pociąg, wysyłkę listów mam na szaro. Nie mam bounty w żadnym ze stanów, sprzedałem te karty które mi się powtarzały i dalej nic

Pełny set masz? Jak nie to nie wyślesz.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, easye napisał:

Dzięki - to ostatnie pytanie, polowalem ostatnio i czesto zamiast skory idealnej mam w dobrym stanie, chociaz zabijam 1 strzalow w glowe. W jaki sposob mam polowac, by skora jelenia byla w idealnym stanie?


Wiele razy było tłumaczone wcześniej - czytaj kompendium. Zwierzę za życia musi mieć 3 gwiazdki, odpowiedni kaliber i czysty strzał.

Wie ktoś, gdzie można dorwać czarny długi płaszcz? Albo taką czarną, skórzaną kurtałkę z frędzelkami? Bo w kilku filmikach na YT widziałem, a u mnie żaden sklep czy krawiec tego nie oferuje.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Wredny napisał:


Wiele razy było tłumaczone wcześniej - czytaj kompendium. Zwierzę za życia musi mieć 3 gwiazdki, odpowiedni kaliber i czysty strzał.

Wie ktoś, gdzie można dorwać czarny długi płaszcz? Albo taką czarną, skórzaną kurtałkę z frędzelkami? Bo w kilku filmikach na YT widziałem, a u mnie żaden sklep czy krawiec tego nie oferuje.

Spróbuj u trappera, on ma do sprzedania pełne outfity i tam są z długimi płaszczami i ta kurtka z frędzlami tez jest jak dobrze pamiętam. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...