Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, c0ŕ napisał:

I jak blant, grałeś mega honorowo czy jakoś wygrindowałeś honor? Mam 3 rozdział i honor lekko poniżej środka, a czytałem że w 4 rozdziale trzeba mieć 3/4 paska chyba do jednej misji ;/

Tak jak kolega napisał. Idziesz do miasta np saint denis i do każdego "hejze" "dzień doberek" "uszanowanko". Gra jest tak REALISTYCZNA że nawet jak za(pipi)ałeś całe rodziny to mówiąc cześć i czołem do ludzi reperujesz sobie honor.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, blantman napisał:

Honor missions to takie gdzie musisz mieć wyższy honor w późniejszym etapie gry. Nie wiem które należą do tych misji na 100 % niektóre misje pani adler, misje dla niemca i misje z pewną panią z przeszłości artura. Jakie jeszcze nie wiem ale strzelam że te pozytywne. Może pewien zakonnik i siostra zakonna w saint denis? Może dla tubylcow. Na pewno znajdziesz w necie jakieś poradniki.  Wiem za to że pewne misje się nie uruchamiają jak jesteś kutaskiem w grze. Wynika to z dialogów podczas tych misji:D

Pytanie, czy robiles rowniez te niehonorowe od J.Marstona? Czy ma to jakies znaczenie, oprocz tego ze obnizaja poziom samego honoru?

 

 

2 minuty temu, blantman napisał:

Tak jak kolega napisał. Idziesz do miasta np saint denis i do każdego "hejze" "dzień doberek" "uszanowanko". Gra jest tak REALISTYCZNA że nawet jak za(pipi)ałeś całe rodziny to mówiąc cześć i czołem do ludzi reperujesz sobie honor.

Kazdy z nas w sumie ma dwie twarze, heh.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

KyEljQ5_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

Dobra, zaczynam 3 rozdzial. Misji nie dotykam, tera legendarne zwierzaczki i rybki i jezdzenie i kapiele i szukanie skarbow i jak mam odejsc od konsoli sie pytam hurwa. 

 

Btw. Mam zakaz uzywania broni w Rhodes. Zostawialem sobie piwnice wiadomix ktora na potem a tera sie boje ze przepadlo. Bedzie git i bede mogl potem roz(pipi)ac mu leb czy smuteczek?

Odnośnik do komentarza

Będziesz mógl podobno, ale łba mu nie rozwalaj, wysłuchaj go do końca...

No z tym 2. chapterem mam tak samo, ale zaraz się z niego ruszę, już dość czasu w nim poszło :)

A odnośnie tej mapy z wodospadem to beka, bo u mnie jakiś dziadek lustrował okolice lornetką, wkurzając się, że jakiś Chińczyk go chyba w ch#ja zrobił, więc podszedłem, zagadałem, ale spanikował, mówił że nic nie ma, że ta kartka to nic takiego i chciał spyerdalać... Gram honorowo, ale myślę sobie, że taka okazja może się szybko nie powtórzyć, więc szybka kulka w głowę, obszukałem zwłoki, zabrałem mapę, po czym stanąłem w miejscu, w którym go zauważyłem i wyciągnąłem lornetkę - wodospad był w okolicy, więc od razu tam śmignąłem.
Zresztą na mapie zaznaczone są wodospady na rzekach, więc łatwo trafić.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Neeeh, najpierw wyczyszcze wszystkie misje poboczne żeby czasem nic mi nie przepadło przez postęp w fabule. Jeszcze troche skór ogarne. 

 

Znalazłem legendarnego liska, wysłałem dwie kule w pysk i nawet sie nie przejął :dunno:

 

sooooo realistic

Edytowane przez Mikołaj
Odnośnik do komentarza

Mi nie wiedzieć czemu, jak na jeden strój założę bancośtam (ten pas z amunicją), to przy zmianie stroju  zostaje mi on na innych. Pasuje mi on do czarnego stroju bandyckiego, ale do reszty już nie i trochę mnie to denerweuje, że mi zostaje przy zmianie stroju. 

Nawet jak wejdę do garderoby, to widać to na reszcie własnych outfitów. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Mikołaj napisał:

Neeeh, najpierw wyczyszcze wszystkie misje poboczne żeby czasem nic mi nie przepadło przez postęp w fabule. Jeszcze troche skór ogarne. 

Znalazłem legendarnego liska, wysłałem dwie kule w pysk i nawet sie nie przejął :dunno:

sooooo realiatic

 

W prawdziwym zyciu legendarne lisy ponoc 3 kule moga nawet przyjac.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, PiotrekP napisał:

Mi nie wiedzieć czemu, jak na jeden strój założę bancośtam (ten pas z amunicją), to przy zmianie stroju  zostaje mi on na innych. Pasuje mi on do czarnego stroju bandyckiego, ale do reszty już nie i trochę mnie to denerweuje, że mi zostaje przy zmianie stroju. 

Nawet jak wejdę do garderoby, to widać to na reszcie własnych outfitów. 


Przecież możesz go zdjąć w garderobie, co za problem? :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Yakubu napisał:

Gierka mi się zepsuła xd wczytanie i restart gierki nie pomagają :)

 

 

 

Kilka metrów od trapera. Dobrze, że zapisałem po upolowaniu legendarnego łosia. Teraz jadę na autopilocie w to samo miejsce trzymając kciuki, że będzie ok xd

Dobra, jestem na miejscu. Zyebało się na amen :reggie: jprdl I M M E R S J A

Ale byłby GOTY filmik jakby się włączył Darude- Sandstorm kiedy Artur leci w dół xD

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Rozi napisał:

Dobra, jakie są te cztery owoce leśne, bo za chuj nie potrafię znaleźć ostatniego - jadłem malinę, jeżynę, borówkę jajowatą i złotą porzeczkę. Coś przegapiłem?

Ostatnim jest gloteria czy jakoś tak. Na zachodzie mapki. Niedaleko jest też traper...I pumy.

Edytowane przez Beznazwy_12
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...