Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, schabek napisał:

A czy wy juz widzieliscie beniza? xD

 

  Ukryj zawartość

comment_XWfihmU3QKGwkIC90dAYYlG9nS0wBtSU

 

Miałem to jak jechałem na autopilocie do trapera. 

Jadę sobie pisząc posta o tym jak mi się gierka zepsuła, a tu nagle warknięcia wilka słyszę, chwytam za pada, a tam między drzewami golas zapierdala xd Chyba go wilk przyatakował jak się kąpał w rzeczce

:yao:

Odnośnik do komentarza

Spojler

 

Spoiler

Panowie a rozwiązał ktoś z was możliwe dochodzenie lub zagadke rozczłonkowanych zwłok wiszących pod torami (przy Valentine , jest tam również napis na skale )  mi ślad urywa sie przy drodze (na dole jak i na gorze ) odktyłem to zaraz na początku gry ...

Edytowane przez warblade5
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, c0ŕ napisał:

Musisz dokonać trzech takich znalezisk (i wziac z kazdego miejsca kawalek mapy) a potem lokacja pojawi ci się na mapie jako bialy pytajnik jak bedziesz blisko.

 

Najlepsze jest to ze to miejsce znalazlem totalnie z dupy i sie zastanawialem kto by mial takie zabezpieczenie przy tak rozwalonej chalupie. Troche mnie dupa piekla ze sie wejsc nie dalo, strzelalem w zamek, rzucalem dynamit i nic, a tu potem sie okazalo co sie okazalo. :reggie:

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś mi może wyjaśnić co ja robię aż tak źle, że ryba którą mam praktycznie pod nogami mi tak ucieka podczas holowania? Człowiek prywatnie łowi ryby, a w grze nie potrafi :D

 

W II połowie filmiku to już z znużenia kombinowałem na wszystkie sposoby, aby zrozumieć idee jaka tu jest. Jestem fishing retardem w tej grze jeśli chodzi o duże/legendarne okazy :D 

Odnośnik do komentarza

 

14 minut temu, Sobies napisał:

Czy ktoś mi może wyjaśnić co ja robię aż tak źle, że ryba którą mam praktycznie pod nogami mi tak ucieka podczas holowania? Człowiek prywatnie łowi ryby, a w grze nie potrafi :D

 

W II połowie filmiku to już z znużenia kombinowałem na wszystkie sposoby, aby zrozumieć idee jaka tu jest. Jestem fishing retardem w tej grze jeśli chodzi o duże/legendarne okazy :D 

 

Ja w zyciu nigdy ryb nie lowilem a tutaj okazy wpadaja takie ze caly gang by sie nawpjerdalal. 

 

Przy tych najwiekszych, ktore sie mocno szarpia to polecam blisko wyrzucic przynete zeby bylo jak najmniej holowania pozniej. I przy holowaniu sciagac rybe analogiem do boku a pozniej w dol i tak na zmiane az sie wedka wygnie. Jak sie szarpie mocno to przestan zwijac zylke, jak sie uspokoi to zwijaj ile pary w kciuku i analog tez co jakis czas w dol zeby ja podciagac do siebie. Pare razy i mozna sie przyzwyczaic. Ale tych wiekszych to sie za duzo naraz nie polowi bo autentycznie pozniej palce bola xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Napierdalasz tą wędką, więc ci się zrywa xd Jak już ją złapiesz to wychylasz lewą gałkę w J E D N Ą stronę i czekasz aż się zmęczy. Później lewa gałka w dół żeby przyciągnąć rybę po raz pierwszy i zwijasz linkę, jak wędka opadnie dajesz lewą gałką w dół po raz drugi, zwijasz linkę, ryba znowu się szarpie, dajesz gałkę w bok, znowu ją przyciągasz, znowu zwijasz, przyciągas, zwijasz itd. aż ją wyjmiesz. Czy to takie trudne? xd

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Dobrze ktoś pisał że polowanie na bizony z Charlesem jest dostępne w trzecim rozdziale również. Wspaniale było wykończyć

 

 

kłusownika, bizona mniej

:smutas: 

 

BTW na psnprofiles widzę że jak do tej pory tylko 3 osoby na świecie wbiły 100%. Prawie dwa tygodnie od premiery, poradniki do wszystkiego z tego co widzę a tylko trzech nolife'ów na całym świecie (przynajmniej na ps4)? Ciekawe w czym jest haczyk i trudność :notsure:

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, c0ŕ napisał:

Dobrze ktoś pisał że polowanie na bizony z Charlesem jest dostępne w trzecim rozdziale również. Wspaniale było wykończyć

 

  Pokaż ukrytą zawartość

kłusownika, bizona mniej

:smutas: 

 

BTW na psnprofiles widzę że jak do tej pory tylko 3 osoby na świecie wbiły 100%. Prawie dwa tygodnie od premiery, poradniki do wszystkiego z tego co widzę a tylko trzech nolife'ów na całym świecie (przynajmniej na ps4)? Ciekawe w czym jest haczyk i trudność :notsure:

Jak to możliwe skoro online jeszcze nie działa?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Sylvan Wielki napisał:

 

0YcoR2E.jpg

24 minuty temu, Voytec napisał:

To jest jeszcze koń czy już słoń?

 

Dokładnie :)
Yebane Darksiders normalnie - nie mógłbym na tym jeździć, bo zero immersji - takie coś to powinno zapyerdalać na polu, albo ciągnąć wóz, a nie wozić doopę szanowanego członka gangu Van der Linde :)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dopiero co kupiłem araba konia i 1k hajsu psu w dupe. Niewiele się nacieszyłem, gdzieś w lesie mnie zasadzili szubrawcy z lemoyne i  kulka w konia, dead i ja też. Wkuwiony za zabitego konia odreagowałem na tennesse walker posyłając dziada do piachu z dynamita. JA PIEDOLE  XD

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Zacząłem rozdział 5



I miałem scenkę w Saint Denis z zasłabnięciem Arthura a potem jego diagnozą i kurde takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem. Zrobiło mi się zwyczajnie smutno. :( 

 

Teraz mniej-więcej już wiem jak się wszystko może skończyć. Zobaczymy czy faktycznie tak będzie. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...